Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Серпень » 21 » У с. Явора Турківського району відкрили лісопильний цех
21.08.2016 (15:15)

   У с. Явора Турківського району відкрили лісопильний цех

20 серпня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з робочим візитом відвідав Турківський район. Тут, у с. Явора, запрацював перший лісопильний цех на державному підприємстві "Турківське лісове господарство".

Під час візиту Олег Синютка оглянув виробничі потужності цеху та поспілкувався з його працівниками.

За словами директора Турківського лісгоспу Василя Барабаша, цех вироблятиме пиломатеріали обрізні, на виробництві буде задіяно 12 працівників.

"У цеху встановлено лісопильну раму "Мебор" словенського виробництва та багатопильний верстат "Вальтер – 350" польського виробництва. Продуктивність рами – 24 м куб. круглого лісу в одну зміну", - зауважив Василь Барабаш.

..
..

Обладнання, загальною вартістю 2 млн 485 тис грн, отримано в лізинг у банку на три роки. З цієї суми 787 тис грн підприємство вже сплатило як перший внесок.

У рамках візиту в Турківський район Олег Синютка проінспектував ремонт доріг на ділянках: Турка – Ужоцький перевал та с. Нижня Яблунька – с. Боберка.

Прес-служба ОДА

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1089 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
0
5 ZOHAN   (23.08.2016 07:42)
Ще би створили централізовану систему контролю по вирізці лісу, були би молодцями. Ато при таких темпах вирізання лісу скоро будемо жити в такій місцевості http://www.novate.ru/files/u34189/global-population-speakout-2.jpg


0
4 Victor   (23.08.2016 06:53)
Карпати в спокої ніхто не залишить, доки тут буде залишатися будь-яка можливість проводити постійну депіляцію дерев (механічне видалення, рубка). Відкриття чергових лісопильних цехів, а особливо встановлення обладнання з виготовлення паливних гранул, приведе до повної епіляції Карпат (руйнування кореневої системи). Активність чиновників в цьому плані вражає. Натомість думка про відкриття мебельних цехів навіть і не зароджується. Прагнете розвивати зелений туризм? – попіклуйтеся про загони для верблюдів та баранів. На верблюдах туристи будуть їздити голими горбами, а з баранів для них будуть готувати смачний шашлик. Європа в себе вже це проходила (коли перепалила весь ліс на дерев’яне вугілля і, ґвалтуючи довкілля, спричинила виникнення глобальних епідемій), тому там так цінують кожне дерево в горах і кожну живу душу, яка там живе. Тепер вони навчають думати нас – але яким педагогічним методом? Ми дамо для ваших злодіїв черговий транш, але верховна банда повинна зняти мораторій на вивіз лісу до Європи. Карпати – легені Європи, але ці легені вже туберкульозні. Ще трохи лісопильних цехів та січкарень для гранул і Європа залишиться без одної легені – Українських Карпат. В цьому їй допоможуть наші псевдо-чиновники, готові продати совість, матір і свою країну, лишень би в кишені зашелестіла закордонна валюта.

0
3 ОКС   (23.08.2016 06:31)
Відкрили чергову пилораму.Ви  нвйперше  розберіться із нелегальними пилорамами. Виріжуть  увесь  лісовий  фонд, а ви тішитесь.

0
2 Антон   (22.08.2016 22:33)
В селі Явора лісопильний цех лісгоспу діє вже 70 років. Відкрили Гамерику? Немає чого тішитись продуктивності лісової "січкарні".Дорізають останній тонкомір бо ділової деревини гулькін х.. Може дасте спокій Карпатам?

0
1 АТО   (21.08.2016 19:55)
Люди матимуть роботу, приємно, що набирають хлопців які пройшли війну. Хіба почали будувати дорогу в район зразу почали йти інвестиції. Правду кажуть дорога життя

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.