Понеділок, 19.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Вересень » 15 » Остап Дроздов презентував роман-вибух
15.09.2016 (21:56)  

   Остап Дроздов презентував роман-вибух

Сьогодні у стінах Палацу мистецтв відбулась презентація дебютної художної книжки відомого журналіста Остапа Дроздова «№1».

«В якийсь момент мені стало тісно в професії, назбирав того, що резонує всередині мене і вийшов на публіку в новому амплуа. Те, що я написав – це не журналістика чи публіцистика. Це абсолютно чиста художня література, де дуже багато мене. Я, навіть, раніше переживав чи не дуже сильно оголив себе. Але потім я відчув, що настав час публікувати роман», – розповів Остап Дроздов.

За словами автора, ідея написання книги жевріла в ньому довгий час, передає Західна Україна. News з посиланням на Львівський портал.

«Я не знаю, коли відчув себе у цьому мистецтві. Це, здається, завжди було в мені. Бачив багато графоманства пустого, нехаризматичного, і, думаю, це на мене теж повпливало», – вважає журналіст.

Також Остап Дроздов розповів, чому обрав таку цікаву назву.

«Я вирішив не паритися з назвою. Бо це номер один. Це мій перший роман, там є герой №1. Та й я ніколи не відрізнявся скромністю», – поділився автор.

Книга просякнена темою, де герой протиставляє себе колективу. 10-річний хлопчик повстає проти несправедливості в суспільстві і це переслідує його впродовж всього життя. Концепція «Я проти ми» торкає читачів, адже майже у кожного в житті була така ситуація.

Окрім того в книзі є багато гумору, «сходофобії», Львова, біографії та ще багато того, що змушує прочитати «№1».

Як зазначено в анотації, роман Остапа Дроздова «№1» - це більше, ніж просто роман, затиснутий жанровими рамками. Це сповідь кількох поколінь, об’єднаних наскрізною ідеєю — відстояти свою ідентичність. Це родинна сага з драматичними поворотами долі. Це одразу декілька біографій на тлі різних епох, в якій відвертість автора межує з публічним оголенням до найпотаємнішого. Це життєствердний і нестандартний погляд на будні за вікном. Це плач і сміх. Це саме життя. Таким, яким його бачить і відчуває автор.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 479 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.