Субота, 24.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Слухаємо сесію Турківської міської ради » 2016 » Серпень » 19 » Засідання XIII сесії Турківської міської ради VII-го скликання від 05.08.16 р
19.08.2016 (20:07)

   Засідання XIII сесії Турківської міської ради VII-го скликання від 05.08.16 р
Аудіозвіт

Пропонуємо Вашій увазі аудіозапис XIII сесії Турківської міської ради VII-го скликання від 05.08.16 р

Основна маса питань , які розглянула сесія - земельні питання. На одне з рішень депутатів міський голова наклав вето.

Перед початком сесії були внесені додаткові питання до порядку денного.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Питання комісії по Земельних питаннях
Доповідач: Стефанська Г.М. – спеціаліст-землевпорядник Турківської міської ради;
Миньо Анатолій Ярославович – голова Земельної комісії.

1. Про припинення права користування земельною ділянкою комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Солопатич О.В.

2. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства Стецишин І.Я.

3. Про розгляд заяви Слободнюк М.О.

4. Про внесення змін до рішення сесії Турківської міської ради №459 від 16.06.2016 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності під садівництво Ільницькому М.І.»

5. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації/ детальний план території/ на земельну ділянку комунальної власності під будівництво індивідуального гаража Слив’як Л.В.

6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування гаража та кімнати Цуняк М.М.

7. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в приватну власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства Ярцун Л.В.

8. Про розгляд заяви Гавяка Я.О.

9. Про розгляд заяви Писанчин А.І.

10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню та відновленню меж земельної ділянки комунальної власності для обслуговування магазин-бару Криванчик М.С.

11. Про розгляд заяви Петришака Р.В.

12. Про розгляд заяви Кулаєва О.І.

13. Про розгляд заяви Курус О.В.

14. Про розгляд заяви Сащин І.М.

15. Про розгляд заяви Хмельницького Д.М.

16. Про розгляд заяви Круц І.В.

17. Про затвердження документації землеустрою щодо відведення комунальної земельної ділянки для обслуговування торгового павільйону та передачу в короткострокову оренду Комарницькій О.Й.

18. Про розгляд заяви Тисовського І.В.

19. Про передачу земельної ділянки комунальної власності у приватну власність для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Германович М.М.

20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності під будівництво житлового будинку господарських будівель і споруд Гарбадин М.Д.

21. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення земельної ділянки із земель житлової та громадської забудови під будівництво та обслуговування магазину

22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в схемі кварталу забудови в м. Турка по вул. Січових Стрільців №__ Ціко Ю.В.

23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Сіданич М.М.

24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Горбей І.Д.

25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Місько О.М.

26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Бабунич С.М.

27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Габрикевичу В.М. Питання комісії з питань економіки та бюджету Доповідач: Мельник Г.М. – завідуюча відділом бухгалтерського обліку Турківської міської ради; Шубін І.О. – спеціаліст з правових питань Турківської міської ради; Славич Анатолій Васильович – заступник голови комісії з питань економіки та бюджету.

28. Про підтвердження розпорядження №181 від 25.07.2016р.

29. Про уточнення бюджету загального фонду на 2016 рік

30. Про затвердження Положення про порядок присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомості в місті Турка

31. Про розгляд заяви Шиян Р.О. щодо надання згоди на укладення договору оренди нежитлового приміщення

32. Про підтвердження розпорядження № 200 від 04.08.2016р.

33. Про надання дозволу на безкоштовне прийняття у комунальну власність Турківської міської ради безгосподарних об’єктів електромереж та їх подальшу безкоштовну передачу на баланс ПАТ «Львівобленерго»

34. Про затвердження детального плану території розташування будівель промислово-комерційного призначення в м. Турка по вул. Міцкевича


Перша сесія VII скликання підтвердила дозвіл на проведення аудіозаписів сесійних засідань.

Фрагмент аудіозапису підтвердження дозволу на аудіозапис в сесійній залі першою сесією VII скликання від 12.11.15:

Аудіофайли запису сесії та інформацію надав депутат Турківської міської ради Іван Яворський.

Рішення про дозвіл на проведення аудіозапису в сесійній залі прийнято сесією Турківської міської ради 6 скликання від 10 листопада 2011 року.

Фрагмент аудіозапису голосування з приводу надання дозволу на аудіозапис в сесійній залі


Для отримання допомоги натисніть кнопкуТеги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Слухаємо сесію Турківської міської ради | Переглядів: 518 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.