П'ятниця, 24.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Серпень » 7 » Не можна пробачити спонсорів сепаратизму в Україні,- Михайло Цимбалюк
07.08.2016 (22:46)  

   Не можна пробачити спонсорів сепаратизму в Україні,- Михайло Цимбалюк

Керівник Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк переконаний, що сепаратистські настрої на Донбасі підігрівалися окремими політиками протягом десятків років.

Як повідомляє прес-служба Турківського районного партосередку, за словами Михайла Цимбалюка, тривожним дзвінком для української влади мав би стати з’їзд сепаратистів у Сєверодонецьку 2004 року.

Лідер партійців Львівщини зауважує, що тодішній президент мав усі важелі, аби остаточно придушити сепаратизм, однак він ними не скористався. Бездіяльність влади призвела до вторгнення російських військ в Україну й подальших воєнних дій.

«Нині ж перед українською владою стоїть першочергове завдання – викорінити метастази сепаратизму в країні. Це не рейтингово і це немає нічого спільного з популізмом і передвиборними перегонами, але якщо ми цього не зробимо, то згодом заплатимо надто високу ціну», – зазначає Михайло Цимбалюк.

Очільник «Батьківщини» на Львівщині переконаний: якщо допуститися помилки, пробачити спонсорів сепаратизму й продовжувати мирно жити, ховаючись за вигадані перепони на шляху до розв’язання проблеми, то "через 10 років ми знову можемо отримати непередбачувані й трагічні події, і не лише на Сході України".

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 680 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 7
0
7 Fylhsq   (14.08.2016 23:39)
Сепаратизм то страшна біда, потрібно зробити все щоб  війна не прийшла в наші домівки

0
6 ПРАВДА   (09.08.2016 09:04)
Юлька то саме говорить

0
5 ігор   (08.08.2016 23:37)
Поки країною не будуть керувати професіонали толку не буде.

0
4 олена   (08.08.2016 23:35)
Надя це ще не вся Батьківщина, не потрібно узагальнювати

0
3 ПРАВДА   (08.08.2016 21:31)
А Надя говорить інакше - переговори вести з сепарами треба, пробачення в бойовиків просити, пільги в атошників забрати, щось Батьківщина Медведчуку прислуговує

0
2 Victor   (08.08.2016 07:57)
Сепаратизм – досить поширене явище в суспільстві і паразитує воно на надмірному егоїзмі як пліснява на гнилому пні. Сепаратизм – це психічна хвороба, якою вражена, практично, кожна людина. Замкненість в собі, довкола своєї страсті, сім’ї, партії, князівства, церкви. Відособленість і творення самості за своїми законами та світоглядом. Це відсутність екклізіологічного духу, єдності, через брак жертовності. Спонсор сепаратизму – страсть. Його метастази викорінюються не вогнем і мечем, а знаннями, відповідним світоглядом та преображенням. Жалюгідне явище – коли сепаратист викорінює сепаратизм зі свого ближнього насильницьким шляхом. Так жиди несли «святість» в обіцяну землю, Гітлер ніс «свободу» слов’янам, а Сталін «любив» свій народ… Люди полюбляють боротися з сепаратизмом, корупцією, єресями й т.д. особливо тоді, колі рівень аморальності заскалює. Згадаймо передреволюційні та передвоєнні роки – злидні в голові. Ні освіти, ні релігійності, ні етики. Життя за законами: «Мені, мені і моїм дітям»; «Я і моя мама». Сепаратистські настрої підігрівалися ще змієм в Раю, хоча достеменно ніхто до сьогодні так й не знає, як з такими настроями він пропхався в Рай. Купа церков, релігій, партій – все це ознаки сепаратизму і відсутність всякого здорового глузду. Кажуть, що різанина за першість – це святість, жертовність та патріотизм. При такому розкладі людство буде палити себе в печах і морити в концтаборах, в’язницях та резерваціях ще добрих кілька мільйонів літ. Успіхів!

0
1 мирослав   (08.08.2016 01:00)
Гірше бездіяльності влади не придумаєш- мовчки віддають все нові території ворогу

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.