Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Червень » 2 » "І перед очима розгублених львівців, замість Месії, раптом з'явився звичайний закомплексований злодюжка"
02.06.2016 (19:57)  

   "І перед очима розгублених львівців, замість Месії, раптом з'явився звичайний закомплексований злодюжка"

Похорон і хрест... Уявіть собі, що грішили - крали пісок з кар'єру, де забір піску заборонений, а вас призначили його пильнувати. Всі здогадувалися, що саме звідтіля ви його привозили тачками собі на будову. А вигрібали пісочок, звісно, знизу. Ось забрів на той кар'єр якийсь чоловік і раптом, через ваш підкоп, пісок зверху зсунувся й поховав хлопа живцем.

Шкандаль, ґвалт, ви обурюєтеся разом з усіма - мовляв давно треба було загорожу високу поставити, а то тільки табличка стоїть, що не вільно там копати. Вас звинувачують, але ви всі винувачення відкидаєте - кажете що то винна сільрада, бо не дала гроші на паркан. Тепер запитання - чи пішли б ви на похорон того хлопа, що загинув через ваше злодійство?

Ну бракло духу визнати свою вину, та й не хтіли ж ви нікому зле зробити - просто пісочку троха вкрали. Але чи пішли би з вінком до незнайомого чоловіка, до смерті якого спричинилися?

Я би не пішов. Як би проявив слабодухість і не визнав вини, і не попросив публічно вибачення, то нізащо би не пішов - стидно було би в очі дивитися родині й друзям. А Садовий пішов. І його вигнали з ганьбою. Багато знаєте випадків, коли з похоронів проганяють? Я ще не зустрічав.

Думаєте Андрій Іванович ішов каятися, просити вибачення в рідних? Ні, він публічно жодної своєї провини не визнав, тільки вернувся зашаманений нервовий тік - мерське плечико посмикувалося, коли на бальконі Ратуші брехливе звернення до львівців записував на камеру.

Отже, взяв пан мер вінок і пішов… підіймати раптово обвислий рейтинг.

Але трапилася прикра несподіванка - жахлива Смерть, коли замахувалася косою на рятувальників, іншим кінцем розбила медійно-голографічне зображення найєвропейськішого мера. І перед очима розгублених львівців, замість Месії, раптом з'явився звичайний закомплексований злодюжка. Ах… твою ж мать!.. - розлютилися львівці, бо дуже дратує людей прощання з ілюзіями...

Кожен має нести свій хрест. Навіть якщо то є хрест на власній кар'єрі й амбіціях…

Джерело

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 475 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.