Середа, 21.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Червень » 22 » Садовому вже ніхто не повірить, - експерт
22.06.2016 (07:14)  

   Садовому вже ніхто не повірить, - експерт

Сміття, Сміття, сміття. Багато говорять про це, а проблема не вирішується. Дійсно проблема. Садовий зараз просто скаче на граблях і чекає хто б його виручив і допоміг. Не Львову, який переповнюється сміттям, не Грибовичам, де це сміття тліє і отруююєть усе навколо, а йому богобоязкому і коханому.

Складати руці перед камерами і вдавати з себе ображену дитину - це не вихід для міського голови, тим більше якщо в тебе є загальнодержавні амбіції.

Проблема сміття для багатьох політиків і справді перейшла у політичну площину. Тільки не для мешканців Львова і Грибович, які слухали брехні більше 10 років.

Питання вивозу сміття дуже серйозне і вирішити його усілякими бздурами на кшталт вивезення сміття у Житомир чи Київ - не вдасться. Та й бюджетні компенсації на це перевезення Місто довго не витримає. Логістика сміття у всіх країнах займає ключове місце в тарифі. Усе це нагадує просто паніку, коли від страху Бог розум відбирає. Невже біля міського голови не залишилось людини, яка може порадити щось розумне?

Я переконаний, що пошук місця під новий полігон і ділянки для сміттєпереробного заводу обернеться для Малехова і Грибович ще більшою бідою ніж є сьогодні. Про них просто забудуть. А на рекультивації (хоча ніяка це не рекультивація, а просто безконтрольна засипка звалища грунтом) будуть заробляти гроші. Шалені гроші, на порядок більші ніж заробляли на сортуванні того ж сміття. А "Пік Садового" і надалі буде перманентно горіти , отруюючи повітря, інфільтрати і надалі будуть потічками стікатив річку і грунтові води, отруюючи все навколо. Та й гудрони і надалі будуть підпільно вивозити. Це шлях в нікуди.

Садовому неодноразово говорилося, просилося, що проблему треба вирішувати системно і комплексно, що обдурювати мешканців Грибович і Малехова безкінечно не вдасться. І ось маємо не сумний, а трагічний результат. Єдиний вихід сьогодні знову йти до мешканців Грибович і говорити з ними про відновлення роботи полігону та будівництво сміттєпереробного заводу.

Я розумію, що Садовому вже ніхто не повірить, але говорити все одно треба. На мою думку, мешканців треба зацікавити переробкою сміття і будівництвом заводу, а не подачками на дорогу, водопровід чи освітлення вулиці. Я би їм запропонував будівництво переробного заводу на пайових умовах 50/50. Від них ділянка - від міста фінансування. Сміттєпереробний завод - це вже інвестиція і: робочі місця, суміжні виробництва, благоустрій території, можливість отримання дешевшої електроенергії і тепла, податок з фізичних осіб, екологічний податок і, головне, податок з прибутку в МІСЦЕВИЙ бюджет. Завод поступово почне переробляти і ту страшну гору сміття та рекультивувати звалище.

Роботи вистачить на десятки років. І це вже чесно зароблені в бюджет села громадою гроші. Але людям усе це треба пояснювати, домовлятися і головне перестати брехати. Але ,вочевидь, Садовий мене вкотре не почує.

P.S. Звичайно, Садовому вже ніхто не повірить, але є відомі люди, які публічно і активно агітували за нього на виборах. Нехай вони ідуть переговорниками і закладуть своє ім'я, як гарантію чесності угоди. Може тоді щось вийде?

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 473 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
0
3 Victor   (24.06.2016 07:16)
«…сміття будуть возити в Бориню».

- Шановний, а чому у Вас такі діти сиві?
- А я їм на ніч замість казок правду розповідаю.

«Краще безглузда правда, ніж розумна брехня».

0
2 ПРАВДА   (22.06.2016 12:44)
Лозюка жона працює в Садового, вни всьо порішали сміття будуть возити в Бориню

0
1 ПРАВДА   (22.06.2016 08:16)
Самопоміч возить сміття на турківське сміттєзвалище.
партія Садового хоче загадити весь район, не давайте, люди добрі того робити

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.