Субота, 24.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Вересень » 1 » На Львівщині планують збудувати два нові пункти пропуску на кордоні з Польщею
01.09.2016 (22:45)

   На Львівщині планують збудувати два нові пункти пропуску на кордоні з Польщею

У 2016-2017 роках на Львівщині планують збудувати новий пункт пропуску через державний кордон з Республікою Польща у карпатському регіоні «Боберка — Журавин».

Також у перспективних планах ― будівництво пункту пропуску «Угнів — Диніска» у Сокальському районі Львівщини.

Ці та інші проекти із державним фінансуванням наведені у Державній програмі розвитку транскордонного співробітництва, яку Кабінет Міністрів України затвердив на 2016-2020 роки. Програма визначає пріоритетні напрями та основні завдання розвитку транскордонного співробітництва, механізм її реалізації, обсяги та джерела фінансування, також передбачає реалізацію 25 проектів транскордонного співробітництва, які спрямовані на розвиток інфраструктури, прикордонних регіонів України, охорону навколишнього середовища.

Зокрема, у 2016-2017 роках на Львівщині заплановано збудувати новий пункт пропуску через державний кордон з Республікою Польща «Боберка — Журавин» у Турківському районі. На це з держбюджету передбачено 482 млн гривень.

Окрім того, 10.2 млн грн виділять на підвищення якості надання митних послуг у пункті пропуску «Краковець — Корчова».

За вказаний період також планують створити функціональний модуль «фільтр пункту пропуску» в міжнародному пункті пропуску «Рава-Руська», надання обладнання і засобів пунктам пропуску у Краковці, Шегинях та Ягодині (2213,7 тис. євро).

Нагадаємо, зараз на Львівщині функціонує шість пунктів пропуску на кордоні з Республікою Польща.

zaxid.net

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1074 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
0
3 АТО   (05.09.2016 17:16)
Молодці

0
2 ZOHAN   (04.09.2016 09:06)
У нас кожен проект розробляється не з розрахунку на найефективніше використання , а скоріше щоб відмити якнайбільше коштів.. Чомусь складається саме таке враження.

0
1 песиміст   (03.09.2016 09:14)
Про перехід на Польщу мова ведеться впродовж 25 років, крига ,наразі, скресла, але були розмови, що перехід через Лопушанку і дешевший і дорога без таких проблем, як на Боберку і полякам зручніше було б зробити перехід через Лопушанку. Було б добре мати перехід і там і там. Але то наразі тільки мрії, але маючи альтернативу, було б добре бачити техніко-економічне обгрунтування переваг переходу в Боберці над переходом в Лопушанці і навпаки. Хотів би бачити як легкові машини будуть взимі долати підйом в Шандровці...

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.