Неділя, 21.01.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Серпень » 30 » Внутрішньо переміщеним особам допомагають центри з надання безоплатної правової допомоги
30.08.2016 (00:41)  

   Внутрішньо переміщеним особам допомагають центри з надання безоплатної правової допомоги

Тисячі українських сімей вимушені були покинути своє місце проживання, тисячі українських військовослужбовців стали на захист нашої Батьківщини внаслідок агресії ворога. В цей час, як ніколи необхідна державна підтримка таких сімей.

Станом на 1 лютого 2016 року в Україні взято на облік 1 704937 переселенців, або 1 346 276 сімей з Донбасу і Криму. З них 714867 сімей — із проханням призначити їм грошову допомогу. Майже 60% - це пенсіонери, 23,1% - працездатні особи, 12,8% - діти та 4,1% - неповно-справні особи. З метою вдосконалення процедури обліку переселенців Міністерство соціальної політики планує до 1 вересня цього року запустити електронний реєстр внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

На сьогодні інтеграція ВПО на території України зіштовхується з рядом проблем, які нині повною мірою не врегульовані незважаючи на всі спроби її подолати з боку української влади за партнерської допомоги інших країн і гуманітарних організацій.

На державному рівні проведена активна законодавчо-нормативна робота. Для розробки механізму захисту прав ВПО Верховна Рада прийняла ряд Законів України - “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб” і “ Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантії дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб”. Кабінет Міністрів України прийняв 11 постанов і розпоряджень щодо порядку реєстрації та організації обліку, надання грошової допомоги, тощо.

Центри з надання безоплатної правової допомагають внутрішньо переміщеним особам розібратися в новоприйнятих нормативних актах та з'ясувати будь які правові питання. Нагадаємо, працівники центру надають кваліфіковану допомогу з будь яких правових питань усім громадянам.

За необхідності звертайтеся до Самбірського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, м. Самбір, вул. Завокзальна1А, ТЦ“Гранд”, 5каб
тел. (0236)60766,0966456053,
e-mail:sambir.lviv@legalaid.gov.ua.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 335 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.