Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2016 » Вересень » 7 » УСПІХИ ТУРКІВСЬКИХ СПОРТСМЕНІВ-ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ
07.09.2016 (21:13)

   УСПІХИ ТУРКІВСЬКИХ СПОРТСМЕНІВ-ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ

Кращі спортсмени – держслужбовці Турківського району взяли участь у фінальних змаганнях обласної спартакіади, яка відбулася 3 вересня у спорткомплексі Львівської політехніки.

Учасників фінальних змагань в урочистій атмосфері вітали начальник управління з питань фізичної культури та спорту Юрій Майборода, голова обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Віктор Первачук.

Змагання, які проводила суддівська колегія на чолі з майстром спорту Ігорем Власенком, відбулися з таких найбільш масових та популярних видів спорту: футзал, волейбол, теніс настільний, шахи, шашки.

За підсумками зональних змагань турківчани вибороли право змагатись у змаганнях з волейболу та шашок.

Наша волейбольна команда, за яку виступали головний архітектор району Петро Юдицький, завідувач сектору молоді і спорту РДА Василь Поточний, головний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту РДА Ігор Кобиляк, головний спеціаліст державної інспекції сільського господарства у Львівській області Ігор Вишотравка, керівник апарату районного суду Віталій Бліхар та спеціаліст районного суду Андрій Федорко посіла п’яте місце. Могли боротись і за перше місце, однак з поважних причин не змогли зіграти за команду ключові гравці Олег Рогач, Андрій Ільницький та Микола Яворський.

..

У змаганнях з шашок заступник керівника апарату – начальник організаційного відділу райдержадміністрації Богдан Москаль посів перше місце серед чоловіків, а адміністратор відділу надання адміністративних послуг Олександра Цуняк – третє серед жінок.

У загальнокомандному заліку серед районів кращими виявилася держслужбовці Миколаївського району, другими – Жидачівського, третіми – Жовківського, четвертими – Самбірського. Команда держслужбовців Турківського району посіла почесне п’яте місце. Серед команд обласного центру кращими виявились держслужбовці облдержадміністрації, друге місце у команди обласного держказначейства.

За підсумками фінальних змагань організаційний комітет визначить і затвердить склад збірної команди області, яка в кінці вересня візьме участь у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед команд державних службовців, яка відбудеться у м. Ужгороді.

Турківська РДА

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 438 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.