Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Червень » 28 » На Турківщині витратять півмільйона гривень на облаштування сільського спортмайданчика!
28.06.2016 (20:32)  

   На Турківщині витратять півмільйона гривень на облаштування сільського спортмайданчика!

Шкільний майданчик у селі Бітля Турківського району обійдеться бюджету у півмільйона гривень.

Така сума зазначена у розпорядженні від 9 червня 2016 року.

Відтак, виділена субвенція з обласного бюджету в сумі 600 000,00 (шістсот тисяч) гривень розподілена наступним чином.

П’ятсот тисяч гривень отримає відділ освіти районної державної адміністрації на облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям у с. Бітля (населення - 1100 мешканців).

А Лімнянська та Вовченська сільські ради отримають по 50 тис грн на облаштування спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням відповідно у с. Лімна (1200 мешканців) та у с. Вовче (2450 мешканців).

Контролюватиме виконання даного розпорядження заступник голови районної державної адміністрації Лило Ю.Д.

Цікава арифметика: одні села отримують по 50 тис грн на облаштування спортмайданчика, в той час як інше село отримує ВДЕСЯТЕРО більшу суму!

Що ж це буде за майданчик такий особливий? Чи не варто побудувати за ці кошти десять спортмайданчиків у десяти інших селах району?

Крім того, як ми вже повідомляли раніше лише три чверті шкіл Турківщини облаштовані внутрішніми туалетами.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 8763 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
0
5 АТО   (30.06.2016 22:27)
Лабецький молодець, дбає про своїх земляків

0
4 Admin   (30.06.2016 12:54)
Я дуже негативно ставлюся до всяких PR-акцій та передвиборчих ритуальних танців коли спішно фарбують дитячі майданчики і роблять з арматурного заліза потворні гірки та качелі , які потім дуже скоро розвалюються.

Однак в своєму дворі маю позитивний приклад. Перед попередніми парламентськими виборами одна з політсил (зараз її в парламенті немає) влаштувала спортивний майданчик з тренажерами. Тренажери поставили якісні ( дорогі - 30-35 тис грн) , майданчик обгородили. Звичайно ж на табличці написали , що це зроблено за сприяння такого-то кандидата від такої-то партії.
І хоч я не зовсім підтримую ідеали тої партії , але можу підтвердити , що майданчик існує дотепер і тренажери всі справні. Дітвора та й дорослі залюбки на них займаються. До тренажерів мають доступ всі мешканці мікрорайону. Бачу цей майданчик щодня, там постійно хтось займається.

Щодо спортивного майданчика в Бітлі та всіх страстей навколо нього , хочу зауважити , що історія знає лише один випадок , коли Іісус Христос накормив 5000 чоловік всього 5 хлібами та 2 рибами.

Якщо зараз розпорошити ці кошти і поділити "по-чесному" на всіх , то отримаємо "смішні" суми за які нічого доброго не зробить жодна громада. Десь ці кошти направлять на інші цілі. А подекуди з'являться "арматурні" турніки , такі ж качелі та лавки на яких місцеві гопники будуть "лущити в карти , пити пиво, нюхати траву...". Дуже скоро це все поржавіє та розвалиться.

Якщо ж за великі гроші в Бітлі побудувати якісний майданчик з якісним обладнанням , організувати якісне утримання , то він довго буде служити мешканцям громади.

0
3 Victor   (29.06.2016 16:18)
Чи це особисті кошти п.Шияна, чи міського бюджету, а чи обласного – не так важливо. Вкладені немалі кошти. Щодо оренди – то оренда приміщення і аж ніяк не тренажерного залу і не спортивного майданчика. А тепер складіть докупи: порядні кошти на особливий майданчик з нульовою віддачою, адже тут ніхто не буде брати плату ні за оренду землі, ні за експлуатацію тренажерів, ні просто абонентну плату. То хто в результаті розтринькує людські гроші? А взагалі-то мова йде про доцільність особливого спортивного майданчика в Бітлі для кількох чоловік – ось на чому робиться акцент в статті, а не на бізнесменах та їхньому відношенні до комунального майна. Давайте, будь ласка, триматися теми, а не розпорошувати увагу на другорядне, створюючи непотрібні колізії.

0
2 kolizia   (29.06.2016 09:36)
Шиян зробив  капітальний ремонт приміщення за  кошти  міської ради,  орендну плату  не  платить 3 роки, а  Ви  про  страшні  витрати  розказуєте. ще  неодин  бзнесмен  не відмовився  від  комунального  майна.

0
1 Victor   (29.06.2016 07:44)
«Що ж це буде за майданчик такий особливий?»

Особливість його полягає в тому, що він буде мати не тільки штучне покриття, а й штучне тренажерне обладнання, яке будуть експлуатувати місцеві штучні спортсмени. Виходячи зі статистики, на одну тисячу міського населення припадає 10-ть чоловік, котрі час від часу пробують займатися фізкультурою. Із сільського населення – тільки 5-ть на тисячу. В свій час я знав у Турці всіх людей, котрі пробували трохи розігрівати м’язи у спортзалах та спортивних майданчиках. Саме такий процент і був. Були приміщення для занять, були майданчики, але в Турці не було відповідного пропагування фізичної культури. Це було в радянські часи. Про сьогоднішні часи немає про що й говорити. Без цього, облаштування майданчиків – це викидання грошей на вітер, тобто негативний піар. Можна, дійсно, розподілити ці кошти по десяти інших селах і облаштувати тут спортивні майданчики виходячи з сьогоднішніх обставин, ніж вгатити ці кошти в один супер-майданчик для п’ятьох людей в Бітлі. Оце буде по ґаздівському.

Візьміть для прикладу тренажерний зал в Турці, який облаштував п.Руслан Шиян, вгативши в нього купу грошей. Запитайте його про кількість відвідувачів, про супер-прибутки і будете знати про кількість «спортсменів» у Турці на душу населення.

Шановні, ми дивимося на світ через телеекран і бачимо, як у світі фізична культура вписана в культуру народів і невід’ємна від неї. У нас цього й близько не намагаються створити. Влаштовуванням спортивних майданчиків в населених пунктах цьому не допоможеш, тут повинен бути зовсім інший підхід: пропагування фізичної культури як мистецтва гармонійного розвитку людської природи. Про такий підхід тут майже ніхто і не чув. Тому й не дивно, що на стадіонах пасуть кури та кози, а ті, хто мав би тут гармонійно розвиватися, п’ють пиво, нюхають траву та лущать в карти. Доки у нас кожен не буде займатися тим, до чого покликаний, доти у нас буде лишень один фарс – така собі дешева комедія «нового» життя. У народі, з цього приводу, кажуть просто: «Вуйку, нащо вам того, як ви не від того».

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.