Головна архіву новин » » 2016 » Травень » 25 » Турківщина спортивна
25.05.2016 (11:07)

Турківщина спортивна

ЮРІЙ ПАВЛИК - ЧЕМПІОН ОБЛАСТІ

Минулих вихідних, 14-15 травня, у м. Миколаїв Львівської області, пройшли обласні змагання із настільного тенісу серед юнаків та дівчат двох вікових категорій: 2001-2002 років народження та 2003 року народження та молодших.

Це був уже десятий відкритий тенісний турнір, присвячений пам’яті тренера-викладача із цього виду спорту Володимира Регуша, який в молодому віці трагічно загинув в автомобільній катастрофі.

Участь у цьому престижному турнірі взяли представники Львова, Миколаєва, Стрия, Нового Роздолу, Самбора, Старого Самбора, Борислава, Судової Вишні та Турки.

Підняти прапор України в спортивному залі «Ювілейний» довірили триразовому чемпіону області - турківчанину Юрію Павлику, якого тренує Василь Гуй (на фото).

Юрій змагався у першій категорії (2001-2002 роки народження), де налічувалося 32 учасники. Перемігши тенісистів зі Львова, Миколаєва, Нового Роздолу, Стрия з рахунками - 3:0, не залишивши їм жодних шансів на перемогу, зайняв перше почесне місце і зумів в четвертий раз стати чемпіоном області.

Організатори змагань нагородили нашого талановитого земляка медаллю, грамотою, переможним вимпелом та побажали Юрію подальших успіхів у спорті.

"КАРПАТИ" ЗДОБУЛИ ПЕРШУ ПЕРЕМОГУ

Минулої неділі, у рамках чемпіонату Львівщини серед команд першої ліги, турківські “Карпати” приймали на своєму полі свого тезку - ФК “Карпати” з с. Доброгостів, що на Дрогобиччині.

У матчі юнаків турківські футболісти знову програли своїм ровесникам - 0:2, чим вкотре засмутили вболівальників. Натомість основний склад нашої команди продемонстрував хороший футбол і як результат - здобув хоч і мінімальну, але таку потрібну перемогу - 1:0.

Отож, після трьох проведених поєдинків, основний склад турк-івських“Карпат” здобув 5 очок та посідає 5-ту із 10-ти сходинку у турнірній таблиці, при цьому, маючи ще гру в запасі, оскільки матч першого туру зі старосамбірським “Прикарпаттям” було перенесено.

Наступну гру карпатівці проведуть у неділю, 22 травня, на виїзді у с. Новошичі Дрогобицького району, а в суботу, 28 травня, прийматимуть на своєму полі футболістів зі Стебника.

Костянтин МАЛЕТИЧ.

ТУРНІР ПАМ’ЯТІ МИХАЙЛА РОМАНОВИЧА

У неділю, 15 травня, в с. Явора вже вдруге пройшов футбольний турнір, присвячений пам’яті Героя України, що загинув у зоні АТО, - Михайла Романовича.

Як і минулого року, організаторами турніру були громада села Явора та районна організація ВО „Свобода”.

За підсумком проведених матчів, перше місце знову завоювали господарі турніру - команда с.Явора, друге - футболісти із Завадівки, третє - ластівчани, а четвертими були спортсмени із Шум’яча.

Футболісти - переможці передали завойований кубок на зберігання в місцеву школу.

Мирослава КАЛИНИЧ, голова РО ВО „ Свобода”.

P.S. Цього ж дня у Сянках, за ініціативи Боринського селищного, Сянківського, Верхненського та Нижньовисоцького сільських голів, з нагоди Дня матері, пройшов юнацький футбольний турнір (гравці 13-17 років). Участь у ньому взяли 4 команди (Бориня, Н.Висоцьке, Сянки та Верхнє). В результаті проведених поєдинків, перемогу здобули боринчани, за ними - футболісти з Н.Висоцького, Сянок та Верхнього, які здобули, відповідно, 2-е, 3-є та 4-е місця.