Вівторок, 20.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Червень » 5 » У Львові відбувся Антикорупційний форум
05.06.2016 (22:08)

   У Львові відбувся Антикорупційний форум

У рамках проведення Форуму відбулося підписання Декларації Антикорупційного форуму представниками органів місцевої влади Львівщини. Від імені Львіської обласної державної адміністрації свій підпис поставив голова ЛОДА Олег Синютка.

Як зазначають організатори, форум є першим кроком до створення громадсько-політичної антикорупційної платформи на Львівщині. Метою такої платформи є напрацювання антикорупційної стратегії Львівщини та впровадження її в життя через співпрацю громадянського суспільства з політичними силами та місцевою владою.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка, виступаючи на форумі, зауважив, що Львівщина одною з перших в Україні розпочала працювати в системі публічних електронних закупівель "Prozorro", унеможлививши корупційну складову в цьому процесі. Також, за словами Олега Михайловича, в регіоні було запроваджено практику проведення публічних конкурсів на посади голів райадміністрацій та керівників комунальних підприємств, устав і організацій.

"Моя присутність на форумі зумовлена, у першу чергу, інтересом до думок, які сьогодні будуть висловлені. Мені як керівнику області дуже важливо відчути, де зараз найбільш критична ситуація є в області і на що пріоритетно треба звернути увагу. Переконаний, що такі форуми повинні відбуватися частіше, оскільки люди на цьому майданчику говорять відкрито й відверто, а завдання влади почути озвучені проблеми і оперативно відреагувати на них за допомогою владних повноважень і важелів. Тиск громадськості на владу – це завжди позитив, спонукання влади до дії. Якщо влада щось робить не так, їй треба на це вказувати, але коли влада старається щось зробити, то їй треба підставити плече і допомогти", - наголосив очільник області.

.
.

Слід зазначити, що участь у форумі взяли народні депутати, політичні та громадські діячі, представники органів місцевої і державної влади.

Львівська ОДА

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 421 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.