Субота, 24.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Липень » 14 » ВПЕРШЕ НА ДОРОГАХ ТУРКІВЩИНИ ПРАЦЮЄ СТІЛЬКИ ДОРОЖНЬОЇ ТЕХНІКИ
14.07.2016 (15:18)

   ВПЕРШЕ НА ДОРОГАХ ТУРКІВЩИНИ ПРАЦЮЄ СТІЛЬКИ ДОРОЖНЬОЇ ТЕХНІКИ

У непростих умовах економічної та політичної нестабільності в нашій державі, російської агресії на сході України, Турківщині вдається залучати чималі кошти на розвиток інфраструктури, зокрема на будівництво доріг. Ми вже неодноразово писали про масштабну реконструкцію дороги Львів-Ужгород, значна частина якої пролягає через наш район. Так, станом на 4 липня, фірмою ТзОВ «Онур Конструкціон» в межах району проведено розпушування асфальтобетонного покриття, протяжністю 10,5 км, та здійснено влаштування основи дороги щебеневою сумішшю з додаванням цементу, протяжністю 2,34 км. Очікується, що до Дня Незалежності відремонтовану дорогу відкриють перші особи держави.

А буквально днями до ремонту доріг залучено ще одну потужну компанію з іноземними інвестиціями - «Балтом Україна». На даний час її потужна техніка працює у с. Вовче. Тут спеціальною фрезою розрихлюють асфальтне покриття, затим вирівнюють грейдером і ущільнюють катком. За словами генерального директора фірми Михайла Козака, який минулої середи разом із своїм колегою Віктором Ідіятовим взяв участь у виїзній нараді, після ремонту дорога збережеться у пристойному вигляді протягом двох років. Звичайно, добре було б добавити до розрихленої суміші бітум, але на це не вистачає коштів. Втім, і те, що робиться, є значним поступом у роками запущеній справі з ремонту автошляхів. Варто відзначити, що ця розширена нарада зініційована депутатом Львівської обласної ради Михайлом Дзюдзьом. У ній, окрім вище названих осіб, взяли участь голова Турківської РДА Олександр Лабецький, голова районної ради Володимир Лозюк, керівники Вовченської, Лімнянської та Хащівської громад Віра Дупіряк, Петро Петренко, Микола Кметик, депутат Турківської районної ради від с. Лімна Степан Залуга та начальник дільниці філії «Старосамбірський райавтодор» Мирон Роздольський..

З 5 млн. грн., виділених з обласного бюджету на комунальні дороги, на дорогу Турка-Лопушанка припадає 2 млн. 400 грн. Михайло Семенович, який у значній мірі посприяв у виділенні коштів, запевнив присутніх, що він особисто контролюватиме хід робіт на всій 18-кілорметровій ділянці дороги аж до Лопушанки. Також попросив сільських голів, як тільки техніка переїжджатиме з села в село, телефонувати йому і він обов’язково приїде, щоби спільно вирішувати усі можливі суперечливі питання з місцевою владою та жителями, таким чином виконуючи свої передвиборні обіцянки. Звичайно, що на ділянках дороги, де немає асфальтного покриття, ситуація складніша. Адже після розрихлення та ущільнення глиняно-гравійна суміш служитиме не так довго, як асфальтобетонна.

Також, за інформацією голови РДА Олександра Лабецького компанія «Балтом Україна» уже провела фрезування частини дороги, протяжністю 4 км Бориня-Боберка (від моста на Колонії до моста в Н. Яблуньці). Представники дільниці Турківського «Райавтодору» проводять копання придорожніх канав, протяжністю 2,5 км, на відтинку дороги від станції Нижня Яблунька в напрямку Боберки і роботи будуть продовжувати і надалі. Проводяться роботи і на інших напрямках: нещодавно зроблено підсипку гравійно-щебеневою сумішшю та проведено грейдерування 4 км дороги Нижнє Висоцьке-Багнувате та там же очищено канави, протяжністю 2 км; розпочато роботи з ремонту дороги Нижнє Висоцьке-Карпатське. Голова РДА також відмітив, як позитивний приклад, що громада с. Сигловате самоорганізувалася і надає допомогу дорожникам у ремонті сільської дороги. «Вперше на дорогах Турківщини працює стільки багато дорожньої спецтехніки - щодня понад 30 одиниць на всіх напрямках», - відмітив Олександр Лабецький.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №28,2016

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 2194 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
0
4 ПРАВДА   (26.07.2016 13:27)
На Нижньому Висоцькому асфальт стелять...

0
3 АТО   (20.07.2016 21:57)
Нині дзвонив з Боберки товариш каже до них тоже дорогу роблять,

0
2 ПРАВДА   (18.07.2016 08:53)
Їздили у Вовче на гриби тут тоже дорогу зробили яку тридцять років не могли зробити

0
1 АТО   (14.07.2016 21:32)
Мож говорити всяке, але фактично треба сказати правду - за багатьох голів адміністрації хіба говорилося, а дороги ставали щораз гірші, за керування Лабецького в районі дороги вперше ремонтуються так багато і всюди. Знаю багато бруду заздрісники лиють, але факт є фактом - дороги ремонтуються

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.