Неділя, 21.01.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Червень » 15 » ДОПОМОГА НУЖДЕННИМ - НЕ ДАНИНА МОДІ, А ПОКЛИК ДУШІ
15.06.2016 (13:01)  

   ДОПОМОГА НУЖДЕННИМ - НЕ ДАНИНА МОДІ, А ПОКЛИК ДУШІ

У вівторок, 7 червня, у м. Турка розпочала свою діяльність благодійна організація «Фонд допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям учасників АТО». Загалом організація, що діє у Львівській області близько трьох років, а тепер допомагатиме малозабезпеченим сім’ям та сім’ям учасників АТО і на наших теренах.

«Наш Фонд активно здійснює свою діяльність безпосередньо у м. Львів. А нещодавно прийнято рішення відкрити відділення і в районах області. Одне з таких запрацювало у м. Самбір, а тепер й у м. Турка», - зазначив голова Правління благодійної організації «Фонд допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям учасників АТО» Володимир Саврук.


м.Турка,Турківська районна
лікарня. Плідно поспілкувались
з колективом лікарні та надали
невелику гуманітарну допомогу.

«Ми вважаємо, що допомога нужденним — це не данина моді, а поклик душі. На жаль, щирість, доброта, бажання допомогти та просте людське співчуття сьогодні зустрічаються все рідше. А кількість людей, яким ми допомагаємо, постійно збільшується. Тому звертаємось до меценатів, волонтерів та всіх небайдужих. Не бійтесь робити добро. Надайте Вашу посильну допомогу тим, кому вона справді необхідна. Зробіть перший крок та відчуйте справжню, щиру радість від посмішки у відповідь. Сімей, які потребують нашої уваги, сьогодні дуже багато», - відмітив співзасновник благодійної організації Володимир Хомин.

«Сьогодні ми повинні дбати не лише про бійців, які знаходяться на війні, але й про тих, хто вже повернувся з неї, та про сім’ї героїв. Саме тому ми розпочали свою роботу в Турківському районі, де майже 300 бійців пішли захищати нашу рідну землю.

Крім сімей учасників АТО, надаємо допомогу й малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, які самостійно не можуть забезпечити себе та своїх дітей всім необхідним. Чекаємо всіх, хто потребує допомоги у нашому Фонді, з вівторка по суботу, з 10.00 до 18.00 за адресою: м. Турка, вул. І. Франка, 33, другий поверх.», - додає співзасновник благодійної організації Анна Страшевська.

«Ми заряджені на довгу дистанцію і будемо робити все від нас можливе для того, щоб Фонд працював максимально довго», - запевнив Володимир Саврук.

Газета "Бойківщина" №24,2016

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 561 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.