Середа, 17.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Липень » 4 » Три населені пункти району стали переможцями обласного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт»
04.07.2016 (11:53)

   Три населені пункти району стали переможцями обласного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт»

30 червня, на засіданні конкурсної комісії щорічного обласного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт» визначили переможців 2016 року. На розгляд конкурсної комісії надійшло 50 заявок, участь у конкурсі взяли 15 районів та одне місто обласного значення.

Переможцями Конкурсу стали населені пункти, які досягли найкращих результатів з:
- організації роботи із впровадження екологічних заходів та забезпечення їх виконання на території відповідної громади правил дотримання санітарного стану та благоустрою населеного пункту;
- ремонту, реконструкції та облаштування наявних об’єктів екологічного призначення і спорудження нових;
- створення належних умов для праці, відпочинку та побуту громадян;
- проведеної роботи, пов’язаної з охороною довкілля , у тому числі із запобігання забрудненню річок, річок, повітряного басейну, а також із зменшення шуму і забезпечення раціонального використання природних ресурсів;
- озеленення населених пунктів, збереження наявних і створення нових парків, скверів, лісопарків та інших об’єктів зеленого будівництва з урахуванням вимог ландшафтної архітектури й садово-паркового мистецтва;
- впровадження малих архітектурних форм екологічного призначення, що відзначаються новизною конструкцій, економністю й зручністю в експлуатації;
- впровадження сучасних технологій санітарного очищення населених пунктів, утилізації та знешкодження твердих побутових відходів.

Конкурсна комісія визначила таких переможців щорічного обласного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт» у 2016 році:

ІІ категорія (міста районного значення):
перше місце – Золочівська міська рада;
друге місце – Радехівська міська рада;
третє місце – Жидачівська міська рада;
третє місце – Буська міська рада;
третє місце – Бібрська міська рада;
третє місце – Рудківська міська рада Самбірського району.

ІІІ категорія (селища):
перше місце – Підкамінська селищна рада Бродівського району;
друге місце – Новострілищанська сільська рада Жидачівського району;
третє місце – Боринська селищна рада Турківського району.

IV категорія (села):
друге місце – Тур’ївська сільська рада Старосамбірського району;
друге місце – Медвежанська сільська рада Дрогобицького району;
друге місце – Верхньогаївська сільська рада Дрогобицького району;
друге місце – Київецька сільська рада Миколаївського району;
третє місце – Пісочнянська сільська рада Миколаївського району;
третє місце – Ільницька сільська рада Турківського району;
третє місце – Облазницька сільська рада Жидачівського району;
третє місце – Брюховицька сільська рада Перемишлянського району;
третє місце – Ланівська сільська рада Перемишлянського району;
третє місце – Заводська сільська рада Буського району;
третє місце – Грозівська сільська рада Старосамбірського району;
третє місце – Верхньолужоцька сільська рада Старосамбірського району;
третє місце – Деревнянська сільська рада Жовківського району;
третє місце – Вовченська сільська рада Турківського району;
третє місце – Паликоровівська сільська рада Бродівського району.

Нагадаємо, що рішенням № 890 від 22 жовтня 2013 року затверджено Положення про щорічний обласний конкурс «Екологічно чистий населений пункт», згідно з яким проводитиметься конкурс у 2017 році

www.oblrada.lviv.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 9023 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 18
0
18 Victor   (07.07.2016 13:44)
«А адвокатом бути в голови не потрібно».

Відповіді, які я дав на коментарі, не належать до сфери адвокатської діяльності. Ними я хочу показати, що людина, котра пише коментар, повинна думати і менше задавати питань, на які сама може дати відповідь.

Щодо продажності ГО «Майдан», то особисто скажу за себе: мою совість тут ніхто не пробував купувати і я говорю те, що вважаю за потрібне ради загального блага. У мене немає кума-брата-свата там, де пробують запхати голову в пекло. Цього самого чекаю і по відношенню до себе. Дійсний ближній той, хто вказує на недоліки, а хто підставляє ногу, той продав свою совість.

