Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Червень » 20 » Офіцери поліції масово "занедужали" перед початком атестації, - журналіст
20.06.2016 (09:55)  

   Офіцери поліції масово "занедужали" перед початком атестації, - журналіст

Керівники поліції Львівщини "пішли" на лікарняні мандри. Про це у Фейсбуці написала львівська журналістка та член атестаційної комісії від громадськості Вікторія Балицька.

За її словами, частина офіцерів поліції, які мають цього тижня проходити атестацію у Києві, вже нагострили лижі на лікарняні, або ж вже "хворіють". Журналістка обіцяє оприлюднити їх прізвища.

"А дехто, як каже Дмитро Загарія, звалить в останні години на лікарняне", - зазначає Балицька.

"На мою думку, всіх хто піде на лікарняне, без тестування і бесід, треба гнати в шию з поліції бо то не достойний вчинок: в першу чергу це підло по відношенню до колег поліцейських, які не ховаються, вони теж бояться, переживають (чи не переживають), тренуються на тестах. Їм важко і принизливо проходити ту процедуру атестації. Але вони збираються до купи і їдуть!

А є умнєнькі і хитренькі офіцери, млять, які вирішили сковатися в 'больнічну койку'. Оці 'мніні больні' - то стид. Якщо не поламана нога чи рука, значит косить. А якщо такий хворобливий і не стресостійкий, то не може виконувати такі складні і напружені завдання, що стоять перед офіцером керівником поліцейського підрозділу.

Сергій Маруняк, заступник начальника главку, як раз перед атестацією поїхав "виконувати завдання керівництва МВС і глави Нацполіції" в Маріуполь. Пробуде там до 26 червня. Як раз поки триває атестація.

Мене цікавлять два моменти:

1. Яке саме завдання він там виконує? Умови служби в батальйоні Львів дуже далекі від трудового законодавства і 'людського' побуту. Якщо він там не створить прийнятних умов бійцям, то вважатиму, що він їздив в туристичну мандрівку.

2. Чи отримає він УБД після цього? (це якщо він вже не має цього статусу)."

"Дорогі, офіцери, спробуйте знайти в себе 'яйця' і совість, і відмовитися від наміру "занедужати". Будьте чесними, як не по відношенню до громади, то хоч до своїх колег", - резюмує Вікторія Балицька.

Як відомо, наступного тижня повинен пройти атестацію начальник Турківського відділення поліції майор Роль Дмитро Богданович.

ТУТ МОЖНА ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК ПРО КАНДИДАТА, ЯКИЙ АТЕСТУЄТЬСЯ

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 631 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (20.06.2016 13:38)
«Після атестації працівників МВС (перехід міліції на поліцію), комісія запитала чергового атестованого: «В чому Ви бачите важливість заміни «міліція» на «поліцію»? Відповідь атестованого: «Тепер можна сміливо говорити про династію в нашій професії. Мій прадід був поліцаєм за царя, дід був поліцаєм підчас Другої світової війни, батько і я переатестовані і теж зараз поліцаї»».

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.