Понеділок, 19.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Вересень » 15 » У Турківській РДА шукають інноваційного та креативного заступника, якому, окрім посадового окладу, обіцяють численні надбавки та премії
15.09.2016 (18:27)  

   У Турківській РДА шукають інноваційного та креативного заступника, якому, окрім посадового окладу, обіцяють численні надбавки та премії

У Турківській РДА шукають інноваційного та креативного заступника. Про це інформує офіційний сайт райдержадміністрації. Як відомо, впродовж довгого часу посада першого заступника голови РДА є вакантною.

Майбутньому заступнику обіцяють посадовий оклад - 9692,50 грн, надбавки за вислугу років, надбавки за ранг, інші надбавки, доплати, премії, додаткові стимулюючі виплати (надбавки за інтенсивність праці та за виконання особливо важливої роботи).

Як зазначено в повідомленні, кандидат повинен знати Конституцію України, Бюджетний кодекс України, Закони України «Про державну службу», «Про місцеві державні адміністрації», «Про запобігання корупції», «Про звернення громадян», «Про добровільне об’єднання територіальних громад», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві вибори» та «Про очищення влади».

Крім того, є багато вимог до особистісних якостей: аналітичні здібності, дисципліна, системність, інноваційність, креативність, самоорганізація, орієнтація на розвиток та вміння працювати в стресових ситуаціях.

Документи приймаються до 30 вересня 2016 року.

Джерело

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 926 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 9
0
9 Victor   (25.09.2016 07:39)
У кожної нації свої цінності, якими вони можуть пишатися: у когось це порядні яйця, у когось шлунки, у когось мозки, у когось канонічність, а у когось Біблія. Тут про смаки не судять. Хоча… саме смаки не дають людству мирно жити.

0
8 Admin   (25.09.2016 07:27)
Зрештою , колись американці не дуже вже "пресували" свого президента Біла Клінтона за його звязок з Монікою Левінскі. Значно сильніше його "довбали" за те , що він, нібито, колись не заплатив якийсь податок. А його ґаздиня Хіларі ще й заробила політичні бонуси як зраджена дружина і тепер може стати президентом. Моніка написала книжку та заробила на ній та на інтерв'ю купу грошей. А велика частина виборців ще й пишалася тим , що у них президент справжній чоловік , а не якийсь тюхтій-імпотент.
Таким чином, всі з цього скандалу отримали свою вигоду.

0
7 Victor   (25.09.2016 06:08)
Нарешті діалог увійшов у якесь нормальне русло. Я не реагую агресивно відносно людини, котра час від часу, в міру, вживає трохи алкогольного трунку. Але мене болить, коли починаючи з розумної міри, при своїй порядності, людину починає заносити і вона помалю опускається на дно. Багато моїх друзів, прекрасних, здібних людей, у яких попереду лежав широкий шлях нормального життя, почавши с вільних вечорів, опинилися на цвинтарі в молодому віці. Всі вони самовпевнено заявляли, що ніколи не переступлять міру. Минулого року, на святі міста, також зібралися молоді люди трохи відпочити на природі. Ніби все нормально: вино, дівчата, музика…, але святкування закінчилося трагедією. Батьки втратили єдину доньку. Ніхто не сподівався такого лиха. А скільки молодих людей, прекрасних фахівців, після легкої вечірки сідають за кермо і попадають в ДТП? Розніжившись – людина, при всій своїй мудрості, втратила контроль. Можливо здається, що я десь перегинаю палицю, але я акцентую на плодах, які бачив на свої очі. Життя таке, п. анти-моралфаг, що в ньому сьогодні людина свята і самовпевнена в своїх чеснотах, а завтра просто проміняє їх на 30-ть срібних і навіть цього не помітить. Дякую Вам за діалог. Люблю спілкуватися з молодими людьми.

