Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Червень » 15 » У фокусі майбутньої реформи. Перспективи медицини Турківщини.
15.06.2016 (13:50)

   У фокусі майбутньої реформи. Перспективи медицини Турківщини.
Доповнено 15.06.16 - М.Макарик-У фокусі майбутньої реформи. Перспективи медицини Турківщини
Доповнено 11.06.16 - Звернення громадськості + відео зустрічі з керівництвом району.

Останні події в закладах охорони здоров’я Турківщини надзвичайно насичені. З одного боку - недофінансування галузі практично на 8,5 млн. грн., з іншого - реформування, призводять до негативних наслідків та напруженої атмосфери в колективі.

Згідно Постанови КМУ (№1024) від 25.11.2015р. «Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними ліжками у розрахунку на 10 тисяч населення», визначений показник забезпечуваності - 60 ліжок на 10 тис. населення. Проте, згідно розрахунків Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, для Турківського району цей показник має становити 37,9 ліжок на 10 тис. населення, що призведе до скорочення майже половини ліжок у Турківській КЦРЛ, з відповідними соціально - медичними наслідками.

Недофінансування закладів охорони здоров’я на 8,5 млн. грн. призводить до того, що кожного місяця ми недоотримуємо по мільйону гривень з медичної субвенції і в цілому це призводить до затримки (на деякий час) заробітної плати. Незважаючи на це, Турківська РДА, районна рада, фінансове управління РДА, адміністрація Турківської КЦРЛ докладають максимум зусиль, щоби, в першу чергу, забезпечити працівників охорони здоров’я заробітною платою.

Медичні працівники усвідомлюють ситуацію, що склалася. Адже вона важка не тільки в галузі охорони здоров’я Турківщини, а й в Україні в цілому. Одним із заходів економії коштів є відпустки за власний рахунок. Такий вимушений захід дав нам можливість у минулому році виплатити в повному обсязі заробітну плату та індексацію. В результаті вимушених відпусток за власний рахунок ми плануємо зекономити близько 1,5 млн. грн. в 2016 році.

Одночасно з тим розуміємо, що проводити оптимізацію необхідно, адже у зв’язку із утворенням громад, ніяка об’єднана територіальна громада не буде спроможна утримувати медичні заклади району в повному об’ємі.

Окрім цього, заплановано розділити окремо фінансування первинної та вторинної ланок медичної допомоги. У Турківському районі первинна ланка (сімейна медицина) тільки починає формуватися. Верховна Рада України на даний момент розглядає Закон України « Про сімейну медицину». Відповідно до цього, в районі буде створено центри ПМСД на базі поліклінічного відділення Турківської КЦРЛ та Боринської МКЛ, із доукомплектуванням їх лікарями сімейної практики із фінансуванням на первинній ланці. Частину медпрацівників, особливо вузьких спеціалістів, які не увійдуть у штат ПМСД, пропонується перевести у клініко-діагностичний центр, який буде новоствореним та фінансуватиметься за рахунок первинної ланки та госпрозрахунку. Особлива увага приділятиметься сільським лікарським амбулаторіям загальної практики сімейної медицини (СЛА ЗПСМ), тим, які уже функціонують, та тим, які тільки створюються. Адже вони будуть фінансуватись на 100 відсотків. Пропонується медпрацівників ФАПів перевести в штат СЛА ЗПСМ, що будуть створені на їх територіях. Це дасть змогу зберегти робочі місця.

Наступним етапом реформування є створення територіальних госпітальних округів. На сьогоднішній день йде розгляд проекту створення госпітального округу на значній відстані від м. Турка, в якому буде об’єднано 5 районів і куди входитиме й Турківський.

Звичайно, медики стурбовані тим, що основна база буде знаходитись за межами району та фінансуватиметься за рахунок обласного бюджету. Це, у свою чергу, призведе до можливого скорочення не тільки ліжкомісць у районі, а й медперсоналу. За сприяння Андрія Лопушанського, народного депутата Верховної Ради України, мені довелося побувати у комітеті Верховної Ради з охорони здоров’я, на прийомі у заступника Міністра та департаменті реформ МОЗУ. Перед тим медична громадськість району, з ініціативи голови Турківської РДА, зібрала близько 3500 підписів за збереження медицини району. Всі ці підписи я передав Андрію Лопушанському.

