Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Травень » 24 » Як виявилося, на Турківщині був автодор :)
24.05.2016 (21:59)  

   Як виявилося, на Турківщині був автодор :)

Турківський райавтодор приєднали до Старосамбірського райавтодору, а на базі Турківського райавтодору утворено ДРП – дорожній ремонтний пункт.

Про це повідомляє турківський сайт Бойківська правда.

"Чи доцільно зараз із району забирати підприємство, коли стільки проблем з дорогами і в перспективі їх все-рівно прийдеться будувати і ремонтувати, а тим більше, що на даний момент залучаються кошти з перевиконань митних платежів у Львівській області та співфінансування прикордонних доріг з державами Європейського Союзу", - дивується автор.

Проте читачі нашого сайту ще більше здивувалися, коли дізналися, що, як виявляється, на Турківщині був автодор.

"Бо судячи з того, який стан доріг на Турківщині, таке враження що ніякого автодору ніколи й не існувало"...

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 592 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (25.05.2016 06:05)
«…таке враження що ніякого автодору ніколи й не існувало».

Таке враження, що тут не існувало і ніякої влади. Сиділи собі в кріслах відпочивальники і руйнували все, що піддавалося руйнуванню. Аж раптом через чверть століття Зіркий Сокіл побачив, що на митниці є гроші для доріг, але тільки для центральної «дороги життя», тобто для бізнесу. Бізнес будує собі дорогу. А що для людей в глибинці? Для людей в глибинці – автодром, який «швидка» буде долати 1км за год., гублячи по дорозі автодеталі та кістки хворого. Це називається витрясати душу з машини й людини. Щоб тут була дорога, потрібно щоб і тут був свій бізнес. Для цього й придумана реформа з децентралізації та об’єднання територіальних громад. Який бізнес пропонує влада для глибинки, аби на ці гроші прокласти сюди файну дорогу? Бізнес нескладний: збирати гриби, яфини, лікарські рослини, плести личаки, ткати полотно, робити сир та щось видовбувати з дерева. Потужні прибутки з цього бізнесу і будуть іти на якісну дорогу: 50см за рік. Дорогу, наприклад, до найближчого населеного пункту – Шум’яч, вдасться урочисто відкрити на початку IV-го тисячоліття. Але якщо сюди додати прибутки з баранячої вовни та свинських шкір, то вже наприкінці цього ж таки тисячоліття можна буде добратися до Вовчого знаючи, що душа залишиться в тілі, а деталі в машині. Відносно Лопушанки, Свидника та інших віддалених сіл, то, промишляючи травами, грибами і довбанцями, жителі цих населених пунктів побачать тут якісну дорогу вже зверху, коли будуть у повітрі зустрічати Друге пришестя Господнє.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.