Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Серпень » 17 » Запрошуємо на персональну виставку Василя Пилип'юка
17.08.2016 (18:09)

   Запрошуємо на персональну виставку Василя Пилип'юка

Запрошуємо на Відкриття персональної виставки Василя Пилип"юка, яке відбудеться 18.08.2016 о 17:00 год у Національному музеї ім. Андрея Шептицького (пр. Свободи, 20, Львів).

Після завершення офіційної частини відкриття усіх запрошуємо на фуршет.

Прес-конференція перед відкриттям виставки відбудеться 17.08.2016 об 11.00 год у Галереї Василя Пилип"юка (вул. Стецька, 3а, Львів) у неформальному спілкуванні. Спікер - Василь Васильович Пилип"юк. Запрошуємо на каву.

Василь Пилип’юк - всесвітньо відомий фотомитець, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, професор Львівської національної академії мистецтв (ЛНАМ), художник Міжнародної федерації фотомистецтва (AFIAP) представляє свою персональну фотовиставку «Україно, ти для мене диво!», присвячену 25-річчю Незалежності України, відкриття якої відбудеться у Львові в Національному музеї імені Андрея Шептицького 18 серпня 2016 року о 17:00 год.

Його світоглядна палітра є досить широкою, тому під налаштованість душі потрапляють як лелеки в гніздах, так і льодяні бурульки, плесо річкової води та міська бруківка після дощу, природа перед грозою та порепана земля, відблиски світла на склі авто і пшеничне колосся… Високохудожні роботи Маестро ,навіть, змагаються з образотворчим мистецтвом. У 100 його фотокартинах, представлених до уваги глядачів, відображено неперевершену красу рідної землі, її історико-культурні перлини, патріотів, чиї серця належать Україні, чину минулого і сучасного. Ці твори фотомистецтва викликають почуття гордості за нашу Державу.

Запрошуємо прийти та побачити всю цю велич у фототворах на власні очі 18 серпня у Національний музей імені Андрея Шептицького, Львів.

Розпочинаємо о 17:00 год.

Мар'яна Ропач, PR-директор Василя Пилип"юка

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 420 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.