Підводячи підсумок поїздки, можу сказати, що створення територіальних округів - це очевидний факт, і ми очікуємо постанови КМУ.

А тепер про те, що торкається реформи медицини нашого району. Вона практично не зачепить пологове та дитяче відділення. Базу терапевтичного відділення можна частково перепрофілювати у ліжка геріатрії та паліативної допомоги, що дасть змогу зберегти медпрацівників та незначно вплине на надання допомоги терапевтичним хворим.

Щодо хірургічного відділення, то ситуація тут значно складніша. Однією із умов його функціонування є не менше 700 оперативних втручань в рік, без урахування малоінвазивної хірургії. Вся планова хірургія перейде на госпітальний округ. Ми зможемо задовольнитись ургентною хірургічною та травматологічною допомогою.

Щодо функціонування відділення інтенсивної терапії, то воно залишиться без змін, хоча збільшиться навантаження за рахунок обслуговування апарату «штучна нирка». Враховуючи відсутність відділення гемодіалізу у сусідніх районах, будемо пропонувати, щоб відділення стало базовим для госпітального округу.

Щодо фінансування, то основне фінансування буде проводитись за рахунок обласного бюджету, при якому держава надає гарантований мінімум; решта буде дофінансовуватись за рахунок та за вибором громади.

Михайло МАКАРИК, головний лікар Турківської КЦРЛ.

Газета "Бойківщина" №24,2016


11.06.2016

Громадськість району звернулася до керівництва області щодо реформи медицини

.

Ситуація навколо очікуваної реформи галузі охорони здоров'я та Турківської комунальної центральної районої лікарні зокрема загострилася після того , як стало відомо про значні скорочення персоналу та оптимізацію медичного закладу.

Такі зміни зачіпають інтереси не лише працівників галузі а й всієї громади. Представники громади вже неодноразово вказували на негативні наслідки такої реформи , зверталися до керівництва району.

06.06.16 колектив Турківської КЦРЛ звернувся з листом до керівництва області та народних депутатів України.

10.06.16 відбулася спільна нарада керівників громадських організацій та керівництва району. В результаті наради було прийнято звернення до Голови Львівської обласної державної адміністрації Синютки О.М. , Голови Львівської обласної ради Ганущина О.О., Директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Чечотки Б.Р. , Народного депутата України Лопушанського А.Я. ,в якому наголошувалося на необхідності виважеого підходу до реформи закладів охорони здоров'я в гірському районі.

10.06.16 відбулася зустріч мешканців Турківщини з Головою районної державної адміністрації О.Лабецьким та Головою районної ради В.Лозюком , на якій також обговорювалися проблеми пов'язані з реформою медицини району.

Голові Львівської обласної державної адміністрації
Синютці О.М.

Голові Львівської обласної ради
Ганущину О.О.

Директору департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації
Чечотці Б.Р.

Народному депутату України
Лопушанському А.Я.

Щодо реорганізації закладів охорони у
Турківському районi


Громадськість Турківщини стурбована тим, як проходить реформа охорони здоров’я в Україні та зокрема у нашому гірському районі.

Згідно постанови Кабінету Міністрів № 1024 «Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення» від 25.11.2015 р. визначений показник забезпечення ліжками 60 ліжок на 10 тисяч населення. Проте згідно розрахунків Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА для Турківського району цей показник має становити 37,9 ліжок на 10 тисяч населення, що призведе до скорочення майже половини ліжок у Турківському районі з відповідними негативними соціально - медичними наслідками. Показник Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА є середнім для всіх районів області і не враховує специфіку важкодоступного гірського району з дотаційним бюджетом майже 95%. А саме віддаленість важливих пунктів, бездоріжжя і складність кліматичних умов (особливо в зимовий період).

На території району знаходиться спортивна параолімпійська тренувальна база «Західний реабілітаційно-спортивний центр» НКСІУ, де проводять тренування та реабілітацію люди з інвалідністю, які неодноразово звертаються за медичною допомогою, оскільки в Турківській КЦРЛ створені необхідні умови для осіб з обмеженими можливостями.

