Вівторок, 17.10.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Літературно-краєзнав- чий конкурс ім. Мирона Утриска » 2016 » Вересень » 1 » В залі Турківської музичної школи проведена презентація ХХ літературно-краєзнавчого конкурсу ім. Мирона Утриска.
01.09.2016 (01:03)

   В залі Турківської музичної школи проведена презентація ХХ літературно-краєзнавчого конкурсу ім. Мирона Утриска.

30 серпня, в залі Турківської музичної школи була проведена презентація ХХ літературно-краєзнавчого конкурсу ім. Мирона Утриска.

В ХХ літературно-краєзнавчому конкурсі взяли участь 68 учасників . 11 учасників було нагороджено дипломами лауреата,16 – дипломами І ступеня,11- дипломами ІІ ступеня, 19 – дипломами ІІІ ступеня, та 11 учасників були нагороджені грамотами. На презентації були присутні 27 конкурсантів.

Люди мали змогу біля пам’ятника Тараса Шевченка поспілкуватися, обмінятися творчими думками, продекламувати свої вірші та поеми.

.

З постанови ПОСТАНОВИ організаційного комітету XX Бойківського літературно-краєзнавчого конкурсу імені Мирона Утриска від 30 серпня 2016 року м.Турка

Врахувавши оцінки журі, організаційний комітет

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Лауреатами XX конкурсу імені Мирона Утриска визнані наступні учасники:
1. Бучко Ганна, Бучко Дмитро (м.Чернівці)- за книгу «Історична та сучасна українська аномастика»
2. Василик Дзвенислава (м.Дрогобич, Львівської обл)- за книги «Поезія Тараса Шевченка в сучасній хоровій музиці», «Наш край» (твори для шкільного хору на вірші Т.Шевченка);
3. Войтович Надія (м.Львів)- за книгу «Народна демопологія Бойківщини»;
4. Гулевич Лілія (м.Дрогобич,Львівська обл.)- за книгу «Микола Устиянович: життя і творчість»;
5. Макар Ігор (м.Ст.Самбір, Львівської обл.)- за книгу «М.Зубрицький:зібрані твори» (матеріали в 3-т. Т.2);
6. Михайлик-Розмахайло Микола (с.Бітля, Турківський р-н,Львівської обл)- за книгу «Від Трипілля до Беськіду…»;
7. Радевич-Винницький Ярослав ( м. Дрогобич, Львівська обл)-головний редактор літопису «Бойківщина»;
8. Турківський Микола (м.Прилуки, Чернігівської обл) – за книги для дітей: «Заєць-писанкар», «Молодчина красень-півень», «Мур-мур», «Вишивальниця лисиця»;
9. Фесенко Віра (смт.Міжгір’я, Закарпатська обл)- за книгу «Моя ти доле чорнобрива»;
10. Фідик Іван (м.Львів)- за збірку поезій «Дзвінке серце»;
11. Шудря Євгенія (м.Київ)- за книги «Оранта нашої світлиці», «…і заполоччю й словом».

