Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Літературно-краєзнав- чий конкурс ім. Мирона Утриска » 2016 » Серпень » 29 » ШІСТЬ АВТОРІВ СТАЛИ ЛАУРЕАТАМИ
29.08.2016 (10:01)

   ШІСТЬ АВТОРІВ СТАЛИ ЛАУРЕАТАМИ

16 серпня відбулося засідання журі літературно-краєзнавчого конкурсу ім. М.Утриска

Члени журі традиційного та популярного на теренах Бойківщини літературно-краєзнавчого конкурсу ім. Мирона Утриска зібралися на засідання, аби проаналізувати праці краєзнавців, письменників та поетів, що подані на конкурс, і визначити переможців.

Зокрема до журі історико-краєзнавчої секції увійшли: В.П.Футала, доктор історичних наук, доцент Дрогобицького педагогічного університету; В.Й.Комарницький, кандидат історичних наук, директор Буковинської ЗОШ І-ІІ ступенів; М.С.Михайлик, краєзнавець, з с. Бітля; М.Г.Павлик, вчитель з с. Ясениця з Старосамбірського району. До літературної секції: М.Б.Яким, кандидат філологічних наук, доцент Дрогобицького педагогічного університету; К.В.Гоголевська, вчитель-філолог Турківського НВК; В.Г.Зварич, кандидат філологічних наук, доцент Дорогобицького педагогічного університету; О.О.Паславська, вчитель смт. Стрілки Старосамбірського району; О.Г.Тимчак, вчитель з м. Самбір. Мистецька секція: Б.А.Ладанай, заслужений журналіст України з м. Самбір; О.В.Павлик, знавець народної медицини з м. Турка; М.М.Михайлишин, вчитель Турківської школи-інтернату.

На конкурс надіслали роботи 72 автори.

Лауреатами стали 6 претендентів. Дипломантами І ступеня - 17 учасників, дипломантами ІІ - ступеня - 16, дипломантами ІІІ - 22 автори. Одинадцять учасників конкурсу будуть нагороджені грамотами.

Радує те, що участь у конкурсі беруть молоді талановиті прозаїки, поети та краєзнавці - вихідці не лише з Бойківського краю, а й з Чернігівщини, Одещини, Житомирщини, Дніпропетровщини, з м. Київ, а також з Німеччини.

Презентація робіт учасників конкурсу відбудеться у вівторок, 30 серпня, у приміщенні актового залу Турківської музичної школи.

Михайло ВАГІЛЬ, голова оргкомітету.

Газета "Бойківщина" №34,2016





Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Літературно-краєзнав- чий конкурс ім. Мирона Утриска | Переглядів: 608 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.