Понеділок, 19.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Червень » 14 » Дубневичі і далі впливають на львівську "Батьківщину", - журналіст
14.06.2016 (18:51)  

   Дубневичі і далі впливають на львівську "Батьківщину", - журналіст

"Я за те, щоб ліквідувати Львів ТБ - так і запишіть", - заявив голова депутатської комісії з питань приватизації Львівської обласної ради професор Ігор Комарницький (фракція партії "Батьківщина") під час засідання своєї комісії і розгляду питання щодо встановлення пільгової орендної плати Львів ТБ за користування приміщенням (на вул. Підвальній).

Про це написав на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук журналіст Михайло Галущак.

За його словами, комісія прийняла рішення відкласти це питання до вивчення.

Журналіст переконаний, що брати Дубневичі таки хочуть приватизувати Львів ТБ, вони таки і далі впливають на львівську "Батьківщину"...

"Також комісія відклала питання продовження оренди приміщення Львівській обласній федерації спортивного туризму (велосипедистам), що на вул. Залізничній, 16 у Львові", - зазначає Михайло Галущак.

Журналіст також нагадав, що це приміщення цього року було винесено на приватизацію, однак, після ряду протестів - питання про приватизацію було зняте.

"Тепер на комісії прозвучала теза, щоб не продовжувати оренду безпосередньо велосипедистам, а винести питання про нового орендодавця на конкурс. Тобто, зайде новий орендар, йому дадуть оренду на рік, а потім продадуть", - стверджує Михайло Галущак.

www.facebook.com

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 498 | Додав: tect | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
0
3 АТО   (15.06.2016 20:47)
Комарницький є швагро Лозюка, Лозюк з Гичкою, який є сватом Дубневича їздив до Києва (фотографії в інтеренеті є) шоб лікарню центральну зробити в Самборі (то є округ свата Дубневича),  турківська лікарня є комунальним закладом Турківської районної ради, якою керує Лозюк і він її здав з потрохами.
отака то х.йня

0
2 Жителька:)   (15.06.2016 07:38)
biggrin Свобода не може пережити втрату "свого" директора ЛТБ.

0
1 Victor   (15.06.2016 07:34)
«Ой у полі два дубки, два дубки,
Та й взялися до купки».

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.