П'ятниця, 18.08.2017 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Вересень » 2 » Власникам Карти поляка стало легше розпрощатися з Україною
02.09.2016 (21:14)

   Власникам Карти поляка стало легше розпрощатися з Україною

Сьогодні набули чинності внесені зміни до закону про Карту поляка, які спростили власникам цих документів можливість оселитися в Польщі та набути громадянство цієї країни.

За підрахунками міністерства внутрішніх справ і адміністрації, завдяки цим змінам до Польщі може приїхати кілька десятків тисяч поляків зі сходу.

Проектом внесення змін передбачено, що власників Карт поляка також буде звільнено від консульських оплат за подання і розгляд заяви про отримання польської візи та консульських оплат за подання заяви про надання польського громадянства.

Заяви про отримання Карти поляка відтепер можна буде подавати не лише в польських консульствах, а й у воєводських управліннях. За новими правилами, також буде передбачено фінансову допомогу для членів родин особи, що має такий документ. Це має збільшити кількість охочих його отримати.

За оновленим законом, власники Карти поляка, що приїжджатимуть до Польщі на постійне проживання, безкоштовно отримають Карту постійного перебування, а через рік – польське громадянство. За цей час вони зможуть розраховувати на отримання допомоги в період адаптації.

Зокрема, для них передбачено грошову допомогу, яка покриватиме витрати на облаштування і проживання протягом 9 місяців, а також часткове фінансування винайму житла, інтенсивного курсу польської мови та професійних курсів. Програма має розпочатися 2017 року.

Джерело

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 437 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

УВАГА ! 3 1 квітня 2017р вводиться премодерація коментарів неавторизованих відвідувачів. Ваш коментар буде опублікований після схвалення модератором ! Деталі читайте тут...

Им'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *: Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.