Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Серпень » 25 » В Україні потрібно забути про федералізацію, - Михайло Цимбалюк
25.08.2016 (19:12)  

   В Україні потрібно забути про федералізацію, - Михайло Цимбалюк

В Україні потрібно забути про федералізацію.

Таку думку висловив очільник Львівської обласної організації політичної партії "ВО "Батьківщина" Михайло Цимбалюк, передає прес-служба.

Політик повністю погоджується зі словами лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко, що жодної дискусії про федералізацію України не може бути ні зараз, ні у майбутньому!

На думку Михайла Цимбалюка, відсутність єдності в Україні корисна перш за все нашому сусіду-агресору Росії.

"Саме у Кремлі найактивніше обговорюють перспективи федеративного устрою України, шукаючи все нових і нових аргументів для того, щоб нав’язати цю дискусію нам, українцям", - стверджує керівник Львівської "Батьківщини".

Він вважає, що федералізація нашої країни, при активних російських впливах, може призвести до руйнування державності як такої, а саме цього і прагне наш північний сусід.

Відтак, Михайло Цимбалюк переконаний, що Україна і надалі повинна лишатися унітарною державою, об’єднаною спільними цінностями, історією і культурою!

"Задля того, аби мати змогу жити у єдиній, незалежній державі багато поколінь українців віддавали усі свої сили, а часто і життя, тому зараз ніхто не зможе змусити нас втратити цю омріяну єдність", - зазначив політик.

Джерело.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 416 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
0
5 Іван   (29.08.2016 10:38)
Цимбалюк  колишній  регіонал та слуга Януковича після  Майдану очолив  БЮТ  Медведчука та розказує казки народу

0
4 Victor   (29.08.2016 05:46)
Зазвичай, у таких державах як Україна, яких клюють з усіх боків весь хід історії, влада завжди носить маріонетковий характер. До дійсного суверенітету тут дуже далеко. Ми можемо проаналізувати історичний хід будь-якої держави, чи імперії світу й побачити, як вони піднімалися й як занепадали. Держави як люди: одні динамічно розвиваються, інші просто – хиріють, а треті, проіснувавши кілька століть, просто щезають з історичної карти світу, не доживши навіть до зрілого віку. Народ покладає надію на владу, обираючи «достойних», але вже через кілька місяців діяльності «достойних» бачить, що черговий раз обрали політичних блядей. Така природа народного світогляду. В зміні світогляду ніхто не зацікавлений: ні зовні, ні з середини. Принцип, за яким формується світогляд, дуже простий. Вам не варто сильно напружуватися в роботі і думати, а в релігійному житті ось вам кілька обрядів. За це ми вам дамо трохи траншів під менші проценти, дешевшого газу, можливість красти у своїй державі, все переправляючи до нас і ось вам з краника трохи канонічної благодаті, щоб ви, раби, думали, що маєте свободу. Раб політичної бляді, котрий переконаний, що він свобідний у Господі – ось апогей світогляду тих, хто неопірений вічно сидить у гнізді з роззявленим дзьобом, чекаючи прийняти хробака з дзьобу «батька». Він не злетить. Він на краю гнізда буде махати крилами – але не злетить. Найбільша висота, з якої він може оглянути землю – висота обісраного ним гнізда. Йому не досяжні небеса, тай йому туди і не треба. Ось вже несуть чергову кузьку, а там і під вошиве крило старших. Так безпечніше.

0
3 Микола   (28.08.2016 22:00)
Владаа мала б думати як об"єднати країну, а не розділити на частини

0
2 Оленка   (28.08.2016 08:15)
Погоджуюся з кожним словом Михайла Михайловича. Мудрий політик реально оцінює ситуацію

0
1 Victor   (26.08.2016 05:59)
Цілком згідний. Федералізація в нашій державі при нинішніх законах та відношенні людей до законів – це поділення держави на окремі князівства, ворожі одне одному: маємо приклад на Сході. Федералізація може бути у двох випадках: 1) висока національно-патріотична культура – приклад США; 2) жорстка диктатура, що практично перетворює федералізацію в профанацію: приклад Росії. При нашій сьогоднішній свідомості та культурі, федералізація – це знищення держави, продаж її князівств місцевими князями-баригами, сусіднім державам, які вже розпростерли свої імперські обійми. Тут з розумінням децентралізації не можуть впоратися, не те що з федералізацією.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.