Понеділок, 19.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Червень » 24 » Звіт про роботу Турківської міської ради за другу половину травня –першу половину червня 2016 року.
24.06.2016 (22:36)

   Звіт про роботу Турківської міської ради за другу половину травня –першу половину червня 2016 року.

Міський голова Геннадій Когут оприлюднив звіт про роботу Турківської міської ради за другу половину травня –першу половину червня 2016 року.

1. Завершено роботи по встановленню бруківки по Площі Ринок.

2. Проведено очистку придорожніх рівчаків по вул.Івана Франка.

3. Проведено дрібний ямковий ремонт дорожнього покриття по вул. Івана Франка, Міцкевича (до залізничного вокзалу), Січових Стрільців (від поліклініки до центру)

4. Триває будівництво моста в Середній Турці через р.Літмир (біля приміщення колишньої спортивної школи)

5. Здійснено робочу поїздку до Києва у міністерство екології і природніх ресурсів з питання реалізації проекту реконструкції каналізаційної системи у м.Турка.

6. Визначено на конкурсній основі виконавця робіт по реконструкції водогону у м.Турка (третя черга). Роботи почнуться на початку липня.

7. Здійснено робочі зустрічі з головами сільських рад Розлуча, Явори, Ясениці, Ільника, Лосинця, Шум’яча з питань можливості створення об’єднаної територіальної громади з центром у м.Турка.

8. Спільно з Турківською РДА та районною радою організовано зустріч голів і депутатів сільських рад і міської ради з експертами з питання створення об’єднаних територіальних громад. Присутніми на зустрічі були член експертної ради при мінрегіонбуді Антон Соболівський , народний депутат України від партії Воля Юрій Деревянко (співавтор законопроектів по ОТГ), голова Новокалинівської об'єднаної громади Самбірського р-ну Львівської обл. Богдан Юзвяк.

9. Проведено громадське обговорення Генерального плану м.Турка.

10. Прийнято участь у роботі Антикорупційного форуму, що пройшов у м.Львів.

11. Проведено зустрічі з жителями вул.Молодіжної з питань створення ОСББ.

12. За місяць часу поступило 13 заяв на виділення твердого палива для учасників АТО, завезено дрова 5 учасникам АТО. Всього з початку року поступило 26 заяв, забезпечено 13 учасників АТО. По всіх заявах скеровані гарантійні листи про проплату у Турківський і Боринський лісгосп.

13. Сесія міської ради прийняла рішення про розроблення кварталу забудови гаражів для учасників АТО по вул. І.Франка (орієнтовно 40 гаражів).

14. Встановлено додаткові 4 сміттєві баки по вул.Молодіжна (біля бувшої центральної котельні) і 2 сміттєві баки по вул.Травнева

15. Передано для укладання пішохідної доріжки жителям вул.Бойківська – 60 шт. тротуарної плитки (бувшої у використанні), вул.Зарічна – 100 шт. тротуарної плитки (бувшої у використанні).

Міський голова , Г.Й.Когут

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 630 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 7
0
7 АТО   (26.06.2016 17:27)
як мож зичити свою хату чужій людині шоби та робила там гостину. Мер міста в Турці зичить районній раді місто на День молоді!!!!! Дибіли живуть чи хто в Турці?! Чому голова сільський в Розлучі не здає в оренду село Розлуч Турівській РДА, а самостійно організовує святкування для своїх земляків. Всьо таки в місті живуть раби...

0
6 Victor   (26.06.2016 15:08)
В часи перемін для людей характерно жити мріями, надіями, фантазіями, уявами, в які вони, мов в різнобарвні шати, стараються одягнути тих, на кого покладають всю відповідальність за себе, за своїх дітей, за свою державу, а в цей же час навіть не намагаючись кивнути своїм пальцем в бік змін. Людина навіть і не підозрює, що таким чином вона закладає в собі основи невиліковної хвороби – розчаруванню. По мірі того, як метелики мрій в її серці помалу вмирають, вона потрохи починає бальзамувати в своїй душі розчарування, які роблять її жорстокою. Чим більше ми покладаємо надій на інших, тим більше в них розчаровуємося. Розчаровуючись в них – розчаровуємося у всьому житті і тоді розчарування стають гіршими від смерті. Нажаль, ми завжди звинувачуємо всіх і все – лишень не свою уяву. В народі кажуть: «Вмієш фантазувати – вмій і розчаровуватися». Розчарування, як простуда – ним потрібно перехворіти. Зате потім формується стійкий імунітет.

