П'ятниця, 23.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Травень » 29 » «Турківське ЛГ» та «Боринське ЛГ» продають свій ліс представникам країни-агресора !
29.05.2016 (19:11)

   «Турківське ЛГ» та «Боринське ЛГ» продають свій ліс представникам країни-агресора !

Десятки вагонів лісу, які застрягли на Закарпатті, – це деревина з Галичини, яку рociяни намагаються вивезти в Чехію

Із понад сотні вагонів із лісом, які прямували на експорт у країни Євросоюзу й застрягли на Закарпатті, 28 належать ТОВ «Укрліскомплекс».

– Це підприємство, яке займається посередництвом у торгівлі лісом і працює на єдиному податку (тобто практично не дає грошей в бюджет), засноване трьома громадянами Pociї, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. – Основний бізнес – вивезення та продаж українського лісу в Чехію. Закарпатські держлісгоспи відмовилися працювати з «Укрліскомплексом», тому це ТОВ купує дерево в інших областях. Головні його партнери – державні підприємства «Дрогобицьке ЛГ», «Славське лісове господарство», «Сколівські Бескиди», ТОВ «Маркум», «Радехівське ЛМГ», «Турківське лісове господарство», «Боринське ЛГ» – усі підприємства зі Львівщини.

Тобто патріотичні галичани продають свій ліс представникам країни-агресора, і єдине хто цьому перешкоджає – це Закарпаття.

Учора представник «Укрліскомплексу» приходив до мене й намагався шантажувати якимись акціями, якщо його вагони з галицьким лісом не випустять за кордон. Я пояснив йому популярною pociйською мовою, в якому напрямку рухатися, і цей напрямок – явно не в бік Євросоюзу.

Станом на сьогодні (26.05) на прикордонних залізничних станціях «Чоп» та «Батєво» в Закарпатській області на сьогодні накопичилося 173 вагонів із лісом (в основному з паливною деревиною, тобто дровами) з інших областей України, готових до відправки в країни Євросоюзу. Закарпатська митниця не оформляє вагони, оскільки голова ОДА Геннадій Москаль своїм розпорядженням обмежив розмір експортованих з України дров максимум 1 метром.

moskal.in.ua


І В ТОЙ ЖЕ ЧАС...

ДИРЕКТОРА ТУРКІВСЬКОГО КП ”ГАЛСІЛЬЛІС” НАГОРОДИЛИ ОРДЕНОМ ПОКРОВИ.

Владика Яків єпископ Дрогобицько-Самбірської єпархії УПЦ Київського патріархату вручив орден князя Володимира Великого генеральному директору ОКС ЛГП «Галсільліс» Петру Пешку та орден Покрови Пресвятої Богородиці – директору Турківського ДЛГП «Галсільліс» Михайлу Повханичу за допомогу церковним громадам у будівництві та реконструкції церков, особистий внесок у справі відродження духовності та піднесення ролі Церкви в житті суспільства і держави.

Нагородження відбулося 22 травня 2016 року у Храмі Божому Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП м.Турка Львівської області.

turka.net.ua


А ось так у них...

26.05.15

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 5026 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Ivan   (28.05.2016 21:32)
А чого майданці язик в ср... засунули ?

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.