П'ятниця, 23.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » МГО «Світовий Конгрес бойків» » 2016 » Травень » 25 » ГОТУЮЧИСЬ ДО ФЕСТИН
25.05.2016 (10:03)

   ГОТУЮЧИСЬ ДО ФЕСТИН

Нещодавно наша Міжнародна громадська організація «Світовий Конгрес Бойків» отримала письмову відповідь від Міністерства фінансів України про те, що кошти державного фонду регіонального розвитку, порядок використання яких затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року, №156, можуть бути спрямовані на розбудову культурологічного центру Бойківщини.

Також вдалося зустрітися і з Міністром культури Євгеном Нищуком, якому я вручив нашу програму і попросив дати згоду бути співголовою оргкомітету фестин.

Вагомий внесок нашої організації у справі відродження та збереження культурно-мистецьких надбань бойків відзначає й Голова Комітету Верховної Ради України з прав людини і міжнаціональних відносин Григорій Немиря. Окрім цього, Міністерством культури України 7 квітня 2016 року (№222) оголошено конкурси з визначення культурно-мистецьких програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання ( реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2017 році. Також я зустрівся з керівниками департаменту Міністерства культури, що проводитимуть конкурс, з приводу включення до нього фестин, і уже подаємо заявку про свою участь.

З нашого боку також було подано документи про фестини Голові Верховної Ради України Андрію Парубію, та уже з комплектом документів - теперішньому Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману.

Подано звернення й до віцепрем’єр-міністра України Степана Кубіва, який здійснює економічне керівництво в державі, з приводу виконання необхідних першочергових завдань до фестин, а це аж 14 пунктів, для виконання яких необхідні державні кошти. Надіємося на його допомогу.

Щодо збереження Турківського району, то я зустрівся з безпосередніми розробниками Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Миколою Рубчаком та Лідією Євтушенко, і була домовленість, що перший заступник Міністра Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода, за нашим зверненням, відрядить на зустріч із громадськістю Турківського району одного із вище згаданих співробітників.

Петро КОСАЧЕВИЧ, голова МГО «Світовий Конгрес Бойків» і Координаційного центру фестин;
директор Турківського районного Народного дому;
заслужений працівник культури України.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: МГО «Світовий Конгрес бойків» | Переглядів: 683 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (26.05.2016 07:16)
А як просуваються справи з відкриттям у Турці Малої Академії мистецтв та ремесел Бойківщини? Кілька тижнів тому в новинах показували виставку однієї з таких академій. Це просто диво! Виступи ансамблів, вироби з різних матеріалів…, відчувається, що регіон живе творчим життям. Добре б було, якби на майбутніх фестинах оголосили про відкриття такої академії в Турці, а не затягували це питання на роки. Сьогодні особливо потрібно звернути увагу на розвиток талантів підростаючого покоління. Після цього варто відкрити в Турці серйозну спортивну школу з плавальним басейном. Рухайтеся трохи, шановні, рухайтеся в якомусь іншому напрямку, а не тільки магазинчики, ресторанчики та забігалівки повинні утворювати центр «культурного» життя міста. Гендлярство ніколи не було атрибутом еволюції. «Щира козацька душа гаряче зневажала не торгівлю, а будь-яке гендлярство».

- Куме, як Ваше генделярство, процвітає потроху?
- Та яке там процвітання! Чесних людей стає дедалі менше, скоро й обдурювати не буде кого.

- О, Василю! Скільки літ, скільки зим! Як ти, де ти?
- Та я, фрілансер.
- Е, та не крути мені сраки, а кажи просто: «безробітний».
- А ти як? – запитує Василь.
- О, у мене свій бізнес.
- Слухай, не пар мені мозок, кажи просто: «гендлярство».

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.