Субота, 24.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Червень » 15 » Російська мова в Україні — це шкідлива звичка
15.06.2016 (00:07)  

   Російська мова в Україні — це шкідлива звичка

"Переходжу на українську", — написав психолог і військовий експерт Олексій Арестович на своїй сторінці у травні цього року. Цей допис зібрав 4 тис. лайків із побажаннями успіху. Це нагадує ситуацію, коли говорять "перестаю палити", "зав'язую з алкоголем", "не буду матюкатися". Так людина відмовляється від шкідливої звички. Публічні заяви допомагають дотримати слова, не піддатися спокусі повернення до старого.

Причину переходу на українську Олексій Арестович пояснив 29 травня: "Помітили, що все більше людей відчувають відразу до колись милого серцю радянського кіно? Музики? Навіть мультиків? Ось так відходить СРСР. Шкода лише російськомовних — мова, за яку ви тримаєтеся, на цій землі втрачатиме свою здатність передавати важливі вам сенси. Дуже стрімко. ­Щодня".

Російськомисляча людина перестає розуміти, що відбувається в Україні. Адже українська — це не лише мова корінного народу. Вона відповідає енергетиці України, її ландшафту, флорі й фауні, землі та воді.

Але це — не єдина причина переходу наших співгромадян на українську. Гібридна війна Москви проти України на 90% має інформаційний характер. Підґрунтя цієї невидимої зброї — у просуванні російської мови. Відтак кожен, хто її застосовує, мимоволі є співучасником агресії. Тому не дивно, що до російськомовних діячів українці ставляться з підозрою. Таким важко заслужити народну довіру. Зрештою, усі терористи, проти яких ведеться АТО, — російськомовні.

Нещодавно в мережі поширили радіоперехоплення діалогу двох російських розвідників. Вони моніторили радіоефір на Донбасі. Розмовної української не розуміють. З усього підслуханого їхній розвідник допетрав тільки одне слово — "Горлівка". Тобто українська мова виступає природним шифром для захисту від чужинців. Говорити на "общепанятном" — це добровільно розкривати ворогу свої карти.

Арестович — не єдиний серед відомих людей у процесі переходу на українську мову. Нещодавно про це заявив одеський шоумен Олег Філімонов. Йому в навчанні допомагає дружина, яка добре володіє українською.

Треба, щоб кожен українець узяв "шефство" над одним російськомовним. Звісно, за його згодою. Тоді за кілька місяців нас стане удвічі більше.

Джерело

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 375 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 Admin   (15.06.2016 12:10)
+5 biggrin
п.Віктор ! Як завжди влучно biggrin

0
1 Victor   (15.06.2016 07:31)
З Арестовича такий психолог, як з «мілкоскопа» молоток. Люди знають по 10-ть мов і залишаються українцями, а є українці, котрі говорять чистою українською, але марять Москвою. П.Олексій навіть і не підозрює, що займається психологічним фанатизмом.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.