2. Дипломантами І ступеня визнані наступні конкурсанти:
1. Антонюк Віктор (м.Топлодар, Одеської обл),- за книгу «Дівочі мрії»:
2. Біленька Світлана (м.Київ),- головний редактор журналу «Українська родина»;
3. Бабій Роман (м.Дрогобич, Львівська обл)- за книгу «Золоті ренети»;
4. Дяків Роман (м.Київ) – головний редактор книги «Енциклопедія Бойківщини. Культура, мова, славні імена»;
5. Зборовський Петро (м.Турка, Львівської обл) – упорядник книг «Побожні пісні», «Олекса Довбуш»;
6. Канареєва Розалія (м.Турка, Львівська обл) – за книгу «Вишиванковий рай»;
7. Котович Віра (м.Дрогобич, Львівської обл) – за книгу «Походження назв населених пунктів Самбірщини»;
8. Луців Володимир (м.Ст.Самбір, Львівська обл) – за альбом малюнків «Сім штрихів минулих днів»;
9. Майборода Олег (м. Дніпродзержинськ) – за книгу для дітей «Весела повчайка»;
10. Пахольчук Стефанія (м.Львів) – за книгу поезій «Де шуміли бори»;
11. Політаєва Віра (м.Дрогобич, Львівська обл) – за книгу для дітей «Мандруємо в дитячий світ»;
12. Пристай Богдан (м.Дрогобич, Львівська обл) – за книги «Етика справжнього чоловіка», «Українське весілля, хрестини»;
13. Савицький Роман, Золотуха Михайло (м.Дрогобич, Львівська обл) – за книги «Естрадні пісні та романси», «Лети моя пісне»;
14. Савчин Ярослав (м.Івано-Франківськ) – за книгу поезії «Живиця»;
15. Сумарук Олександр (м.Дрогобич, Львівська обл) – за книгу «Нариси з історії товариства «Просвіта» Самбірщини і околиць». Ч.1.
16. Тимчак Олег (м.Дрогобич, Львівська обл) – за книгу «Штрихи до історії села Завидче»;
17. Чопко Олег (м.Львів) – за книгу «Сповідь прокурора»

3. Дипломантами ІІ ступеня визнані наступні конкурсанти:
1. Бучко Микола (м.Чернівці) – за книгу поезії «Три світлі слова»;
2. Войтик Марія (м.Теплодар, Одеська обл) – за книгу «Виспів душі моєї»;
3. Кондра Оксана(м.Тернопіль)- за книгу віршів «Великодня лоза»;
4. Котовська Ольга, Топірник Ганна (м.Львів) – за книгу «У музиці молитви до Господа полину»;
5. Осипчук Наталія (м.Київ) – за книгу «Мишко починає й виграє»;
6. О.Миколай Пишкович (м.Дрогобич, Львівська обл) – за книгу «Невигадані історії»;
7. Ризванюк Павло (м.Новий Розділ, Львівська обл) – за книгу «Обрії мої віршовії»;
8. Ханес Володимир (м.Дрогобич, Львівська обл) – за книгу «Історія Храму Пресвятої Трійці та церковно-релігійного життя в с.Верхні Гаї на Дрогобиччині»;
9. Д-р Олег Цимбалюк (м.Львів) – упорядник книги «Пастирські відвідини кир Андреєм Шептицьким вірних Сколівщини»;
10. Щеголькова Валентина (м.Татарбунари, Одеської обл) – за збірку пісень «На струнах душі»;

4. Дипломантами ІІІ ступеня визнані наступні конкурсанти:
1. Васильчук Віктор (м.Тернопіль) – за книги «Пригоди сновиди та його друзів», «Подружились»;
2. Власенко Богдан (м.Прилуки, Чернігівська обл) – за збірку поезій «…доки холоне кава»;
3. Гірчак Василь (м.Дрогобич, Львівська обл) – за книгу «З краплинки роси»;
4. Здоровик Василь ( м. Львів) – за збірку поезій «Далі буде», «Здаля»;
5. Касперевич Василь (м.Старий Самбір, Львівська обл) – за книгу «Старосамбірщина в іменах»
6. Кутельмах Зіновій (м.Старий Самбір, Львівська обл) – за дослідження «Лаврівський монастир Святого Онуфрія – духовний, освітній та культурний центр Бойківщини»;
7. Лило Василь (м.Городок, Львівська обл) – за книги «Світить сонечко на небі», «Мить життя»;
8. Лігуцька Галина (м.Ст.Самбір, Львівська обл) – за книгу «Незмінний плин життя» (посмертно);
9. Метзгер Надія (Німеччина) – за книгу «Укулеле»;
10. Пікунець Софія (м.Дрогобич, Львівська обл) – редактор-упорядник вісника літературно-мистецької вітальні Підбузької СШЗ І-ІІІст. «Світлиця», Вип.6;
11. Романюк Людмила (м.Черкаси) – за книгу «Бабусин калейдоскоп»;
12. Сокіл Галина (м.Дрогобич, Львівська обл) – за книгу «Українські обхідні календарно-обрядові пісні»;
13. Топорович Любов (м.Львів) – упорядник збірки поезії «День мами» (посмертно);
14. Терлецька Тетяна (м.Хирів, Старосамбірський р-н, Львівська обл) – за книги «Геологічна пам’ятка природи Спаський камінь», «Поширення борщівника Сосновського в околицях м.Хирова»; «Дитячі забавки Старосамбірщини»;
15. Терлецький Олександр (с.Терло, Старосамбірський р-н, Львівська обл) – за книгу-дослідження «Топоніміка села Терло та його околиці»;
16. Франко Олеся (м.Новий Розділ, Львівської обл) – за книгу «Щастя без рідного дому не має»;
17. Яценко Галина, Яценко Андрій (м.Львів) – за збірник есеїв-студентів журналістики Львівського національного університету ім. І.Франка «Мій Франко»;
18. Яцишин Світлана (м.Івано-Франківськ) – за сценарій фестивалю народної пісні «А пісня ця то плаче, то сміється»

