П'ятниця, 18.08.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Серпень » 21 » Турецька компанія "Сімугер" завезла у м. Турка обладнання вартістю у майже 2 мільйони гривень.
21.08.2016 (15:48)

   Турецька компанія "Сімугер" завезла у м. Турка обладнання вартістю у майже 2 мільйони гривень.

Турецька компанія "Сімугер" завезла обладнання на завод із виготовлення паливних гранул (пелетів) у м. Турка вартістю у майже 2 мільйони гривень. На даному етапі це дозволить додатково створити близько 40 нових робочих місць.

Про це повідомив начальник управління інвестиційної політики ЛОДА Роман Матис.

"Завезене обладнання - виробнича лінія по виготовленню паливних гранул торгової марки "Флора Захід" на суму майже 2 мільйони гривень, - зазначив Роман Матис. - Це обладнання дозволить переробляти відходи від деревообробного виробництва, які досі просто викидалися. Зокрема, йдеться про тирсу, щепу, кору".

За його словами, ТОВ "Сімугер" планує у перспективі створити майже 1000 робочих місць, забезпечити навчання молодих спеціалістів та професійну перепідготовку демобілізованих учасників АТО.

Нагадаємо, ТОВ "Сімугер" має на меті створити ще одне лісопереробне підприємств на території Миколаївського району, що також спеціалізуватимуться на виготовленні паливних брикетів, європалетів та пресованої плити з відходів виробництва. Також у планах – проведення утилізації відходів деревного виробництва та металобрухту.

До слова, ТОВ "Сімугер" складається зі 100% інвестиційного іноземного капіталу.

Прес-служба ОДА


Про наміри турецької компанії "Сімугер" створити на Турківщині завод із виготовлення паливних гранул ми вже повідомляли в травні 2016р в матеріалі "Турецька компанія має намір створити на Турківщині лісопереробне підприємство".

Як бачимо , від декларації намірів до втілення в життя інвестиційного проекту минув дуже короткий термін. Над реалізацією проекту ефективно попрацювали очільники області та району.

Молодці !

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 887 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
0
4 АТО   (22.08.2016 21:31)
деколи і декого переконувати нереально

0
3 песиміст   (22.08.2016 17:26)
Про роботу вдома треба переконати міського голову, бо він вже кілька разів виступав і казав ,що наша перспектива в обслуговуванні туристів ,а для підприємства не наберемо працівників. Він молодий і не пам'ятає світлотехнічного заводу, цеху пошиття різних виробів де люди працювали в дві зміни і вільних робочих місць не дуже було ...

0
2 АТО   (21.08.2016 20:57)
на роботу йдуть багато наших хлопців з АТО. Яка різниця основне щоби робота була вдома

0
1 песиміст   (21.08.2016 17:59)
Може хтось має більше інформації з цього приводу: де будуватиметься цей завод, чи буде продавати продукцію місцевому населенню, чи ціна буде конкурентною з деревом на опалення місцевих лісгоспів ?


УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.