0
6 анти-моралфаг2   (24.09.2016 15:01)
При всій повазі до Вашого віку - я й не сумнівався. Очевидно, що часи міняються і такі дивні для Вас речі таки можуть існувати в новому світі.
Зверніть увагу, я не закликаю до аморальності - я прошу не перегинати палку і не втручатись в особисте життя людей. Розумна і мудра людина ніколи не стане пияком, але це не заважає їй вживати алкоголь (а в нас часто як побачать чарку - все, таврують п'яницею на все життя). Так само як нормальна людина на буде зраджувати дружині/чоловікові. Але це не означає, що неодружені мають навіть не дивитися на протилежну стать (хіба як для одруження).
Усе це не заважає людині виконувати речі, за які отримує гроші. Як тільки починає заважати - її звільняють, все дуже просто. Якщо не заважає, тоді кого то цікавить. Це ринкова економіка - конкурентність на першому місці. І це нормально, це прогрес. І якраз яскравий приклад цьому - країни Заходу. А совкові нісенітниці про 'загнівающій, аморальний і нєдуховний запад' потрібно залишити в минулому.
Мені ще нема 30-ти, але я оптимістично вірю, що майбутнє в  Україні за молоддю - освіченою, фаховою, компетентною, патріотичною, вихованою (щодо нетерпимості до зрад, брехні, корупції і втручання в чуже особисте життя) і успішною!

П.С. Я не маю жодного стосунку до теми статті. До Турки теж маю тільки непряме відношення, сюди потрапив чисто випадково. Просто звернув увагу на комент.

0
5 Victor   (24.09.2016 05:49)
З Вашого коментаря, п. анти-моралфаг, видно, що Ви маєте світські знання, але не маєте життєвого досвіду. Відповім по пунктах:
1) Поняття моралі однозначне. Воно впирається в ідеал і вимагає постійного росту;
2) не я публічно осуджую людину – вона осуджується сама своїми поступками, а я констатую факт того, що будь-які її аморальні дії торкаються в тій чи іншій мірі цілого соціуму;
3) всі вони починали з малого;
4) фаховість, чесність, патріотизм – з одного боку, й жінки, вино, віскі вечорами – з другого, це повне нерозуміння процесу першого. Хто вправляється в мудрості, той одночасно не вправляється в противному. В своєму житті я бачив не одного молодого фахівця, чесного та патріота, котрі жили за Вашим принципом. Половина з них на цвинтарі, а решта стали звичайними покидьками суспільства. В цивілізованих суспільствах виборця завжди цікавить моральне життя того, в руки кого він вручив свою долю. Порядний і неспроможний ніколи не виставляє свою кандидатуру. Зазвичай сюди пхаються «спроможні» і непорядні;
5) людина на шлях злочину стає не раніше, ніж в ній відбудуться моральні метаморфози.

Шановний, п. анти-моралфаг, ні фаховість, ні чесність, ні патріотизм, не являються якимись сталими якостями в людині. Це динаміс! Вони ростуть в процесі самовдосконалення, яке виключає з життя вільні вечори. І вони припиняються там, де починаються жінки, вино віскі. Я Вам наведу масу прикладів з життя видатних людей, котрі жили й творили до того часу, доки в них зберігався потяг до самовдосконалення. Як тільки в їхнє життя входив вільний час з жінками та винами – вони відразу падали. Я не нав’язую Вам щось таке, що б не підтверджувалося самим життям, але прошу Вас показати мені фахівця, чесного, патріота, котрий рухає район, область, країну вперед, а вечорами проводить вільний час з жінками та винами. Мені вже скоро 60-ть і я за своє життя такої людини не бачив. Чоловік в 35-ть: фахівець, чесний, патріот, не одружений, котрий у вільний час вечорами п’є вино і проводить час із жінками – то це хто? А через 10-ть років він буде ким (див. п.3)?

0
4 анти-моралфаг2   (23.09.2016 23:28)
Таке враження, що Ви або не хочете або не можете розуміти чужу думку. Для чого Ви її перекручуєте?
1) поняття моралі не таке вже й однозначне, як Ви думаєте. 
2) хто Вам дає право публічно осуджувати людину за її дії, якщо такі дії не торкаються нікого іншого і не обмежує нічиї права?
3) при чому тут взагалі п'яні попи, гомосексуалісти, чиновники, брехуни і царі? 
4) при чому тут жінка? Подружня зрада це для мене неприйнятно. Взагалі ніяк. Але якщо чоловік в 35 неодружений і проводить з жінками час  (вільний від роботи і максимально непублічно) або по вечорах п'є віскі чи вино, то я проголосую за нього на виборах мера, якщо інші критерії (фаховість, чесність, патріотизм та ін.) будуть на високому рівні. Тобто мені все одно чим він займається у вільний від роботи (яку я, як виборець, йому дав) час. Я не маю жодного морального права втручатись в його життя. А Ви проголосуєте за сім'янина, який ходить щонеділі до церкви (бо так треба), але який при цьому або розкраде на посаді все що можна, або в кращому випадку просто буде не спроможний до компетентних змін. До речі, так і голосує країна в більшості.
5) 'професійний уряд з моральних виродків'. Якщо Ви про Україну, то в нас не моральні виродки. В нас в останні 25 років просто злочинці, які наживаються на загальнонародних благах.