Турківська КЦРЛ - це медичний заклад І рівня акредитації, що надає багатопрофільну, спеціалізовану та уніфіковану (гемодіаліз та лапароскопію) медичну допомогу, із розширеною матеріально-технічною базою.

Крім того, планується розділити окремо фінансування первинної і вторинної ланки медичної допомоги.

Враховуючи, що всі населені пункти Турківського району мають статус -гірських, переважна більшість населення проживає у сільській місцевості, на хуторах, що значно утруднює надання невідкладної медичної допомоги. У процесі створення госпітальних округів (центр планується утворити в м. Самбір, що за 60 км від м. Турка) надання невідкладної медичної допомоги нашим жителям ще більше ускладниться.

У Турківському районі первинна ланка медичної допомоги (сімейна медицина) тільки починає формуватися. А враховуючи те, що Верховна Рада України переглядає законодавство щодо сімейної медицини вважаємо, що в таких умовах проведення вищезгаданого розподілу є передчасним і необгрунтованим. Крім того, скорочення майже половини ліжок в районі призведе до негативних наслідків.

Оскільки реформа охорони здоров’я на даному етапі не синхронізована з майбутньою адміністративно-територіальною реформою, то зміни існуючої системи управління охороною здоров’я вважаємо передчасними, які приведуть до небажаних наслідків ще до впровадження адміністративно-територіальної реформи.

З огляду на вищевказане, настійливо просимо врахувати особливості гірського району та не застосовувати уніфікований підхід для рівнинних і гірських територій при проведенні реформи закладів охорони здоров’я.

10 червня 2016 р.

За дорученням громадськості:

Голова районної державної адміністраціїО.ЛАБЕЦЬКИЙ
Голова районної радиВ.ЛОЗЮК
Голова громадської ради при Турківській райдержадміністрації, голова товариства «Бойківщина XXI століття», заслужений працівник культури УкраїниП.КОСАЧЕВИЧ
Заступник голови громадської організації «Учасники АТО Турківщини»М.КОНОВАЛЕНКО
Сотник 29 Бойківської сотніІ.КРУЦ
Голова громадської організації «Самооборона м. Турка»О.КУЛАЄВ
Голова громадської організації УСАМ «Нескорені»І.ДЖУРИНЕЦЬ
Голова районної організації УНСО В.ГЕРМАНОВИЧ
Голова громадської організації «Майдан Турківщини»Р.ШИЯН
Заступник голови громадської організації «Громадянська хвиля» М.КВАСНИЦЯ

На зустрічі обговорено питання певних положень, які можливо будуть мати місце в новому законі «Про охорону здоров’я», а також обговорено постанову Кабінету Міністрів «Про встановлення ліжко-місць до кількості населення, стан фінансування закладів охорони здоров’я району на даний період часу та ряд інших питань.

Члени трудового колективу висловили своє побоювання, що в новому законодавстві можуть бути передбачені норми про створення госпітальних округів, які призведуть до закриття Турківської КЦРЛ.

Керівництвом району в особі голови райдержадміністрації та голови районної ради було надано роз’яснення, що вони дійсно з неофіційних джерел отримали інформацію про те, що планується утворити госпітальний округ з центром в м.Самбір. В зв’язку з тим, була дана вказівка головному лікарю Михайлу Макарику відбути у відрядження в м.Київ для зустрічі з посадовими особами Міністерства охорони здоров’я, депутатами Верховної ради України для отримання об’єктивної інформації.

Головний лікар поінформував присутніх, що дійсно на сьогоднішній день йде напрацювання такого законопроекту, відповідно до якого буде проведено реформування закладів охорони здоров’я. Але, на сьогоднішній день стверджувати, що Турківська КЦРЛ буде закрита або ліквідована є не об’єктивно та необґрунтовано. Навпаки, до високо посадовців донесено інформацію, що враховуючи, що Турківський район є гірським районом, дорожня інфраструктура є вкрай поганому стані, а матеріально- технічний стан Турківської КЦРЛ є хорошим, необхідно його зберегти та використати на повну потужність для блага людей.

Поряд з тим, було підтверджено той факт, що на даний період часу фінансове забезпечення особливо заробітної плати медпрацівників має критичний характер, оскільки, до кінця року не вистачає більше як 8 млн.грн. на покриття видатків по заробітній платі.

