П'ятниця, 24.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Серпень » 13 » Українцям треба ставити питання про притомну владу на всіх рівнях, - Мирослав Дністрянський
13.08.2016 (11:42)  

   Українцям треба ставити питання про притомну владу на всіх рівнях, - Мирослав Дністрянський

Провокації в Криму свідчать про те, що Росія ввійшла в нову фазу гібридної війни з Україною та протистояння з США.

Таку думку висловив професор Львівського національного університету ім. І. Франка Мирослав Дністрянський.

Вчений аналізує основні причини такої активізації.

Так, на його думку, путінський режим болісно переживає з того приводу, що йому все ж не вдалося досягти стратегічної мети – визнання Україною особливого статусу окупованих територій Донеччини, яке могло б спровокувати вимоги до підвищення статусів інших регіонів, а відтак – і федералізації.

Як зазначає Мирослав Дністрянський, провалюються і плани спровокувати масштабні антидержавні виступи в Україні в той час як ромадськість викриває велику кількість російських агентів, які, на жаль, є в усіх структурах, у тому числі й вищих органах влади.

Попри незначні успіхи, за словами доктора географічних наук, очевидними стають і зовнішні невдачі Росії (не знято санкції, нема великого розколу між США та ЄС, великі втрати в Сирії, через зовнішньоекономічну ситуацію втрачають великі кошти російські енергетичні корпорації, зростає дефіцит бюджету, вичерпують валютні резерви).

На думку Мирослава Дністрянського, з огляду на це Росія вирішила перейти до нового масованого наступу, в основі якого тотальне залякування повномасштабною війною, застосуванням ядерної зброї, проведення диверсій в різних частинах України й світу з метою викликати страх в політичного керівництва і змусити прийняти свої умови.

"В такій ситуації для українського суспільства, і насамперед керівництва, найгірше піддатися паніці і піти на поступки. Попри дикий авантюризм російських політиків вони навряд чи підуть на розгортання великої війни. І насамперед через страх все втратити, а перемоги так і не досягти", - вважає професор.

Мирослав Дністрянський переконаний, що українцям треба знов мобілізуватися і - що важливо – формувати патріотичну позицію щодо всіх проблем та ставити питання про притомну владу на всіх рівнях.

Джерело: Фейсбук.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 640 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 песиміст   (14.08.2016 11:03)
Кажуть, що біда вчить розуму. Судячи з останніх виборів і рейтингів партій, ми ще добре живемо. Хоч за рівнем життя і рівнем  економічного розвитку ми успішно тримаємо останнє місце в Європі. Є багато незрозумілих кадрових призначень, є ситуації для виходу з котрих не треба ні грошей ні великих зусиль - лиш політичне рішення. Треба хотіти щось змінити ,а не поставити на хлібні місця своїх людей. Зміни проявляються в тому, що грошові ппотоки йшли в одні руки ,а тепер підуть в інші і це називається реформами. Бо ворон ворону око не виклює. Міняються політики, а влада на протязі років знаходиться в одних і тих же руках. Вкладені гроші треба відробляти.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.