Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2016 » Вересень » 22 » Скасування "закону Савченко" не вирішить тих проблем, які назбиралися у правоохоронних структурах, - Михайло Цимбалюк
22.09.2016 (22:20)  

   Скасування "закону Савченко" не вирішить тих проблем, які назбиралися у правоохоронних структурах, - Михайло Цимбалюк

Скасування «закону Савченко» не вирішить тих проблем, які назбиралися у правоохоронних структурах. Таку думку висловив керівник Львівської "Батьківщини" Михайло Цимбалюк на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

"У нашій політиці, як у житті - «Хто винен? Невістка». Впродовж останніх місяців у суспільстві почали активно обговорювати так званий «закон Савченко». Чому так званий? Тому що Надія, перебуваючи за гратами, висловила свою позицію – як вона бачить цей закон, а спільну відповідальність мали би взяти на себе ті, які в той період були експертами, які давали свої рекомендації, які розповідали наскільки потрібний цей документ", - зазначає політик.

Михайло Цимбалюк погоджується із більшістю виступів правозахисників річної давності. "Дійсно, слідчі ізолятори здебільшого переповнені, взагалі не пристосовані для людського утримання підозрюваних. Неодноразово траплялися випадки, коли люди роками перебувають в слідчому ізоляторі, а після того їх звільняють, тому що вину не доведено. І зараз мало що змінилося, тому що ті ж слідчі ізолятори не відповідають вимогам міжнародних, правозахисних організацій. Фахівці десятки років вказують українській владі на те, що потрібно негайно приводити до міжнародних стандартів місця тимчасового перебування підсудних."

Скасування «закону Савченко», на думку лідера обласних "батьківщинівців", не вирішить тих проблем, які назбиралися у правоохоронних структурах. "Нинішній міністр МВС повідомив, що завдяки цьому Закону на волю вийшло понад 8 тисяч осіб, але ріст злочинності потрібно шукати не тут. Зокрема, в тому, що не відбулося повноцінної реформи міліції, а рівень професіоналізму оновлених поліцейських залишається низьким."

Михайло Цимбалюк підкреслив, що проблема рецидивної злочинності у всі роки незалежності була актуальною і, на жаль, в Україні не створено справжньої системи виконання покарань – вона не виховує, вона не перевиховує, вона певною мірою є школою підвищення кваліфікації для тієї більшості людей, які стали на злочинний шлях.

"Правоохоронці та місцева влада мали би контролювати соціалізацію тих осіб, які повернулися з місць позбавлення волі", - додав він.

"В певний момент, коли потрібно було згадати про Надію Савченко, про ВО «Батьківщина», окремі політики почали акцентувати увагу на цьому документі. Так, «закон Савченко» не ідеальний і те, що його потрібно змінювати – це однозначно. Доцільно було б внести в нього певні зміни – наприклад, перші півроку перебування у СІЗО рахувати день до дня, а наступні – один до двох. Це стане стимулом для того, щоб правоохоронні органи до півроку закінчували слідство у справах. Варто також врахувати і те, щоб під дію «закону Савченко» не потрапляли особи, які скоїли тяжкі чи особливо тяжкі злочини."

Крім того, Михайло Цимбалюк порадив чиновникам не шукати проблем там, де їх насправді немає, а якісно працювати та доводити розпочаті реформи до логічного завершення.

Джерело

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 357 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
0
4 vbsd   (26.09.2016 01:05)
Ідеєю про цей закон скористалися ті, кому це було вигідно, підлаштувавши його під себе. нам ще тільки зброю у вільнй доступ і взагалі на вулиці не вийдем

0
3 Іван   (26.09.2016 01:02)
погоджуюся з кожним словом, Цимбалюк - професіонал!

0
2 степан   (24.09.2016 21:04)
погоджуюся з тим що недосконала система виконання покарань потребує усучаснення

0
1 Victor   (23.09.2016 05:57)
А ви спробуйте закон про покарання чиновника, спроектувати на простого громадянина. Дайте йому імунітет недоторканності, можливість втекти, грошей на заставу та відкуп і тоді вирішите проблему злочинності й розвантажите слідчі ізолятори.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.