В зв’язку з цим, розроблено ряд заходів по економії, що передбачає відпустки за власний рахунок, впорядкування штатів та приведення до встановлення нормативів ліжко-місць. Хоча слід зауважити, що ПКМ по ліжко-місцях на сьогоднішній день не виконана.

Громадськістю піднімалося питання про надання якісних послуг в закладах охорони здоров’я, про факти байдужого ставлення до своїх обов’язків та пацієнтів, про факти порушень різного характеру в даних закладах.


Зустріч мешканців Турківщини з керівництвом району 10.06.16

Відео Володимир Ільницький


09.06.16

Звернення колективу Турківської КЦРЛ до керівників району та області.

Занепокоєний ходом реформи охорони здоров’я у нашому гірському районі, колектив Турківської КЦРЛ оприлюднив своє звернення до керівників району та області.

***
Голові Львівської ОДА О.Синютка
Депутатам Львівської обласної ради М.Дзюдзь ,М.Ільницькому
Директору ДОЗ ЛОДА Б.Чечотка
Голові Турківської районної ради В.Лозюк
Голові Турківської РДА О.Лабецькому

Звертається до Вас колектив Турківськоі Комунальної Центральної Районної Лікарні.

Ми стурбовані тим, як проходить реформа охорони здоров’я в Україні, і зокрема у нашому гірському районі.

Згідно постанови Кабінету Міністрів № 1024 «Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення» від 25.11.2015 р. визначений показник забезпечення ліжками 60 ліжок на 10 тис. населення. Проте згідно розрахунків Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА для Турківського району цей показник має становити 37.9 ліжок на 10 тис. населення, що призведе до скорочення майже половини ліжок у Турківському районі з відповідними негативними соціально – медичними наслідками. Показник Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА є середнім для всіх районів області і не враховує специфіку важкодоступного гірського району з дотаційним бюджетом майже 95%. А саме віддаленість важливих пунктів, бездоріжжя і важкість кліматичних умов ( особливо в зимовий період ). На території району знаходиться спортивна параолімпійська тренувальна база, і до нас неодноразово звертаються за мед.допомогою її учасники, оскільки в лікарні умови облаштовані для осіб з обмеженими можливостями.

Турківська КЦРЛ – це медичний заклад І рівня акредитації, що надає багатопрофільну, спеціалізовану та уніфіковану ( гемодіаліз та лапароскопію ) медичну допомогу, із розширеною матеріально-технічною базою.

Крім того, планується розділити окремо фінансування первинної і вторинної ланки медичної допомоги.

У Турківському районі первинна ланка медичної допомоги (сімейна медицина) тільки починає формуватися. А враховуючи те, що Верховна Рада України ще тільки розглядає Закон України «Про сімейну медицину» вважаэємо, що в таких умовах проведення вищезгаданого розподілу є передчасним і шкідливим. Крім того, скорочення майже половини ліжок в районі призведе до катастрофічних наслідків.

Оскільки реформа охорони здоров’я на даному етапі не синхронізована з майбутньою адміністративно–територіальною реформою, то зміни існуючої системи управління охороною здоров’я вважаємо передчасними, які приведуть до негативних наслідків ще до впровадження адміністративно–територіальної реформи.

Тому колектив ТКЦРЛ стурбований та обурений поведінкою головного лікаря, який ініціює зруйнування структури лікарні черговим скорочення ліжок та медперсоналу ( адже в 2015 р вже було проведено скорочення та ліквідацію дільничних лікарень в с.Лімна, с.В.Висоцьке, с.Ясениця), що призведе до закриття Турківської Комунальної Центральної Районної Лікарні, як такої.

06.06.16. Колектив Турківської КЦРЛ.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 2037 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 241 2 »
0
24 АТО   (18.06.2016 12:46)
Районний День молоді святкують в Розлучі, а в місті не буде бо хтосб загородив міські ставки
Голова Майдану Шиян каже шо районної лікарні не треба, Набоков то саме каже
Майдан кришує державні лісгоспи 
Напевно прийшов час навести порядок зі сміттям у хаті?!