0
3 Victor   (18.09.2016 05:45)
Цікава філософська думка. Подвійні стандарти, подвійна мораль – це те, чим завжди захоплювався світ. Історія людства знає масу геніїв, котрі тісно поєднували в собі високий професіоналізм та моральну деградацію. Люди вже звикли до п’яного попа, до гомосексуаліста артиста, до хапуги чиновника, до брехача царя. Акцент на професіоналізмі: вправно махати кадилом, файно співати, вишукано будувати палаци та творити спеціальні закони. Але це все добре діє за стінами нашої сім’ї. Та погодьтеся, шановний анти-моралфаг, що в районі Ви не знайдете жодної жінки, котра б мліла від щастя, якби її чоловік-професіонал щовечора пропадав з курвами і серед ночі п’яний дебоширив у хаті на правах ґазди. Ви не знайдете жодної матері, котра б пишалася сином художником-гомосексуалістом. Ви не знайдете жодного батька, котрий би був гордий за свого сина – п’яницю-попа та дочку-курву.

Ні фаховість, ні патріотизм без моралі, нікуди не рухають ні людину, ні країну. Те, що відбувається сьогодні – наслідок прийнятої людством концепції подвійних стандартів. Саме такий світогляд породжує гібридні війни, являє неміч в боротьбі з корупцією, породжує псевдо-патріотизм та псевдо-релігійність. Намагання створити професійний уряд з моральних виродків на основах фаховості, розбивалися, мов хвилі об скелю. Намагання створити патріотичні партії з фахових злодіїв – також принесли народу злидні, а країні розруху. Не бачити цього – значить бути сліпим. А сліпий дуже нервує, коли йому розповідають про світло – це його вражає, бо в ньому вже вкоренився світогляд про подвійну мораль і змінювати його найближчим часом, він не збирається. Виходячи з сьогоднішньої ситуації, саме такий заступник і потрібен владі. Тут до цивілізації ще дуже далеко. Логіка печерної людини перемагає логіку «XVIII-го століття». Дякую.

0
2 анти-моралфаг   (16.09.2016 10:30)
Випадково сюди потрапив. Але попередній коментатор вразив...
Знаєте задовбали ті моралфаги - ну от що вас цікавить, що людина робить ввечері  (у свій вільний час)? та хай п'є скільки хоче і хоч переграє всіх курвів в районі. Ну хіба це важливо?
Якщо є людина, яка буде: а) фаховою і компетентною (щоб знати і вміти все зробити) б) патріотом (щоб робити це для суспільства і країни в цілому)... то мені абсолютно все одно кого і як він/вона буде 'грати' ввечері.
Повірте, таке буває. Залиште цю логіку 18-століття. Судіть людину по вчинках по суті, фаховості, патріотизму в дії, а не по тому у що вона вдягається чи яких дівчат грає.
Дякую.

0
1 Victor   (16.09.2016 04:21)
«…кандидат повинен знати…».

А про мораль та совість ні слова. Отак воно і відбувається у нашому житті: ну прямо все знає людина і володіє високими особистісними якостями, ще й файну зарплату за це отримує – з надбавками за особливо важливу роботу, а як сяде пити, або яку курву грати, дивишся – гівно від гівна: обісцяний, заслинений і як голий жебрак з торбою, повною цвілих сухарів – законів, аналітичних здібностей, системностей та креативностей, які наступного дня буде гризти на своєму робочому місці – виголений, підмитий, напахнючений: дійсний заступник.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.