Неділя, 21.01.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Червень » 1 » Чи вбивця Садовий?
01.06.2016 (22:46)  

   Чи вбивця Садовий?

Коли ви будете щодня перебігати впоперек магістраль з інтенсивним рухом - шанси потрапити під колеса значно більші, ніж у випадку коли переходитиме лише по пішохіднім переході й на зелене світло.

Дотримання правил дорожнього руху не порятує вас від дурня за кермом, але шанси залишитися неушкодженим збільшить. Так ось, дорогі мої, коли захланність домінує над почуттям міри та здоровим глуздом - рано чи пізно це матиме наслідки.

Пригадуєте, коли дитина загинула впавши в каналізаційний люк?

Написав тоді, що лише з різниці між ринковою ціною та ціною приватизації лише одного об'єкту комунального майна, всі люки Львова можна було би замінити на пластикові.

Так, як Бозя захоче, то втопить і в калюжі. Але за такою логікою фаталізму дійдемо до абсурду. Тому, аби не вправлятися в дискурсі, скажу простіше - кожен з нас має мотивацію своїх вчинків і відповідальність їй співмірну. Якою була мотивація Люциперового Андрійка у вирішенні проблеми Грибовицького сміттєзвалища? Підозрюю, що вельми меркантильна і маю всі підстави вважати, що чутки про його особистий інтерес у "сміттєвому бізнесі" - це не вигадки політичних опонентів.

Отже, не вирішуючи проблему загрози екологічної катастрофи, пан мер або по недомислію легковажив цією загрозою, чи її не розумів, або йому на це плювати. Відповідно, він або дурень, або падлюка.

Для мене, навіть з історії проблеми, відомої з публікацій у ЗМІ, цілком є очевидним, що за 10 років знешкодити екологічну бомбу було вкрай необхідно і абсолютно реально.

Коли б пан мер намагався її вирішити, але об'єктивно не міг, то його провина у трагедії була би подібною на вину водія, котрий завше їздить по правилах, але йому під колеса вискочив необережний пішохід. У даній ситуації він нагадує вічно обдолбаного мажора, котрий перевищивши швидкість не справився з керуванням і забив людину на пішохіднім переході.

Хотів такий мажор вбити людину? Мабуть ні. Навіщо йому зайвий клопіт через нікчему-пішохода платити ментам, суддям, відкуплятися від родичів жертви…

І обережний водій, і обкурений мажор, є вбивцями. Але різницю відчуваєте? Ну й добре. А наші міські депутати, котрі вчора не спромоглися висловити недовіру меру, не відчувають.

Тому, на запитання в заголовку, відповідь кожен нехай дасть собі сам.

Джерело.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 428 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (02.06.2016 05:21)
Коли людина приходить до влади, вона мало усвідомлює відповідальність за владу. Її цьому ніхто не вчив, бо цього не прописано навіть і в головному законі держави. Коли приходить біда через те, що був втрачений контроль влади над різними секторами діяльності, тоді починається бум – тотальні перевірки, розслідування, підкуп, трибунна демагогія й т.д., аби уникнути покарання. Тай покарання ніяк не торкнеться останньої інстанції – постраждають завжди нижчі чини. А в результаті завжди будуть винні самі люди. Реально так воно і є. Ось кілька прикладів:

1). У місті зграя бродячих собак покусала дитину. Хто винен? Люди, бо вони втратили контроль над своїми «улюбленцями».

2). У місті машина наїхала на чоловіка, котрий ішов проїжджою частиною, бо тротуар був зайнятий торгівцями. Хто винен? Люди, бо вони порушили правила торгівлі та знехтували дорожніми знаками.

3). На Співочому полі машина задавила дитину. Хто винен? Люди, бо вони не дотримувалися елементарних правил безпеки.

4). Дитина впала у відкритий каналізаційний люк. Хто винен? Люди, бо вони вкрали кришку.

5). Зливи спричинили зсуви ґрунту й населений пункт був знесений селевим потоком. Хто винен? Люди, бо вони вирубали ліс там, де його не варта було рубати.

І так далі. А чим в цей час займається влада? Вона керує. Чим керує – невідомо. Уявіть собі, що так керують батьки дітьми в хаті. Що зроблять діти? Будуть падати в кип’яток; пити холодну воду; їсти пігулки з домашньої аптечки; нишпорити по батьківських кишеня в пошуках копійки; брехати, красти й т.д., й т.п.. В результаті такого батьківського керування в цій сім’ї виростуть скалічені дибіли. За психо-тілесне здоров’я дітей відповідальні батьки. Влада – це ті самі батьки, а народ – діти. Чому ап.Павло у своїх пастирських посланнях наголошує, що єпископом і дияконом можуть бути лишень ті, хто добре керує своїм домом (1.Тим.3.1-10). Хто цього дару немає, до влади хай і не пнеться, бо тільки покриється ганьбою як той, хто прагнув керувати народом, будучи недостойним керувати стадом свиней, бо нездатний був керувати собою.

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.