П'ятниця, 24.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Серпень » 13 » Українська влада збирається економити і на студентах, - Михайло Цимбалюк
13.08.2016 (14:34)  

   Українська влада збирається економити і на студентах, - Михайло Цимбалюк

Українська влада збирається економити і на студентах. Про це пише очільник львівської "Батьківщини" Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба Турківської районної організації партії.

"Кілька днів тому у Міністерстві фінансів почали говорити про скасування стипендій для усіх, окрім дітей-сиріт, дітей-інвалідів І-ІІІ групи, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», а також аспірантів та докторантів", - зазначає політик.

На думку Михайла Цимбалюка, скоротивши кількість стипендіатів, українська влада планує економити приблизно від 2 до 3 мільярдів гривень.

"Але чому саме на молодих людях. Невже не логічніше менше витрачати на народних депутатів, суддів, великі штати державних установ…?" - дивується керівник обласної "Батьківщини".

Михайло Цимбалюк переконаний, що скасування стипендії для більшості студентів може призвести до негативних наслідків: "Передовсім нам загрожує соціальний вибух (в суспільстві і без того зростає невдоволення через тарифи на газ). Ще одним наслідком може бути відтік молодих людей на навчання до європейських країн, де, на відміну від України, створюють хороші умови для молодих перспективних людей."

Політик обурений тим, що в комплексі влада ігнорує потреби української молоді – не створює для них робочі місця, не забезпечує молодіжним житлом, зараз ще й стипендії скорочують…

Михайло Цимбюк зазначив: Молодь – наше майбутнє і без неї неможливо збудувати міцну державу!


Як відомо, раніше Михайло Цимбалюк прокоментував «тарифну війну» «батьківщинівців» проти Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

"Сьогоднішнє засідання Окружного адміністративного суду Києва щодо позову Юлії Тимошенко проти НРКЕКП це підтверджує. Зі сторони позивача сьогодні були внесені додаткові клопотання, найголовніше з яких – про зупинення дії оскаржуваних постанов НКРЕКП про підвищення тарифів до винесення рішення суду. А суд вирішив розглянути ці питання аж наприкінці наступного місяця, хоч і міг це зробити набагато швидше."

Отже, ми бачимо, вважає Михайло Цимбалюк, що процес затягують, щоб суд не виніс жодного рішення до початку опалювального сезону. Бо ж влада розуміє – нові тарифи на газ, гарячу воду та опалення є дійсно необґрунтованими, а робити кроків назад не хоче.

Ймовірно, припускає політик, що чиновники взяли на себе зобов’язання перед МВФ і готові нахабно та цинічно переступити через український народ заради кількох траншів, але з наближенням зими українці самі вкажуть нинішній владі на їхні помилки і тут лише судом не обійдеться...

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 643 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 6
0
6 уфкп   (14.08.2016 23:51)
таке враження що це не обрана народом легітимна влада України а ворожа адміністрація, яка робить все щоб знищити націю, а насамперед її цвіт- розумних людей

0
5 песиміст   (14.08.2016 16:07)
Голова повинна боліти владу про майбутнє держави, якщо влада складається з державників ,а  не з тимчасових політиків для власного збагачення. Навіть найвідсталіші країни світу старалися вивчити за кордоном своїх молодих людей, бо бачили в майбутньому свій розвиток ,завдяки своїм посланцям.  А наші "державники" дбають про те, щоб наші спеціалісти розбудовували чужі терени. В Польщі вищі студії вже коштують дешевше, ніж в нас. А тепер без стипендії молоді люди в догонку за заробітчанами і собі масово подадуться за границю. Бо в нас вчитися буде неможливо і не доцільно, робочі місця відсутні і нікого голова не болить для їх збільшення. Нема робочих місць - нема зарплати, нема зарплати - немає податків із зарплати, немає податків - нема грошей бюджетникам на зарплату, пенсіонерам на пенсії і т.д.

0
4 Діма   (14.08.2016 14:19)
Який тоді стимул навчатися? тільки ще більше зросте відтік професійних кадрів у розвинені країни

0
3 песиміст   (14.08.2016 10:44)
колись панувала думка ,що стипендія студентам дається за успішне навчання. Так було в нас і так є за кордоном. Матеріальне становище тут ролі не грало : добре вчися і будеш мати за що жити. Якщо ти походив з небагатої см'ї , то мав перевагу на місце гуртожитку. А тепер ми штампуємо "спеціалістів" для біржі праці, або для роботи на збору врожаїв чи будівництва за кордоном. Звичайно, для дипломованих підсобників за кордоном стипендій  шкода. Ніхто за державу не думає , бо маємо політиків , а не державників. Кого вибираємо то так і живемо.

0
2 Victor   (14.08.2016 07:06)
Плани влади по економії: підняти тарифи на енергоносії; забрати стипендії у студентів; збільшити пенсійний вік до 65-ть років; скоротити строк вагітності до 6-сти місяців; зменшити кількість зубів українців до двох – один щоб болів, другий – щоб було чим пляшку відкрити.
Плани народу відносно влади: всіх пи*дити – можливо ногами.

В організацію прийшов наказ: економити тепло та енергоресурси. Завісив вікно, виключив комп’ютер, телефон, світло, закрив двері на ключ. Виспався.

Чоловік хотів завести курву… я відмовила: «Дорого, не потягнемо. Краще я заведу йо*ара… лишня копійчина в хаті не завадить»!

0
1 ігор   (13.08.2016 22:36)
Знайшли на кому зекономити, хай би собі паски затягнули, зажерлися вже біля владного корита!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.