0
23 АТО 2   (18.06.2016 08:25)
Ба та а шо той бовдур колись хтів. Ті великі діячі з міської ради вже їздят по селах які мают приєднувати до Турки і агітуют би люди за них голосували на виборах. Обіцяют головам сільських рад же ті підут заступниками, старостами і начальниками відділів які вони ту постворюют  biggrin :D . А за лікарню сказали же їм то в ср@аці, най їх розганяют, бо вони після виборів всеодно собі покупляют лікарів. Отакі пироги малята. І всьо до того йде же наші люди на виборах за них проголосуют бо привикли бути рабами. А ті розвалили Турку, то ше й села порозвалюют. Працюют на руку Лопуху би скоріше наш район пропав. Перший раз за історію Турки Свята йкі відзначали в місті тепер святкуют в селах, а мер міста каже же не треба в Турці святкувати, їдьте в Розлуч і там святкуйте. Вже тих людей рахуют за ослів конкретно. Пора то сміття вже виносити з ради. Тим більше шо вже є за шо. Кримінальну справу відкрили проти мера за його махінації з Шияном-Бараном. Ті їздят відмазуются а людям нич не говорят. Та й на хєра якшо людям всеодно. КОЛИ ВИ ВЖЕ ПРОСПИТЕСЯ І ПРОКИНЕТЕСЬ ЛЮДИ!??!!!!

0
22 АТО   (17.06.2016 21:13)
сьогодні великі активісти з Турки Хомик Ігор і Макарик Іван їздили до Львова захищати турківських лісників, які продають ліс російським фірмам.
великі "псевдопатріоти" показали свої справжні обличчя, в Турці вони кричать "Слава Україні" і роблять видимість боротьби з лісокрадіями, а в Львові в облдержадміністрації просили за Барабаша і Ільницього.
Продажні "псевдопатріоти" мають відповісти за дії, чекаємо відповіді і від їх партійного лідера

0
21 АТО   (17.06.2016 20:00)
Комарницький є швагро Лозюка, Лозюк з Гичкою, який є сватом Дубневича їздив до Києва (фотографії в інтеренеті є) шоб лікарню центральну зробити в Самборі (то є округ свата Дубневича),  турківська лікарня є комунальним закладом Турківської районної ради, якою керує Лозюк і він її здав з потрохами. 
отака то х.йня

0
20 Victor   (17.06.2016 07:01)
«…ше люди кажуть».

Кажуть люди, що суд буде –
Для мене не буде,
Бо мене вже обсудили
На цім світі люди.

- Бачите, – каже суддя, – всі свідки говорять, що ви злодій.
- Не все те правда, що кажуть люди. Якби говорили правду, то ми би, пане суддя, вже давно разом з вами на шибениці висіли.

- Куме, тої ночи їхало з лісу п’ять лісовозів і з каждої машини брали данину по 500-т гривнів!
- А у поліцію й райраду чись дзвонив?
- Дзвонив… Казали, що то не вони.

0
19 АТО   (16.06.2016 20:21)
вночі поїхало 5 машин по 500 грн.

0
18 АТО   (15.06.2016 21:27)
дзвонили працівники Галсілллісу вони говорять шо ниська стався такий факт Повханича приїхав захищати Лозюк ше люди кажуть шо дійсно платять данину комусь наверх з кожної машини. Якшо приїжджав сам голова районної ради, значиться гребе дань він

0
17 бойко   (15.06.2016 19:06)
Нині Лозюк відкрито кришував Повханича на зборах у Галсіллісі коли люди виступили проти начальника свого . Тепер ми розуміємо хто кришує вирубування Галсіллісом наших лісів - голова Турківської райради, кажуть з кожної машини 500 грн. заносять Володимиру Омеляновичу.

0
16 Victor   (15.06.2016 07:08)
Шановна громадо, вчора, в кабінеті голови Турківської районної ради, Лозюка Володимира Омеляновича, відбулася чергова його зустріч з громадою. Центральна тема дискусії – збереження Турківського району. Розкривалися наболілі питання, давалися обґрунтовані відповіді. П.Володимиром Ільницьким проводилась відео зйомка. Коротко підбиваючи підсумки, що можна сказати:

Коли Володимира Омеляновича обрали головою районної ради, то на зустрічі з ним громада домовилась про те, що буде розроблена стратегія розвитку району і намічений план дій. Але як бачимо, район помалу ліквідовують. Попри всі потуги керівництва району, які робилися з боку влади та депутатів (стратегія, звернення у різні інстанції й т.ін.), процес по ліквідації продовжується. Організації переводять до інших районів, люди, втративши роботу, залишаються на обочині життя. Злидні та депресія помалу охоплює народ – бо так бачать реформи стольні «художники-реформатори».

