П'ятниця, 23.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Травень » 30 » А ОСЬ ТАК У НАС…
30.05.2016 (13:34)

   А ОСЬ ТАК У НАС…
Слідами публікації: «Турківське ЛГ» та «Боринське ЛГ» продають свій ліс представникам країни-агресора !
«Де господар не ходить, там нивка не родить»
(Прислів’я).

На днях Турку сколихнула новина: в храмі Покрова Пресвятої Богородиці, Церква нагородила лісівників, котрі «бриють» місцеві гори, а церковний народ ще й співав їм «Многая літа».

Місцевим патріотам-екопереживальникам, глибокими ночами не дають заснути два питання: що це за Церква і чому мовчить ГО Майдан.

Шановні «переживальники»! Якщо ви уважно читаєте новини, то, напевно, помітили й суть події – за що Церква нагородила лісівників: «…за допомогу церковним громадам у будівництві та реконструкції церков…». Церква не нагороджувала їх за затримані на кордоні вагони з лісом та торги з представниками агресора – Церква не володіє такою інформацією. Не володіє такою інформацією й ГО Майдан Турківщини.

На тлі загального конфліктного психозу, стало досить вигідно заробляти патріотичний капітал. Не дарма в народі кажуть: «Кому війна, а кому мати рідна». Кожен «патріот» як мисливський пес – так і нюшкує, де б упіймати злодія й зрадника і в своєму гарячкову запалі навіть не помічає, що сам живе злодієм і зрадником з діда прадіда.

На днях представники Майдану побували на славнозвісній Шименці, на якій ґаздують місцеві хруні з мудями – такі собі псевдо-патріоти з псевдо-християнами. Ось плоди їхнього хазяйнування:

.
.

Дико волаючи про свою ненависть до маскаля, рвучи на грудях останню сорочку за порядок в Церкві, ці люди настільки здуріли від своєї жертовної любові, що навіть не помічають простих буденних речей, в яких проявляється їхній злодійський та зрадницький дух.

Ставши «хазяями» землі, демонструючи всім своє вміння ґаздувати, хруні засрали й винищили довкола все, що можна було знищити. Репетуючи про вагони з лісом, ці горе-ґазди щовесни, випалюючи трави для своїх козо-корів, спалюють ліс цілими ешелонами. Тільки на цій невеличкій лісовій ділянці, вщент згоріло більше двохсот дерев, які так і не встигли дорости до промислового віку.

Якщо пройтися довкола Турки, кордоном місто-ліс, то ми побачимо жахливу картину – тисячі обпалених дерев. Таке саме ґаздівське божевілля спостерігається довкола кожного населеного пункту. Зрубані молоді дерева для огорож полів, стовпчиків, островок. Частина зрубаних дерев лежить просто так, бо ґазда знайшов у них ґандж. Гори сміття посеред лісу. Сморід від рік та струмків, в які стікають каналізаційні стоки. Але при тому всьому це не заважає нам активно шукати злодія. Пильнувати, хто кого і як нагороджує. Напевно, така вже наша вдача. Як кажуть в народі: «Був колись бик, та звівся на смик».

До речі: «Хай бика голова не болить, коли корова телиться».

Віктор Саварин.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 454 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 Victor   (31.05.2016 05:50)
Так, п. Василію, мені довелося умисно скоротити цитату, аби виділити ціль. Щодо другої частини цитати, то я навіть і не заїкався, бо там, де «роблять фаршировану рибу, там немає чого дзвонити». Згадаймо виступ п.Лабецького на ТБ, де обговорюються питання збереження лісу з лісівниками вищого рангу. Тут також всі «знають», про «подвиги» цих лісівників. Отже всі знають: і п.Москаль, і екопереживальники, і майданівці, і Ви, і церковники, і самі лісівники, і навіть міністр з екології – бо всі патріоти, та попри все те з’являються нові папери з печатками, де завтра й післязавтра будуть проводити суцільні санітарні рубки попри всякий мораторій на вирубки, - адже «ліс всихає». Критикувати лісівників треба і є за що, але як бачимо, ні критика, ні перекривання доріг, ні виловлювання самочинних лісорубів, ні затримки вагонів на кордоні не міняють ситуації. Цікаво й те, що всі знають про «подвиги» лісівників, та попри все те вони на виборах дістають більшість голосів, в тому числі й від диванних екопереживальників. То у чому ж річ – це що, тимчасове помутніння розсудку, а потім раптове прозріння? Не думаю. Це просто радянський стиль життя, при якому всі знали про «подвиги» кремлівського П’ютбюро і яким чином ці подвиги використати в особистому житті – такий собі народний одобрямс.

