Вівторок, 20.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Червень » 20 » Стартує мотиваційний спецпроект «Пам’ятай та захищай свої права» до 20 річниці Конституції України
20.06.2016 (17:53)  

   Стартує мотиваційний спецпроект «Пам’ятай та захищай свої права» до 20 річниці Конституції України

До 20 річниці Конституції України «Батьківщина» Львівщини запускає мотиваційний спецпроект «Пам’ятай та захищай свої права».

Про це нашому сайту повідомили у прес-службі Турківської районної організації партії.

Як зазначано в повідомленні прес-служби, від сьогодні 21 червня і до 28 червня щодня на офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук «Батьківщини» Львівщини вибрані статті Конституції зачитуватимуть «батьківщинівці» області.

За словами організаторів проекту, його основна ідея - нагадати кожному громадянину України про його невід’ємні і непорушні конституційні права.

"Адже рівність перед законом, чітке знання своїх прав і виконання обов’язків є тією невід’ємною передумовою розвитку держави, яка створить належні умови для гідного життя кожного українця. Віримо у це і закликаємо спільно іти до реалізації цієї мети", - переконані у "Батьківщині".

Сьогодні 5 статтю Конституції України читає громадська активістка, член партії ВО «Батьківщина» Віра Курпіта.

ВІДЕО

Стаття 5. Україна є республікою.

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.

Ніхто не може узурпувати державну владу.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 425 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (21.06.2016 04:53)
Спробуйте замінити слово «влада» на «жертовне служіння» і ви дістанете зовсім інше формулювання не тільки статті, а й всієї Конституції. Тоді не прийдеться спостерігати за весняним та осіннім процесом перезавантажуванням влади, системи й т.д., який скоріше нагадує весняне та осіння відвідування психопатом психдиспансеру ради заспокійливого уколу, ніж динамічний рух держави вперед.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.