П'ятниця, 23.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Травень » 30 » НА ТУРКІВЩИНІ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ УСУНУТІ ВІД ВИБОРУ ПІДРЯДНИКА.
30.05.2016 (17:15)

   НА ТУРКІВЩИНІ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ УСУНУТІ ВІД ВИБОРУ ПІДРЯДНИКА.

Турківська районна державна адміністрація з керівниками відділів без відома голів громадських організацій та голів ініціативних груп вибирає на свій розсуд виконавців будівельних робіт для учасників конкурсу мікропроетів місцевого розвитку Львівської обласної ради.

Головам громадських організацій та головам ініціативних груп «рекомендували» свої кошти перерахувати на спеціальні рахунки відділу освіти та відділу культури РДА.

В результаті таких дій акумульованими на казначейських рахунках коштами громади, до яких влада не має жодного відношення, буде розпоряджатися тепер уже районна влада без відома самої громади - повідомляє БП.

Хочемо нагадати, що з 33 переможців проектів від Турківського району, голови ініціативних груп та голови громадських організацій були основними заявниками конкурсу мікропроектів Львівської обласної ради.

Проект називається конкурсом мікропроектів місцевого розвитку громад, а не керівників відділів районних державних адміністрацій. Жодного проекту відділ культури Турківської РДА не подавав на конкурс, а вибирати виконавця робіт буде чомусь він, а не громада.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 436 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 свій1285   (31.05.2016 08:16)
Та громаді ****** !!!!!!!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.