Не бажаючи стояти в стійлі, з сьогоднішнього дня й громадськість району разом з владою взялася за пензлі і починає малювати картину маслом для київських і львівських богів. З боку влади будуть проведені зустрічі з мудрими людьми – представниками секторів сфер діяльності району: лісове господарство, культура, медицина, освіта й т.д.. З боку громади також будуть відповідні напрацювання. Все буде зведено до купи, відредаговано і виданий, свого роду, меморандум.

В Турку, на зустріч з громадою, будуть запрошені львівські пани, до котрих цей меморандум буде донесений, а кілька його екземплярів буде відіслано і на київський Олімп. Влада зверху повинна буде дати конкретну позитивну відповідь щодо збереження району у відповідний термін, тобто «не тягнути кота за преамбулу (Гоцман)». Якщо цього не відбудеться, громада залишає за собою останнє право: боротися радикальними методами, починаючи з перекриття автотраси міжнародного значення Київ-Чоп, реалізовуючи людську мудрість: «Під лежачий камінь, вода не тече».

Нагадуємо, Турківський гірський район має свою специфіку життя, культурно-історичну спадщину й т.д., які не повинні зникнути під пресом кабінетних творців псевдо-реформ, які крім гірок свого лайна в золотому унітазі, більше нічого й не бачили. Громада району приймає розумні реформи і моральні закони, щодо реформаторської вакханалії, яка плодить злидні, депресію, деградацію та корупцію – громада не приймає. Як казав Давид Маркович Гоцман: «Картина маслом» і «ша» (т/с «Ліквідація»).

А для деяких підсирачів-коментувальників в темі, приведу знову ж таки слова Гоцмана: «Ша!.. говорю тебе, ша! Хватит ныть, не делай мне нервы, благо без тебя у меня их есть кому делать».

0
15 kolizia   (14.06.2016 16:20)
Серед  підписантів досить дивна  компашка. Не  розумію, що  там робить  Косачевич із  такими  "активстами".

0
14 АТО   (14.06.2016 12:42)
Хлопці ниська мітингували в Турці, Лозюка заблокували в кабінеті, якшо він не йде до людей то ми самі приходим
Слава Україні!

0
13 ПРАВДА   (13.06.2016 07:47)
а в нас поліклініка до якої години робить? після другої вже їх нема. Лозюк і Лабецький, панове з гуманітарної депутатської комісії не прикривайте прогульщиків від того залежить людські життя

0
12 Victor   (13.06.2016 07:20)
Викладене в темі відео, демонструє конфлікт глобального та локального масштабу, який виникає, зазвичай, там, де в центрі людських відносин знаходиться не людина, а особисті інтереси. Конфлікт має дві сторони: матеріальну й духовну. Щоб вийти з стану конфлікту, потрібно провести правильну реформу, перебудову, завдяки якій всі речі можна розкласти по поличках в такому порядку, щоб максимально дисциплінувати свою діяльність, уціломудрити, тобто зібрати докупи. Отже що ми маємо?

В масштабах держави ми маємо нерівномірно розподілену систему господарювання, успадковану з часів радянської імперії. На те були свої причини: політичні, географічні й т.д.. Незбалансована система привела до появи дотаційних територій, на яких у населення виник феномен «інвалідної» філософії – наше життя передбачене, а будь-які потуги направлені на те, аби його змінити – марні. Світогляд з інвалідного візка, формує й поведінку індивіда, яка зводиться до поняття з його обслуговування. Звісно, що інтелект в такої особи знаходиться в зародковому стані. Люди, які трудяться, ніяк не можуть второпати, чому вони все життя повинні обслуговувати порядного бугая, який весь у гівні лежить у візку, ссе пипку й бавиться своїми яйцями. Аби витрясти його з візка, обмити, й дати в руки замість бобика лопату, вони придумують для нього реформу.

