Субота, 24.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Липень » 3 » Наші краяни показали чудові результати на обласній спартакіаді «Краще спортивне село Львівщини»
03.07.2016 (19:16)

   Наші краяни показали чудові результати на обласній спартакіаді «Краще спортивне село Львівщини»

2 липня у селі Солонка під Львовом відбулася обласна спартакіада "Краще спортивне село Львівщини".

У програмі спартакіади були змагання з волейболу або міні-футболу на вибір, настільного тенісу, гирьового спорту, шахів або шашок на вибір.

Успішно у цих змаганнях виступила команда рідної Нижньовисоцької сільської ради Турківського району (голова Ярослав Васильович Ірод).

Команда з шашок у складі Богдана Москаля (І особисте місце серед чоловіків) і Ані Вишнянчин (Ціко) (ІІІ особисте місце серед жінок) виборола І командне місце.

Порадували і наші волейболісти, які посіли друге місце, поступившись у фіналі тільки господарям - команді Солонківської сільської ради Пустомитівського району.

Однак дещо нижчі результати показали наші тенісисти і гирьовики і в загальному заліку Нижньовисоцька сільська рада не попала у трійку кращих спортивних сіл Львівщини.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Example Frame

А переможцем спартакіади все ж стали господарі і це не дивно . Адже солонківські спортсмени останні три роки визнавалися найкращим спортивним селом України. Солонківський сільський голова Віталій Ткачук постійно дбає про розвиток спорту: у сільському клубу обладнано волейбольний майданчик, нещодавно побудовано спортмайданчик із штучним покриттям для гри в міні-футбол, тенісний корт, легкоатлетичні бігові доріжки, зал для гри в настільний теніс, сучасні душові кабінки.

Богдан Москаль, ФБ

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 935 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (04.07.2016 07:00)
Від чого залежать результати змагальників? Види тренувань розподіляються на: фізкультуру та спорт. Останній представлений двома видами: любительський та професійний. Фізкультура як мистецтво, результату не прагне і до нього не веде – це просто спосіб життя. А ось спорт вимагає результату. В любительському спорті практикується щадний підхід, тоді як в професійному спорті людина працює на знос. Щоб показувати високі результати, до людини ставляться відповідні вимоги, які забезпечуються матеріальним, професійним, медичним… обслуговуванням. Спортивне життя – це життя в іншому вимірі, де людина рік проживає за п’ять. Якщо ми хочемо говорити про спортивну команду з якогось населеного пункту, то повинні опиратися саме на ці та інші складники. Види спорту, в яких приймали участь наші краяни, з матеріального боку вимагають мінімуму – нормального спортивного залу та душових кабінок. А ось професійний підхід далеко не всім по зубах. Поклавши руку на серце, скажіть чесно, хто з місцевих змагальників у районі, починав займатися спортом з медичного обслідування у лікаря-професіонала із спортивної медицини, психолога й т.д. і час від часу проходив відповідні курси? Хто дотримується відповідних дієт та дисципліни життя? Хто знає щось про специфіку моралі того, хто йде до результату? Є ще багато «Хто…» на які майже не звертають уваги ті, хто силується пов’язати себе зі спортивним життям. В результаті людина наслідує в майбутньому купу хворіб, надломлену психіку та деградовану мораль. Це як в релігії: хто зайнятий культом, «коностасами», куполами, кадилом, буквою та касою – той не зайнятий Богом, а тому його релігійний результат ніякий. Вид є – сили немає; підсічка – і вся ця псевдо-релігійна халабуда розвалюється мов гнилий зуб. Бачити як «люди-спортсмени» після змагань, тай просто в буденному житті, курять, п’ють пиво, криють матом і бачити як все це роблять «люди-християни», котрі вийшли після Богослужіння з храму – свідчить про один стиль існування «змагальників» різних категорій. Перші прагнуть лаврового вінка на спортивному п’єдесталі, інші – весільного одягу в Царстві Небесному. Але ні ті, ні другі не звертають уваги на умови шляху. Шлях до результату вузький і тернистий. Тому ще ніхто від одержаного спортивного супермайданчика не став спортсменом, як і не став християнином той, хто збудував і «вилизав-оздобив» храм. А все через те, що при правильно обраній цілі, обрав неправильний шлях – широкий. Як сказав ап. Павло: «Все мені можна, та не все корисне» (1Кор.6.12).

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.