Вівторок, 20.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Вересень » 11 » Я-КОНЦЕПЦІЯ: ПРО СЛОНІВ І ПОЛІТИКІВ
11.09.2016 (20:00)  

   Я-КОНЦЕПЦІЯ: ПРО СЛОНІВ І ПОЛІТИКІВ

Виявляється, лише у трьох видів тварин присутня «я-концепція». Якщо пояснювати на хлопський розум, а інакше я не зможу, то це можна назвати присутністю уявлення про себе, розуміння себе, усвідомлення. Десь так, наскільки я коректно переповів. Ці тварини – слони, дельфіни та людиноподібні мавпи.

Як вчені це досліджували. Ставили тварину перед дзеркалом. Через якийсь час малювали на обличчі тварини якусь пляму і знову підносили дзеркало. І от лише слони, мавпи і дельфіни реагували на неї, при чому реагували на неї не в дзеркалі, а на своєму тілі. Тобто розуміли, що проблема не у верцадлі, а у них самих. Цікаво.

А мені натомість зразу прийшли в голову українські політики. Ну чого воно так має бути. От, приміром, слон. Вайлувата тварюка, з величезними вухами, як в одного мого друзяки, і хоботиськом, а розуміє, що нема чого на дзеркало кивати, коли писок висмаруваний. І мавпа дурнувата це розуміє.

А до якогось депутата чи міністра це ніяк не може дійти. Дивляться у дзеркало і починають його від неіснуючої багнюки відшкрябувати. Бо ж їхні мармизи апріорі не можуть бути лайном витатляні. Вкраде гроші, засрає роботу, купить за невість які гроші розкішну хату, наробить встиду на весь божий світ і винен – головне – не він, сучий син, а всі, крім нього. Винна громадськість, яка піднімає рейвах. Винні, звісно ж журналісти, котрі це висвітлюють. Цілий світ їм винен.

В принципі, розумієш, що з «я-концепцією» в більшості українських політиків не склалося. І усвідомлюєш, що далеко не кожного з них взагалі годиться людиною вважати. Але як іноді хочеться, аби наші можновладці доросли хоча б до рівня слонів чи людиноподібних мавп. Про дельфінів не кажу – надто шляхетні створіння.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 405 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (12.09.2016 06:38)
Чому вказані ссавці розуміють, що проблема не в верцадлі, а в них, а ссавець-політик цього не розуміє? На відміну від «дурнуватої мавпи», яка живе в собі, дурнуватий політик живе поза собою. Він ніколи не відчуває колоди в своєму оці. Звідси і акцент на якості цінностей: внутрішні цінності втрачають вагу, тоді як зовнішні гіперболізуються. Ототожнення з зовнішніми цінностями приводить до спотвореної реакції – приклад з верцадлом. Політик живе поза реальністю, в дзеркалі. Там його буття. Це зовсім інший світогляд, стиль мислення, поведінки, розуміння закону й т.д.. Зовні це людина, а з середини – це навіть не дурнувата мавпа. За способом існування вона нагадує звичайну блядь, яка творить на законодавчому рівні провалля між владою та народом. Чи бачив хто-небудь дурнуватого вожака між тваринами, наділеного божественним імунітетом недоторканності? А може хтось бачив, як слони у підвалах тримають золоті злитки? Чи стоїть у мавпячій печері мішок з грішми? Скажете, для чого це їм? А для чого це політикам? Та щоб витирати пляму на своєму відображенні в дзеркалі – купувати голоси, відкуповуватися від в’язниці, купувати земний рай, відкуповуватися від людського гніву й т.д., й т.п. – такі вже реалії політичного задзеркалля.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.