Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Вересень » 18 » Форум видавців у Львові – місце зустрічі друзів, простір для обміну думками, каталізатор натхнення, нових емоцій і вражень
18.09.2016 (10:20)  

   Форум видавців у Львові – місце зустрічі друзів, простір для обміну думками, каталізатор натхнення, нових емоцій і вражень

Форум видавців у Львові – місце зустрічі друзів, простір для обміну думками, каталізатор натхнення, нових емоцій і вражень!

Приємно, що 23 Форум видавців відвідали тисячі шанувальників літератури, читачі придбали сотні тисяч книжок, а під час презентацій, зустрічей та літературних дискусій сказано тисячі слів.

Тішуся, що літературне життя у Львові вирує і народжує нові імена в історії української культури.

Форум видавців також і родинне свято, бо це можливість поповнити сімейну бібліотеку. Мав нагоду зі своєю дружиною побувати на цьому святі книги і думки.

Окрім художньої, наукової літератури з великою радістю ми також обрали декілька дитячих книжок для внучки, поспілкувалися з авторами, видавцями та отримали інтелектуальне задоволення від приємно проведеного дня.

Сподіваюся, що книговидання в Україні розвиватиметься і наступний Форум видавців у Львові стане вкотре виявленням культурного піднесення.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 419 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 Женя   (18.09.2016 22:32)
Форум видавців крім інтелектуального забарвлення несе в собі також зустріч політиків з простими людьми, молоддю та пенсіонерами. Українці розумна нація,але на жаль керують зараз нами люди неграмотні та недалекі, навіть з підробленими дипломами. Тож будьмо мудрішими та обираймо собі тих, хто достойний представляти народ на всіх рівнях!

0
1 Іван   (18.09.2016 10:59)
Молодці, показуєте приклад для молоді, яку тепер зовсім до книжок не затягнеш

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.