Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Червень » 11 » Корупціонери проти корупції?
11.06.2016 (20:36)  

   Корупціонери проти корупції?

У суботу 11 червня Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив на брифінгу, що затримано «високопосадовця злочинної організації В. Януковича» - колишнього заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Олександра Сухомлина.

Очевидно, Юрій Віталійович від хвилювання обмовився й неправильно назвав прізвище керівника злочинної організації, до складу якої входив Сухомлин. Насправді його звати не Янукович, а Яценюк.

Оскільки на посаду заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Сухомлин був призначений в результаті, так би мовити, «революції Гідності» розпорядженням Кабінету Міністрі України від 1 жовтня 2014 р. № 901-р по квоті «Народного Фронту».

Тож якщо Сухомлин і входить до складу якоїсь злочинного угруповання, то разом з Яценюком, Аваковим і нинішнім першим заступником генерального прокурора України Сторожуком.

Що ж стосується Януковича, то за часи його президентства Сухомлин, навпаки, був миттєво відсторонений від посади заступника міністра в березні 2011 року, а невдовзі взагалі звільнений, як тільки виявилось, що він погодив закупівлю харчових продуктів Міністерством оборони без проведення конкурсу.

Я вже не кажу про те, що Сухомлин, будучи головою Аукціонного комітету з продажу нафти, газового конденсату, скрапленого газу та вугілля, не міг у 2012 році «систематично вживати заходи до усунення конкуренції на спеціалізованих аукціонах з продажу скрапленого газу» без відома тодішнього міністра економічного розвитку й торгівлі України Петра Олексійовича Порошенка.

Луценко вважає, що активний член злочинної організації О. Сухомлин підозрюється у тому, що він, перебуваючи протягом 2010 - 2014 років на посаді голови Аукціонного комітету з продажу нафти, газового конденсату, скрапленого газу та вугілля, діючи за попередньою змовою з В. Януковичем, М. Азаровим та С. Курченком, а також іншими членами злочинної організації (ймовірно, Луценко "забув" згадати, що його кум Петро Порошенко саме в той час був Міністром економічного розитку й торгівлі) незаконно заволодів в інтересах злочинної організації майном ПАТ «Укргазвидобування» та ПАТ «Укрнафта» (більше 50 відсотків статутного капіталу яких належить державі) - а саме виробленим ними скрапленим газом на загальну суму понад 2 млрд грн.

Володимир Бойко, ФБ

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 444 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.