Субота, 17.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Червень » 27 » В Україні чимало політиків та чиновників, які знають Конституцію і майже немає тих, хто б її виконував, - Юлія Тимошенко
27.06.2016 (18:43)  

   В Україні чимало політиків та чиновників, які знають Конституцію і майже немає тих, хто б її виконував, - Юлія Тимошенко

День Конституції це, напевне, не те свято, коли прийнято збиратися за столом всією родиною. Це радше періодичне нагадування. Нагадування про те, що Основний закон держави має виконуватися бездоганно, чесно і сумлінно.

Конституція – не просто комплекс окремих статей, параграфів та положень. Це гарант права і справедливості для всіх громадян країни. І передусім влада має пам’ятати про це кожної миті.

У нас є чимало політиків та чиновників, які знають Конституцію. І майже немає тих, хто б її виконував.

Українська влада за останні роки ставилася до Основого закону зневажливо. У результаті ми маємо сьогодні замість стабільної демократії режим безправ’я, корупції та кумівства на всіх рівнях.

Владі слід затямити: ще нікому і ніколи не вдалося побудувати успішну країну на беззаконні. Ігнорування прав громадян, легковажне ставлення до конституційних обов’язків неодмінно породжує спротив і протест.

Владі потрібно пам’ятати, що права не тільки дають, але ще й беруть. І якщо не працює «кабінетна» справедливість, то їй на зміну приходить справедливість вулична, майданна і барикадна.

Україна це довела двічі впродовж десяти років. І, безумовно, доведе ще раз, коли постане така необхідність.

Втім, я все ж хочу привітати громадян України з Днем Конституції. Бо знаю і вірю, що не зважаючи на всі лихоліття та труднощі, ми подолаємо проблеми, захистимо нашу країну і побудуємо цивілізоване, заможне і демократичне суспільство!

Юлія Тимошенко, Голова партії "ВО "Батьківщина".

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 2665 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 АТО   (28.06.2016 13:20)
Медведчукова сучка!!!

0
1 Victor   (27.06.2016 21:34)
Люди поділяються на тих – хто не знає закону і живе як прийдеться;
на тих – хто знає закон і не живе по ньому, тобто вони слухачі, а не виконавці;
на тих – хто знає закон і живе по ньому, але не здатний дійти до істини;
і на тих – хто живе по істині і кому закон непотрібен.

Закон відіграє лишень роль педагога. Якщо мораль закону висока – то педагог приводить до Істини. Якщо мораль низька – веде до погибелі. Війни, голод, тиранія…, все вказує на недосконалість Основного закону світових держав. Українська Конституція не являється винятком. Закон, який не зобов’язує людину жити за його принципами, законом не називається. Знання таких законів не гарантує їх виконання. Невиконання законів вказує на їхню низьку мораль. Низька мораль нездатна розродитися загальнообов’язковими правилами, які регулюють життя спільноти. В такому суспільстві відсутня духовна еволюція – це правовий ступор в якому суспільство може знаходитися віками. Попри те все п.Юля, котра так само відноситься до Основного закону як і її колеги: політики і чиновники, вітає всіх з Днем Конституції і щиро вірить, що здолає всі труднощі і побудує демократичне суспільство. Ну-ну! Був час – пила баба квас, а тепер стара стала – перестала. Ех, не бути вже бабі дівкою.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.