Субота, 24.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Серпень » 30 » Ясениця та Кіндратів будуть мати нові межі
30.08.2016 (16:17)

   Ясениця та Кіндратів будуть мати нові межі

29 серпня, заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило провів нараду з питань проведення робіт та використання коштів з обласного бюджету на землевпорядні роботи по встановленню (зміні) меж населених пунктів Ясениці, Кіндратів Ясеницької сільської ради.

На нараді були присутні начальник відділу Держгеокадастру у Турківському районі Галина Косолович, в.о. начальника відділу містобудування та архітектури Яна Набокова та голова Ясеницької сільської ради Оксана Кузьмич. В ході наради заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило ознайомив присутніх про те, що з обласного бюджету надана субвенція на землевпорядні роботи.

Дані кошти розпорядженням голови райдержадміністрації розподілені на роботи по встановленню (зміні) меж населених пунктів Ясениці, Кіндратів Ясеницької сільської ради. Ці проекти необхідні для того, щоб встановити і змінити межі населених пунктів, які в подальшому дадуть можливість відведенню земельних ділянок учасникам АТО для індивідуального житлового будівництва та інших потреб громади.

Також начальником відділу Держгеокадастру у Турківському районі Галиною Косолович надано рекомендації Ясеницькому сільському голові Оксані Кузьмич прийняти рішення про затвердження генеральних планів сіл вищезгаданої сільської ради та прийняти рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою по встановленню (зміні) меж населених пунктів Ясениці, Кіндратів Ясеницької сільської ради.

Турківська РДА

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 469 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.