ОДОБРЯМС!!!

Меня ударили на отмашь
И не хватает воздуха в груди –
И мне на ухо тихо шепчут,
Ты за черту за эту не ходи!
И обсуждамс – и одобрямс,
Как партсобрание решамс,
Себя – конечно одобрямс,
А оппоненту в морду дамс!
И вот – по Павлову ученью
Началось слюно - выделенье
И по команде движется загон
Борзые понеслись на перегон.
Нет, я не против коллективизма -
Но там отсутствует харизма,
Единой массой дебилизма
И в безрассудство патриотизма!
По мне лишь тот и патриот
Кто сеет сам – и сам-же жнёт,
Кто презирает косность власти –
Что рвёт решением на части
И деферамбы не поёт,
ВО СЛАВУ РОДИНЫ ЖИВЁТ!!!

(Автор: Олег Захаров).

-1
1 Admin   (30.05.2016 14:18)
Шановний , п.Віктор ! Не знаю умисно чи ні , але в цій статті пояснюючи за що Церква нагородила лісників Ви скоротили цитату з статті , на яку посилаєтеся. Скориставшись Вашою порадою уважніше читати новину , гадаю , цитата мала би бути така : «... за допомогу церковним громадам у будівництві та реконструкції церков, особистий внесок у справі відродження духовності ...».
А далі вже варто було би поговорити саме про духовність, яка "відроджується" завдяки тим , хто бездумно розпродуює ліс - наше національне багатство. А Ви , чомусь , свій праведний гнів направили на тих , кого зневажливо назвали «екопереживальниками».

Зрозуміло , що Церква на той час може й не мала інформації про інші «подвиги» нагороджуваних (а може й знала, але промовчала). Не повірю , що турківська церковна громада , яка співала лісникам «Многая літа» , не знала що твориться в лісах навколо Турки. Зрозуміло , що тепер , коли з'явилася ця інформація , вже якось «не з руки» критикувати лісників , адже самі їх нещодавно нагородили. Напевно тому така тиша навколо цього питання, хоча в соцмережах цю новину жваво коментують.

Стосовно «заробляння» патріотичного капіталу , то у Геннадія Москаля вже досить високий патріотичний капітал щоб заробляти його за допомогою Боринського та Турківського ЛГ. Погодьтеся – це різні вагові категорії. Крім того , сподіваюся , інформація у Г. Москаля правдива. До чого тут піар ?

Далі Ви описуєте рейд активістів Майдану на Шименку. Описуєте неподобства , які Ви там побачили. Але ж , по суті, Ви робите одну справу з «екопереживальниками». Ви витягуєте на світ Божий ці всі неподобства і намагаєтеся якось боротися з цими «хрунями та мудями ».

Чому Ви відмежовуєтеся від інших «екопереживальників»?
Чому Ви вважаєте , що лише активісти Майдану володіють ВИКЛЮЧНИМ правом ловити крадіїв лісу ?

Остання теза мені нагадує крилату фразу з монологу «Еврейский пароход» Михайла Жванецького. Коли капітан корабля зателефонував на камбуз , кок йому зухвало відповів : «Мы здесь делаем фаршированую рыбу и нефиг сюда звонить»

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.