Субота, 24.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Червень » 26 » Полтавці мріють побудувати будиночок для учасників АТО в Карпатах (відео)
26.06.2016 (21:10)

   Полтавці мріють побудувати будиночок для учасників АТО в Карпатах (відео)

Учасники бойових дій на сході Олександр Алієв та Віталій Турпітько ініціюють проект для сімейного відпочинку учасників АТО. Ветерани хочуть зібрати кошти на літній будиночок в Карпатах, де б бійці могли відпочити зі своїми дружинами, відволіктися від буденних проблем і налагодити стосунки в родині.

Бойові дії, які точаться на сході країни, руйнують не тільки державу, будівлі, людей, але й стосунки, докорінно змінюючи захисників України та накладаючи свій відбиток на родинні відносини. Організатори проекту – ветерани та їх дружини – вже тривалий час працють над тим, щоб полегшити адаптацію учасників бойових дій у суспільстві.

"Ідея в мене виникла у 2014 році, коли після поранення я виписався зі шпиталю, і ми з дружиною і донькою поїхали в Карпати, орендували там будиночок. Це було перше місце, де я зміг спокійно заснути, де я зміг переключитися з війни на свою родину. Це дуже важливий елемент адаптації, коли родина може побути разом, спілкуватися, милуватися природою", – розповідає Олександр Алієв.

.

"Для того щоб відновити пазли мозку, нам потрібно повністю змінити обстановку", – додає голова ГО "Братерство учасників АТО Полтавщини" Віталій Турпітько.

Збірний будинок для відпочинку родиною планують встановити в селі Вовче Турківського району Львівської області. Уже є домовленості з головою сільської ради села про підтримку проекту.

.

Ідея не передбачає обслуговуючого персоналу та постійних витрат. Родина просто отримує ключі від будинку та їде відпочивати.

Це дасть змогу ветерану побути наодинці з дружиною та дітьми без зовнішніх подразників, відпочити в екологічно чистому місці та насолодитися природою і чистим повітрям.

Даний проект знаходиться на стадії реалізації, тому його ініціатори зараз шукають будь-яке фінансування.

www.0532.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1653 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.