Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Червень » 17 » На кордоні з Польщею побудують пункт пропуску «Боберка-Журавин»
17.06.2016 (09:54)

   На кордоні з Польщею побудують пункт пропуску «Боберка-Журавин»

На засіданні робочої групи «Відкриті кордони», проведеного департаментом міжнародної технічної допомоги Львівської облдержадміністрації, за участю голови Турківської РДА Олександра Лабецького, розглянуто два питання, які стосуються Турківського району.

Зокрема, мова йшла про будівництво нового і дуже важливого для населення гірської зони пункту пропуску «Боберка-Журавин» через державний кордон України в Республіку Польща та партнерство і сталий розвиток гірських територій Турківщини і Берщадського повіту Підкарпатського воєводства.

Попередньо встановлено, що для будівництва нового, який би відповідав сучасним вимогам, переходу «Боберка-Журавин», загалом потрібно 480 мільйонів гривень. Сюди входить відкриття нового переходу на дорогу Бориня-Боберка – 150 млн грн; сам перехід – 250 млн грн  і у 80 млн грн обійдеться будівництво 4-кілометрової нової дороги.

У результаті прийнято рішення про те, що Турківська райдержадміністрація розпочне підготовку проектної пропозиції щодо розробки техніко-економічного обґрунтування будівництва прикордонних логістичних та торговельних центрів пропускного пункту «Боберка-Журавин» для отримання в 2017 році техніко-економічного обґрунтування.

Поряд з цим належить провести переговори з польськими партнерами про прийняття політичного рішення на рівні України та Євросоюзу з приводу відкриття нових пунктів пропуску.

zik.ua


Приймаються пропозиції до плану реалізації стратегічної цілі “Відкриті кордони” Стратегії розвитку Львівщини

При Львівській облдержадміністрації працює робоча група “Відкриті кордони”, яка розробляє План реалізації Стратегії розвитку Львівщини до 2020 року. Очолює її департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА.

“Наша ціль – стратегічно запланувати розвиток міжнародного співробітництва та прикордонної інфраструктури з огляду на потреби та перспективи Львівщини. Завдання – укласти каталог проектів до плану реалізації стратегічної цілі “Відкриті кордони”, що включає такі операційні цілі: “Міжнародне співробітництво”, “Транскордонна співпраця” та “Прикордонна інфраструктура”, – розповіла про діяльність робочої групи директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА Тетяна Шепіленко.

Наради робочої групи вже відбулися 1, 10 та 14 червня, у них брали участь не тільки члени затвердженого складу “Відкритих кордонів”, а також представники Львівської митниці ДФС, Західного представництва держприкордонслужби України, Служби автомобільних доріг, Львівської залізниці, ДП Міжнародний аеропорт “Львів”.

До 21 червня 2016 року приймаються пропозиції від громадськості до плану реалізації стратегічної цілі “Відкриті кордони” Стратегії розвитку Львівщини до 2020 року на електронну адресу ic-ita@loda.gov.ua. У темі листа слід вказати – “Пропозиція до “Відкритих кордонів”, а в тексті – залишити контактні дані.

Турківська РДА

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1244 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.