Чому такою страшною для дотаційного інваліда здається реформа? Неправильно організована реформа – це апокаліпсис для людини з інвалідною філософією. Пояснюю: Ви йдете лісом і раптом бачите маленьку дику тваринку. Піддавшись ніжним почуттям та переживанням за її життя, ви берете її на руки, несете додому, влаштовуєте для неї місце проживання, годуєте й доглядаєте, тобто берете на себе відповідальність за її подальше життя. І ось з цієї тваринки за якийсь час виростає дебелий звір, який сприймає вас як рідних батьків. Але приходить до вас у гості ваш товариш і пояснює вам, що цей звір повинен жити у лісі, а не у вас у хаті. Він переконує вас повернути звіра до лісу. Наступного дня, обв’язавши мотузкою шию звіра, ви ведете його до лісу й відпускаєте на волю. Звір не натішиться – адже він повернувся в своє природне середовище. Наступного дня ви вирішуєте провідати свого вихованця. Прийшовши до лісу, з жахом бачите, що його загризли якісь хижаки. Виявляється, що цей звір зовсім не був пристосований до життя в лісі. Ви його цьому не вчили. Ваша безвідповідальність спричинила його смерть.

Якщо влада, яка бере на себе відповідальність за кожного жителя держави, бо саме це делегує їй народ, влаштовує реформи таким чином, а саме так вони й проводяться, то результатом таких реформ являються злидні та моральна деградація населення, яке раптово висмикнули з одного середовища й пересадили в інше. Це стрес, який породжує конфлікт в середині будь-якого колективу, котрий починає орієнтуватися на закон виживання, адже за кожним членом колективу стоїть його сім’я: діти, престарілі батьки й т.д., котрих потрібно вчити, лікувати та доглядати.

Стратегічна помилка влади-реформаторів у відсутності закону поступовості який передбачає поступову заміну одного на інше без відсутності стресу. При правильних реформах люди не повинні відчувати дискомфорт перевтілення. Легкий масаж, трохи якоїсь барбітури, фізичні вправи, читання книжок і за якийсь час, навіть непомітно для себе, колишній інвалід перетворюється у активного діяча. Неможна руйнувати старе, не створивши перед цим нового. Закон перевтілення – це коли святість витісняє гріх. А коли людини прагне позбавитися гріху, але не піклується про святість, то від таких дій вона ще гірше шкодить собі, розвиваючи у собі маніакальні пороки.

Що можна побажати колективу Турківської лікарні: взяти себе в руки, згуртуватися й вгамувати тих, хто сіє конфлікт та паніку. Не забуваймо, що ми живемо в часи активних гібридних війн, коли через українських гнид російські воші намагаються взяти реванш і відтворити колишню імперію з ГУЛАГами, депортаціями, голодом та імперською шизофренією. Піклуйтеся про високу мораль медика і не забувайте, що там, де закінчуються людські сили, починає діяти Божа благодать. Тільки б ми були готові її прийняти. Успіхів.

0
11 ПРАВДА   (13.06.2016 07:02)
Нагайко говорить по лікарні шо він працездатного віку і може їздити до Самбора на роботу. Він клоун рідкісний, нахал алкоголік закодований, до людей хамовито відноситься, гребе гроші за лікарняні і носять йому як і всім другим великим докторам

0
10 Хомин_В_М   (12.06.2016 22:21)
Подивившись відео не бажаючи того, вважаю, що повинен відреагувати особисто для п. Нагайка: дійсно відкрита кримінальна справа (вже можливо закрита) проти п. Нагайка через видачу незаконного наказу. Я надавав послуги юриста потерпілому по справі і коментував її журналістам як юрист.      Тому стверджуючи, що коментар давав працівник РДА Ви вводите людей в оману (як завжди). А якщо Ви знали про ті факти, які Ви озвучували, то Ви співучасник і ЩОДО ВАС ПОТРІБНО ВІДКРИВАТИ ЩЕ ДЕКІЛЬКА КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ ПО ВСІХ ОЗВУЧЕНИХ ФАКТАХ. Додатково повідомлю громадськість, що є відео, де Ви в стані алкогольного сп'яніння, виражаючись нецензурною лайкою виганяєте пацієнтів з палати. Всі Ви там одинакові, тому потрібно гнати всіх подібних Вам керовників в шию. Ви сказали про всіх, хто що зробив для лікарні. А ЩО ВИ ЗРОБИЛИ ДЛЯ ЛІКАРНІ???!! Крім як збурили працівників. Шановні медики, всі Ви хороші фахівці своє справи, а тому не ведіться на провокації, бо як то кажуть: "Пани чубляться, а в хлопів чуби летять." Реакцію громадськості на закриття лікарні Ви побачили, висновки зробили. Працюйте спокійно, а своїх керівників лікарні ставте на місце.

