П'ятниця, 18.08.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Червень » 23 » Ефективна співпраця місцевої влади та інвестора
23.06.2016 (00:20)

   Ефективна співпраця місцевої влади та інвестора

Ми уже повідомляли, що Український Фонд Соціальних Інвестицій збільшив вартість проекту з реконструкції системи водопостачання у м.Турка за такою ж, як і раніше, умовою співфінансування - 80 відсотків дає УФСІ, а 20 - забезпечує громада. В даному випадку 250 тис.грн. виділено власником об’єкта - Турківською міською радою.

Після виконання цих умов підписано додаткову угоду до Рамкової, оголошено тендер на відбір підрядної організації'. Усе, згідно з процедурами та Регламентом УФСІ.

І ось після проведення передтендерної конференції та самого тендеру було відібрано на виконання подальших робіт із реконструкції водогону підприємця з м. Самбір І.Д.Бичика 2 червня в приміщенні Турківської міської ради, за участі голови АпВ О.Я.Гвоздінського , відбулося підписання договорів на проведення РБР (із вже згаданим І.Д.Бичиком ), на ведення технічного нагляду за веденням робіт -Т.М.Яловицею , який і до цього часу здійснював нагляд за цим об’єктом в межах виконання першого договору. Авторський нагляд здійснюватиме приватний підприємець В.Й.Сулипа , який по замовленню міської ради виготовив проектно-кошторисну документацію для виконання робіт за рахунок додаткового фінансування.

На час підписання договорів було проведено робочу зустріч підрядника, проектанта та консультантів УФСІ з питань обговорення практичних рішень реконструкції водогону, передбачених проектом.

По другому договору передбачається прокласти ще дві вітки водогону - по вул.Молодіжна та вулицях Джерельна-Стуса. На Молодіжній знаходиться Турківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст -ДНЗ» (нова школа), де навчаються близько 350 учнів та 70 дошкільнят у дитячому садку. Також передбачається підключення мікрорайону, в якому проживають понад 400 осіб. Прокладання водогону по вулицях Джерельна та В.Стуса дасть можливість підключити близько 200 мешканців міста та подальше підключення мешканців приватного сектору. Також по вул. В.Стуса передбачається під’єднання до міського водопроводу і оновленої завдяки УФСІ Турківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, а це 435 осіб, включаючи 377 учнів та адміністративно-вчительський колектив. Терміни виконання робіт - близько трьох місяців.

9 червня підрядник ознайомився з об’єктом. А в рамках даного мікропроекту УФСІ вже виконано: прокладання 2034 м поліетиленових труб; влаштування 4 утеплених мостових переходів, завдовжки 127 м.; влаштовано 30 оглядових колодязів із запірною арматурою та встановлено 10 пожежних гідрантів.

Сподіваємося й надалі на підтримку та розуміння мешканцями міста тимчасових незручностей задля покращення умов й добробуту у перспективі.

Юрій ЛОКОТОШ, спеціаліст з будівництва Турківської міської ради;
Олександр ГВОЗДІНСЬКИЙ, голова АпВ.

Газета "Бойківщина" №25,2016

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 397 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.