Субота, 24.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Серпень » 24 » Школа інноваційного екологічного репортажу оголошує набір учасників
24.08.2016 (18:35)  

   Школа інноваційного екологічного репортажу оголошує набір учасників

Проект "Дрон-погляд на зони екологічного лиха" запрошує журналістів, блогерів та громадських активістів Львова й області до участі у Школі інноваційного екологічного репортажу.

Програмою школи передбачено проведення тренінгів для журналістів, блогерів та громадських активістів у Львові (вересень), Івано-Франківську (жовтень) та Ужгороді (листопад). Матеріали проекту будуть узагальнені в навчальному посібнику.

Школа працюватиме у Львові 22-23 вересня 2016 року.

Програма навчань

23 вересня, четвер:

Тренінги

1. Робота з джерельними базами, законодавством та офіційними запитами по екології. Дмитро Скрильников, ГО «Бюро екологічних розслідувань»

2. Як писати про екологію в нових медіа? Юрій Залізняк, доцент кафедри нових медіа ЛНУ ім. Івана Франка

3. Що таке геопросторові дані і як їх використовувати для написання журналістського репортажу? Февзі Аметов, компанія Drone.ua

24 вересня, п'ятниця:

Виїзд у село Лопушна Суходільської сільради Перемишлянського району для зустрічі з громадою і владою та збору матеріалів для написання лонгріду про шляхи вирішення проблеми вивезення сміття і боротьби з несанкціонованими сміттєзвалищами.

Учасники Школи отримають навички створення екологічного репортажу за допомогою сучасних інноваційних технологій, навчаться комунікувати з місцевою громадою та органами влади (сільськими радами, екологічними інспекціями) на екологічні теми. Вони, серед іншого, отримають навички з використання дронів для збору інформації про екологічні об'єкти, навчаться обробляти на аналізувати геопросторові дані та застосовувати їх у журналістиці, оволодіють навичками роботи з такими інструментами, як GPS-координати, програми Glovis (Landsat), GoogleMaps, програми для створення 3D панорам, базових уявлень про фототопографію.

За результатами навчання учасникам буде запропоновано долучитись до написання екологічного інноваційного репортажу, який, як ми сподіваємося, допоможе громаді села Лопушна у вирішенні її екологічних проблем, а також створити власний блог на екологічну тематику з використанням інноваційних технологій.

До участі у роботі Школи у Львові буде запрошено 15 осіб.

Учасники з районів Львівської області забезпечуються проживанням у готелі "Львів", проспект Чорновола, 7 (1 доба) і харчуванням. Організатори також за наявності відповідних документів покривають видатки за проїзд.

Учасникам Школи на тренінгах бажано мати власний ноутбук, планшет або смартфон. Якщо ж такої можливості немає, то просимо заздалегідь повідомити про це організаторів.

Охочих взяти участь у Школі просимо до 24.00 16 вересня надіслати своє резюме на адресу varianty.lviv@gmail.com із зазначенням теми листа: Школа інноваційного екологічного репортажу.

Організаторами Школи інноваційного екологічного репортажу виступили: "Варіанти", Товариство "Зелений хрест", кафедра нових медіа факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка, департамент екології Львівської ОДА, а також громадські організації Екосфера, Антикорупційна платформа і Центр соціальних ініціатив АТОМ за організаційної та фінансової підтримки Freedom House та Міністерства закордонних справ Норвегії.

За додатковою інформацією просимо звертатись до Ірини Марушкіної, керівника проекту "Дрон погляд на зони екологічного лиха". Тел: 098-676-22-09.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 389 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.