0
9 АТО   (12.06.2016 10:29)
Канареєв Іван був керівником СДПУ в Турці Медведчука, зараз керівник Українського вибору Медведчука в районі.
Люди ввидите його плюйте йому в морду, ПРОСТИТУТ Медведчука!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0
8 ПРАВДА   (11.06.2016 09:46)
Обзвонювали людей йти проти
корупціонерка з освіти Вишинська, котра очолює регіонівську партію Наш Край, 
Кінь регіонал заклятий, який не хотів вийти з партії регіонів навіть коли була розстріляна Небесна сотня
Канареєв старий комуніст 
Канареєв молодий голова партії Медведчука в районі Українського вибору
Лозюк колишній беркутівець
ПАТРІОТИ маємо мало часу на бій з цими

0
7 ПРАВДА   (11.06.2016 09:34)
Сушкевич хоче приватизувати лікарню, та як приватизував базу у Верхньому. Лозюк йому помагає,

1
6 shalabavka   (10.06.2016 21:52)
Якщо б у лікарні був нормальний керівник ,то весь бруд би ніхто не виносив бо його б вирішували на місці,а якщо керівнику до одного місця та лікарня і колектив то відповідно все і виноситься.Найлегше зараз колишню владу поливати брудом і говорити що то регіонали.Так!Але чому ніхто не напише і не скаже що зробили вони для лікарні і для району і що зробила теперішня вельмишановна влада для лікарні і району?А влада в першу чергу повинна переживати за район,людей які в цьому районі живутьживуть,за те щоб було де навчатися дітям,де підлікувати здоровя!Ось за кого має переживати влада!

0
5 Зайди   (10.06.2016 19:03)
Вражає наскільки розвинена у людей фантазія: продали лікарню       . Продати лікарню!!!! Медики самі в себе порядок не можуть навсети, а йдуть комусь розказувати як чинити... Самі ж виносять весь бруд із лікарні: яка медсестра з яким лікарем спить, хто з ким п'є і т.д. Робити не хочуть та й не вміють. Лікуватись у наших медиків означає відразу підписати собі смертий вирок... Більшість людей старається лікуватись за межами району, а відповідно туди ж і повинні переаховуватись кошти з нашого бюджету. Тобто, послуги не якісні, кількість послуг, що надаються лікарнею не відповідає вимогам, медпрацівники один одному готові горло гризти за будь-яку дрібницю, на цьому виграють колишні риги, які зараз під прапорами "патріотичних" партій попроходили в ради - ТО ЗА КОГО ТУТ ПОВИННА ПЕРЕЖИВАТИ ВЛАДА РАЙОНУ?!?!?!?! Якщо всі все знають, то збирайте речі і їдьте на мітинг в Київ. Тут ніхто нічого не вирішує, друзі. Всі рішення приймаються дядьками у владних кріслах Кабміну і сумно те, що ці дядьки насправді далекі від наших реалій. От і доносять ссвою думку, позицію до них. При чім тут районні керовники?! Ви ж самі їм додаєте ваги, коли думаєте, що вони можуть приймати рішення, які прирівнюються до законів України чи нівелюють постанови Кабміну. А замість того, щоб прийти і спокійно поговорити з людьми, які представляють район в області та на державному рівні, наші шановні медики слухають даунів типу Нагайка. Побачимо куди він Вас доведе. Ніколи не зрозуміємо логіку наших людей - при тому керівнику погану, при цьому погано. А самим щось почати робити - лінь...

1-20 21-24
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.