Щодо бариг, то географія їхнього керування не обмежується ні міськими межами, ні районними, ні обласним і навіть не державними. Бариги керують світом, створюють закони і «рубають бабло». Тому свій праведний гнів концентрувати тільки на турківських баригах якось трохи задешево як на патріота. Щоденно по телебаченні показують «патріотів», котрі пресують бариг, аби самим зайняти їхні місця. Раб, ідучи на смерть за свободу, мріє не про свободу, а про своїх рабів. Ось така жорстока реальність сьогодення.

А взагалі-то тема про екологію.

-1
17 АТО 2   (07.07.2016 08:55)
не лише продажне го "майдан" є в Турці. Є ще й нормальні організації... А адвокатом бути в голови не потрібно. Він і сам є користувачем цього сайту - нехай відповідає. Соромно, що йшов як патріот, відкритий для людей, а сьогодні спілкується з ними лише офіційно, на нарадах або зутрічах ініційованих самою ж громадою. бариги керують містом, а люди це все спостерігають.

0
16 Victor   (07.07.2016 05:45)
«…хотіли задати питання не було кому відповідати».

В «атовців» з міським головою на останній зустрічі була домовленість про періодичні зустрічі «в середу». Оскільки служіння голови являється динамічним і в нього можуть бути непередбачувані та форс-мажорні відрядження, для цього в третьому тисячолітті існує мобільний зв’язок, який забезпечує комфортне спілкування між індивідуумами. Перед зустрічами люди, зазвичай, по мобільному зв’язку ще раз уточнюють місце та час зустрічі. Якщо цього правила не дотримуватися, то часто доводиться ловити облизня. Такі, нажаль, реалії життя які не шкодують марно згаяного часу там, де цей час не звикли цінувати.

0
15 Victor   (07.07.2016 05:27)
«Міський голова вже давно не міський голова».

Міський голова, суддя, президент, християнин – це не титул, це – служіння яке реалізується в процесі певного періоду. Лишень по завершенні каденції чи життя, підбиваючи підсумки, можна казати, що людина були повним нулем.

0
14 Victor   (07.07.2016 05:19)
«ГО «Майдан» шо виконує повноваження міської ради???!»

ГО «Майдан» являється громадською організацією, в Статуті якої вказано: приймати участь у громадському житті. Влада взяла на себе зобов’язання радитися з громадою та ГО ради ефективного управління. Обговорення плану святкувань – це одна з реалізацій Статуту та зобов’язань влади.

0
13 Victor   (07.07.2016 05:08)
«…чому Когут не подав місто на конкурс?»

Є кілька умов, які потрібно виконати, аби місто подавати на відповідний конкурс:
1. Наявність каналізації, яку не можуть налагодити з часів Другої світової;
2. Упорядкування стихійного сміттєзвалища;
3. Відсутність культури місцевих маргіналів, які засрали все довкола.
4. Нездатність до об’єднання в сфері розвитку.

0
12 Victor   (06.07.2016 21:17)
«Вже заїб*ли з тими бригадами».

Диспетчер «швидкої» розмовляє по телефону: «Жіночко, не кричіть! Поясніть виразно: йо*нувся – це впав чи збожеволів? Мені треба зрозуміти, яку бригаду до вас надсилати: лінійну чи психіатричну».

-1
11 ПРАВДА   (06.07.2016 18:11)
нині атовці приходили до міської ради Когут пропав десь казали поїхав хотіли задати питання не було кому відповідати

0
10 Іван   (06.07.2016 14:42)
Міський голова вже  давно не міський голова.Повний нулььььььььььььььььььььь.Місто  в траурі,а школа живе нормальним  життям.

0
9 АТО 2   (06.07.2016 14:00)
А ГО "Майдан" шо виконує повноваження міської ради???! Вже заїб@ли з тими баригами!!!!

