Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Червень » 24 » В районі проведено урочистості до Дня Конституції
24.06.2016 (22:47)

   В районі проведено урочистості до Дня Конституції

Сьогодні, 24 червня, в культурному центрі «Україна» проведено урочистості та святковий концерт, присвячені Дню Конституції України, в яких взяли участь представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та жителі Турківщини.

Зі святом присутніх на заході привітав голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький

“Потрібно повсякчас пам’ятати, що держава – це ми з вами. Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки та поважатиме букву і дух Конституції.”- наголосив у своєму виступі очільник району.

Також звернулися до настоятелів храмів відслужити 26 червня Молитви за Україну, а на будівлях вивісити Державні прапори.

У закладах культури будуть розгорнуті тематичні виставки, готуються просвітницькі тематичні заходи, спрямовані на виховання правової культури, висвітлення історії становлення конституційного права, а також заходи, спрямовані на виховання у громадян поваги до державних символів України.


Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький привітав з державним святом – Днем Конституції України!

Шановні жителі району!

Щиро вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Бажаю Вам усіх благ, а головне, щоб основний Закон нашої країни дотримувався неухильно, і кожен український громадянин був впевнений у своєму майбутньому.

Також 26 червня відзначається День молоді. Молодеча завзятість і патріотизм, нові ідеї та ініціативи вкрай потрібні сьогодні нашому району і нашій державі. Впевнений, що творчий ентузіазм і бажання бути першими та найкращими, наше молоде покоління буде щоденно втілювати в життя та в розвиток нашого рідного й неповторного району.

Успіхів і натхнення вам, здоров’я і невичерпної енергії, миру і добра!

З повагою , Голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький

Турківська РДА

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1348 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.