Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Вересень » 17 » Відвідувачі Форуму видавців мають нагоду першими прочитати книгу «Білий замок на чорній скелі»
17.09.2016 (20:27)  

   Відвідувачі Форуму видавців мають нагоду першими прочитати книгу «Білий замок на чорній скелі»

Відвідувачі Форуму видавців, що у Львові, мають унікальну нагоду першими прочитати книгу «Білий замок на чорній скелі».

ЇЇ автор – український письменник Костянтин Матвієнко. Пригодницький роман ще не продають у книгарнях, проте його вже можна придбати на подвір’ї Палацу Потоцьких (137 стенд).

«Білий замок на чорній скелі» є продовженням фантастичного циклу романів «Крізь брами українських часів». Сюжет розгортається на іншій планеті, з іншого боку Чумацького краю.

Костянтин Матвієнко розповів журналісту Західна Україна. News, що це лише попереднє тестове представлення книжки.

«Відмінність цієї книги полягає в тому, що в ній є внутрішні ілюстрації, вона має карту місць, де і відбуваються події. Праця орієнтована на читачів різного віку, головне, щоб вони полюбляли фантастику», – розповів автор.

Як тільки-но закінчиться Форум видавців, – книжка з’явиться і на полицях українських книгарень, і за кордоном.

Як передає журналіст сайту "Турка - перлина Карпат" з місця події, "Білий замок на чорній скелі" - це пригодницький роман, у якому читач зустрінеться із Нодом Азбораном – курсантом військової академії у Республіці Дуумвіврів, що на планеті Деола. Несподівані обставини раптом вихоплюють парубка зі звичного плину життя та кидають у вир карколомних пригод.

Він потрапить до місця дислокації міжпланетного військового загону на чолі з отаманом Мишком, потоваришує з одним пришелепуватим привидом, а також із рудим бароном, що захоплений пошуками крега – лютого доісторичного хижака.

Нодові доведеться опановувати придворний етикет у спілкуванні з трохи питущою королевою та з її юним коханцем. Також він познайомиться зі старокиївським домовиком Лахудриком Пенатієм – магістром езотерики, між іншим. І ще одна «дрібниця» – серед іншого Нод має допомогти у відновленні балансу сил Добра і Зла, що був порушений внаслідок дії невідомих до часу елементів світобудови субквантового рівня.

Крім того, війна на сході України вже знайшла відображення у жанрі політичне фентезі, хоча роботу над романом автор розпочав задовго до цих подій.

За словами нашого журналіста, це - перший роман Костянтина Матвієнка, події якого відбуваються на вигаданій планеті Деола на іншому кінці галактики Чумацький Шлях.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 395 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.