-1
8 ПРАВДА   (06.07.2016 10:55)
Краще ніц в місті не робити так спокійніше для міської ради

0
7 kolizia   (06.07.2016 10:29)
Дійсно, а  чому  Когут не подав місто  на конкурс?

0
6 Victor   (06.07.2016 07:15)
Якщо регулярно спілкуватися з головою міста та відвідувати засідання, то можна позбутися й деякого напруження в собі, які виникають через брак інформації. Проект на каналізацію в місті поданий давно і проходить обговорення в стольному граді. Довозилися деякі документи, була затримка через зміну уряду, зараз проект знаходиться на обговоренні в комісії. Це завершальний етап.

Щодо святкування Дня міста, то на зустрічі ГО Майдан Турківщини, обговорювалися всі нюанси: учасники, фінанси й т.д.. Буде створений організаційний комітет, який регламентує процес святкування. Мова про те, хто кого заставляв – не йшла. День міста в Турці, практично, ніхто не святкував, ні в Юрський період, ні раніше. На те були різні причини, про які можна дізнатися поспілкувавшись з мерами із минулої епохи.

Щодо святкування східнослов’янського свята Івана Купала, чи Купайли, або Ярили, Сонцекресу, яке припадає на день християнського свята Різдва Іоанна Хрестителя та період Петрового посту, то християни цей день проводять у богослужіннях та пості. Ті ж люди, котрі вважають себе християнами номінально і задовольняються біжутерією з християнською символікою на шиї, пузі (ремінь з 90-м псалмом) та вервицею в кишені – цього дня вшановують Ярило. Вони співають, танцюють, розпалюють величезне багаття, стрибають через нього в надії очиститися від лихого. Дівчата плетуть вінки і пускають на воду, віддаючи шану Марені, Марині, Марі – русалці, яка сидить у воді і чекає на хлопців, котрі скачуть у воду за вінками, аби трохи потриматися за їхнє причандалля. Потім народ гуртується купками довкола суверенних вогнищ, пече шашлики, бухає й балагурить. Вразивши порядно алкоголем мозок та печінку, сміливці йдуть до лісу шукати квітку папороті, яку береже нечиста сила. Хтось у глибокій пітьмі збирає «лікувальні» трави, помічні при запамороченні розсудку. На ранок, хто отямився – йде додому сам, заплітаючи ногами, а особливих святкувальників організатори розвозять по хатах фірами. Для них на міських ставках буде збита з дошок сцена, виділене місце під вогнища, налита у ставки вода, а Ярилу приказано світити. Християни в цей час будуть молитися особливо, аби шанувальники Купали щасливо перебули ніч та всі живі й здорові повернулися до своїх домівок думати – що це було.

0
5 АТО   (05.07.2016 23:27)
ІВАНА КУПАЛА СВЯТКУВАТИ місто заставив голова адміністрації Лабецький

0
4 АТО 2   (05.07.2016 20:42)
Бо всеодно не зайняла б ніякого призового місця: у нас не місто, а одна велика каналізація і один великий ринок. Місцева влада з цим нічого не робить... Поки.. Там ніби наші ато-шники почали їх ворушити: вже і Купала будуть святкувати, і День міста. Може й з незаконними баригами порядок наведуть, і з каналізацією...?

0
3 АТО   (05.07.2016 19:47)
а де Турка? чому не подала проект?

0
2 ксеня   (04.07.2016 21:25)
МОЛОДЦІ!!!!!

0
1 Victor   (04.07.2016 21:02)
Молодці! Так тримати! До речі, в місті та селах району все більше з’являється будиночків цікавої архітектурної форми, охайно прибраних та оздоблених територій. Люди їздять по світі, знайомляться з різними культурами, приїжджають, поєднують зі своїм і в результаті такого синтезу з’являться щось нове. Приємно бачити і старі будівлі, які знаходяться на акуратних обійстях. З розвитком зеленого туризму, ремонтом доріг, залученням інвесторів, є надія побачити активне преображення району. Дякую за приємну новину.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.