Ось маленька притча з цього приводу: «Туркою їде маршрутка до Лімни. Зупиняється на зупинці біля гуртожитку, відкриваються двері і в салон, набитий людьми, ледве втискається якась стара баба з торбами та клунками. За нею намагається протиснутися якийсь нетутешній хлоп, запитуючи бабу: «Вибачте, чи доїду я цією маршрутко до Жукотину»? «Ні», – відповіла баба». Хлоп з розчарованим виглядом вислизнув з маршрутки. Двері зачинилися, маршрутка рушила, а баба вголос добавила: «А ось я доїду»».

0
5 Мирослава   (26.06.2016 09:52)
Велике  розчаруання від  нового  мера. мені  здається пора  вертатися  до школи де  можна  багато  кричати і  ніц не  робити.Нічого нового не зроблено.Помагаєм  друзям  бізнесменам  плитку облаштовувати  біля їхніх  магазинів. Доробляєм те.що  була  започатковано  Касюхничем.

0
4 Всі зрадники   (25.06.2016 10:07)
А відкритого бюджету, відкритого обліку земель і т.д. ніколи не буде при цьому НЕДОмеру і цих дУпутатах... Сесії слухайте і все будете розуміти. Там депутати як і у верховній Зраді, не знають за що голосують. Комісії говорять одне, а по факту - зовсім інше. Дурять короче нас і далі. Ну але такою роботою скоро дограються. І рагулям, які проти відновлення святкування Дня молоді і Купала - люди хочуть відзначати ці свята і тут гроші великі не потрібні. Вам рабам ніколи нічого не треба було, тому ми в такій ЖоПі опинились. Села хочуть і можуть а туркам ніфіга не треба.

1
3 Oleh   (25.06.2016 07:48)
Дякую мерові за регулярні звіти. Маю кілька питать, був б вдячний за відповідь. 
1 Коли міська рада підключиться до системи закупівель Prozorro?
2 Коли запрацює сайт міста? І було б чудово там мати функцію звязку з мером(щоб можна було б осисати проблему, долучити її фото)
3 Чи плануєте Ви якісь механізми, якіб зробили бутжет міста прозорішим?

P.S. Таке яре бажання святкування Дня молоді виглядає як бажання підприємця продати трохи фальсифікату((

0
2 Victor   (25.06.2016 07:02)
Кілька днів тому відбулася зустріч міського голови, Геннадія Йосиповича, з громадою міста, де обговорювався «План благоустрою міста». Піднімалося й питання з приводу святкування Дня молоді. Організація свята Дня молоді – це не компетенція міської влади. Міська влада надає територію, яку і обслуговує. Все інше – це компетенція райради, яка керує культурним сектором і являється відповідальною за організацію та сам процес святкування. Міська рада може бути співорганізатором свята, а може і не бути. Щоб бути співорганізатором, потрібно вкласти кошти з бюджету. Коштів катастрофічно бракує через форсмажорні обставини, які виникають то тут, то там, оскільки сьогоднішній владі дісталося в спадок запущене міське хазяйство.

P.S. Практика «тикання» одне одному в процесі спілкування, виглядає досить дико. Мені довелося кілька разів побувати на зборах як в райраді, так і в міській раді. Чути, як виступаючі звертаються до влади на «ти», або так само влада звертається і до самих виступаючих – некоректно і не культурно, що вказує на якусь фальшиву фамільярність та неповагу. Можливо ви і являєтеся друзями, чи близькими знайомим, але на офіційних зустрічах потрібно триматися на відповідному рівні, а ось за горнятком кави можна собі дозволити і перехід на «ти». Дякую.

0
1 АТО   (24.06.2016 23:32)
ми вимагаєм провести День молоді в Турці, а мер проти виступає, каже на сході війна. Яке ти мер маєш право спекулювати на темі війни? Ми на сході України стояли і стоїмо щоб в тилу робити патріотичні виховні заходи для молодих людей, Бойківські фестини, конгреси, фестивалі
не вмєш робити йди до школи

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.