Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Серпень » 17 » ОБ’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ» НАЙКРАЩЕ З ПАРТІЙ ПРАЦЮЄ НА МІСЦЯХ
17.08.2016 (22:45)

   ОБ’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ» НАЙКРАЩЕ З ПАРТІЙ ПРАЦЮЄ НА МІСЦЯХ

Громадянська мережа «Опора» презентувала результати дослідження роботи парламентських фракцій у міжвиборчий період. За результатами дослідження, партія «Об’єднання «Самопоміч» є однією з найбільш системних партій.

Експерти проаналізували мережу громадських приймалень шести парламентських партій та їхню активність. На презентацію результатів дослідження у Львові серед політичних діячів прийшов лише представник політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Роман Кізима, депутат Львівської обласної ради.

В результаті перевірки роботи місцевих осередків і громадських приймалень виявилося, що більшість партій зачиняють свої приймальні на міжвиборчий період. «Об’єднання «Самопоміч» серед усіх парламентських партій має найбільше постійно діючих громадських приймалень – у Львівській області їх 30. Крім того, партія розвивається та створює власні представництва по всій Україні.

«В Україні ще нерозвинена партійна система, – розповів Роман Кізима. – Поки що немає жодної повноцінної політичної партії західного зразка. Ми віримо, що «Об’єднання «Самопоміч» наближається до цих стандартів. Партія повинна мати як мінімум 3 складові: ідеологія, активність у міжвиборчий період і відсутність вождизму. Ми прагнемо і наближені до цього. Поки таких партій не буде 2-3, то говорити про нормальну парламентську країну і про нормальну демократію не можна».

Також на презентації обговорили питання фінансування партій. Роман Кізима зауважив, що корупція в політиці України починається з партійної корупції, тому фінансування партій з державного бюджету є позитивним фактом, але недостатнім, щоб подолати корупцію.

«Добре, що вже є рух з цього приводу. Державі також потрібно подумати над тим, щоб депутати місцевих рад як у Європі чи США отримували якусь компенсацію за свою роботу. Поки що це суто громадська робота, і депутати місцевих рад керуються однією з трьох мотивацій: хобі, ідейність або корупція», – зазначив Роман Кізима.

lviv.samopomich.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 350 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.