5. Грамотами за участь у конкурсі відзначено наступних авторів:
1. Галай Любов ( м.Ст.Самбір, Львівська обл) – за нарис «Оксана Рошкевич – лікар і громадський діяч»;
2. Ільків Ярослав(с.Баня Лісовецька,Стрийський р-н, Львівська обл) – за цикл віршів «Посипались зорі з неба», оповідання «Після перемоги. Біда зі Сходу»;
3. Зачко Ігор (м.Львів) – за дослідження «Минувшина Посади Долішньої»;
4. Кілик Іван (м. Старий Самбір, Львівська обл) – за гумористичні оповідання «Не поодиноківські трафунки»;
5. Маринець Марія (с.Орява, Сколівський р-н, Львівська обл) – за підбірку віршів «Серце віршами говорить»;
6. Пастух Наталія (смт.Міжгір’я, Закарпатська обл) – за дослідження «Великдень: вірування, звички, виховання та потреби»;
7. Полянчин Оксана (с.Долинівка, Сколівський р-н, Львівська обл) – за підбірку віршів «Відгуки душі моєї»;
8. Сигерич Василь (м.Старий Самбір, Львівська обл) – за гумористичні вірші «Ідем вперед»;
9. Сольчаник Василь (м.Старий Самбір, Львівська обл) – за спогади «Фаворит Бойківського Спорту»;
10. Храпко Михайло (м. Старий Самбір, Львівська обл) – за цикл віршів «Пам’ять про УСС»;
11. Ярема Роман (м.Львів) – спогади життєвого шляху.

6. Вручити лауреатам та дипломантам XX конкурсу ім.М.Утриска згідно з п.1-4 дипломи, а згідно п.5 – грамоти.

7. Представлені на конкурс твори популяризувати через Вісник XIX конкурсу ім.М.Утриска «З вершин і низин» та інші видання, а також усно.

8. Оголошується XXI Бойківський літературно-краєзнавчий конкурс імені Мирона Утриска. У звязку з проведенням з 2 по 6 серпня 2017 року Шостих Всесвітніх Бойківських фестин презентація робіт , які були представлені на конкурс імені Мирона Утриска відбудеться 5 серпня 2017 року , а засідання журі пройде 20 липня 2017р.

9. Роботи на XXІ конкурс ім.М.Утриска організаційний комітет приймає до 20 липня 2017р за адресою:
82500; пл.Ринок, 26 , м.Турка, Львівська обл.

10. Організаційний комітет XX Бойківського літературно-краєзнавчого конкурсу імені Мирона Утриска передав всі книги та інші документи конкурсу в народний музей "Бойківщина"

Голова організаційного комітету, М.Вагіль

Секретар, Р.Юсипович





Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Літературно-краєзнав- чий конкурс ім. Мирона Утриска | Переглядів: 706 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.